320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viies Sektor ja Parem Tiib võiksid samuti enne järgmise laupäeva mängu kusagil kerge dopingu teha ning sõjaplaane haududa. Hiiu Pubi sobiks selleks suurepäraselt ,kui mäng muidugi Hiiul toimub. Võib juhtuda ,et sita ilma korral viiakse üle Sportlandile
    Linnas hea rongiga tulla.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Hiiu pubi? 7. märts? Florakad?
      -Ei soovita.


      Jah, enne 7. on turvalisem

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Hiiu pubi? 7. märts? Florakad?
        -Ei soovita.


        Jah, enne 7. on turvalisem
        Ma ei ole aru saanud ,et Pantrid sinna kogunevad aga kui kogunevad siis valime muidugi mingi teise koha. Üle tee on veel üks bermuuda kolmnurk.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Hiiu pubi? 7. märts? Florakad?
          -Ei soovita.


          Jah, enne 7. on turvalisem
          Naljahambad
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Spordikalender.ee loosib välja 4 piletit 7. märtsil toimuvale Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora mängule. Loe lähemalt
            http://www.spordikalender.ee

            Kommentaar


              Nonii.Jällegi uus hooaeg algamas. Arvan et kõigil meil siin Foorumis kihelus juba sees,et kuna hakkab ja kaua veel ootama peab,aga nüüd on see kohal.Loodan et Flora saab siiski enda mängu käima,kuigi Rüütli just koondisega väga tõotavat teinud siiani veel pole.

              Parem Tiib Ja Viies Sektor Koos Nüüd Laulame,Võitle Flora Võitle Ja Vii Meid Võidule
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Algselt postitas shefield
                Nii kurjad kohe
                Aga riigikeele oskus teeb au sulle.
                Aga miks sel jobul nägu on ära varjatud, kardab midagi?

                Kommentaar


                  Tundub,et see heitlus tuleb päris tuline.tead siin vaatasin juba et Levadia Fännidest ka inimesed saanud,kes ei käi Staadionitel ja fännide seas ainult tüli otsimas,aga jah tundub et asjad ei ole mitte üks teps muutunud.Mis siis seekord Levadi poolehoidjate poolelt. Kakleme 1 vs 1. Mina ja Minu Sada Sõber?
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Tundub,et see heitlus tuleb päris tuline.tead siin vaatasin juba et Levadia Fännidest ka inimesed saanud,kes ei käi Staadionitel ja fännide seas ainult tüli otsimas,aga jah tundub et asjad ei ole mitte üks teps muutunud.Mis siis seekord Levadi poolehoidjate poolelt. Kakleme 1 vs 1. Mina ja Minu Sada Sõber?
                    Neli lihtsat küsimust sulle.

                    Kas sina olid nende kiilakate hulgas kes näiteks 19. aprillis 2008 (ENNE Levadia Crew loomist) sõimasid TVMK mängijäid karjudes et nad on tiblad ja neil oleks õige aeg siit mulaje kolida vms - k.a. konkreetselt Terehhovile, kes on nii palju teenud FC Flora ja koondise jaoks?

                    Kui sa selles ei osalenud, kas sul antud või sarnasel juhul oleks julgust/tahtmist öelda omadele "olge vait" "lõpetage ära" vms?

                    Kas Parem Tiib WP rühmitusena toetab Kalju brasse/mustanahalisi Eesti kui valge riigi jalgpallis?

                    Kas Parem Tiib WP rühmitusena on nõus et mõned antud hetkel Eesti kõige multikultuurse klubi toetajad seisavad teie sektoris?

                    Paluks vastata konkreetselt ja mitte ajada ümmargust juttu, seletada midagi, esitada küsimusi või süüdistusi minu või Levadia fännide suunas vms.

                    Ühesõnaga, õige valge inimesena vasta otseselt.
                    JAH või EI igale küsimusele oleks lihtne ja piisavalt arusaadav.
                    Cheers.

                    Kommentaar


                      No kurat, käige putsi. Hakkab pihta, isegi hooaja algust ei saa vaiksemalt võtta
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Neli lihtsat küsimust sulle.

                        Kas Parem Tiib WP rühmitusena toetab Kalju brasse/mustanahalisi Eesti kui valge riigi jalgpallis?
                        Mind nagu väga huvitab, mida sa selle all silmas pead, ma küll pole se tüüp kellelt ootasid vastust, kuid sul on tõsised suhtumised rassissmi, mille vastu aus jalgpall võidelda kavatseb. Sulle teadmiseks Kalju brassid pole kindlasti esimesed mustanahalised Eestis. Mõned aastad tagasi oli ka Floral oma mustanahaline poiss Surinamist pärit Ray Frankel. Täpselt ei mäleta enam, kuid kuskil vist oli veel keegi.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                          Mõned aastad tagasi oli ka Floral oma mustanahaline poiss Surinamist pärit Ray Frankel.
                          Aga siis polnud (õnneks?) veel SS Florat
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                            Mind nagu väga huvitab, mida sa selle all silmas pead, ma küll pole se tüüp kellelt ootasid vastust, kuid sul on tõsised suhtumised rassissmi, mille vastu aus jalgpall võidelda kavatseb. Sulle teadmiseks Kalju brassid pole kindlasti esimesed mustanahalised Eestis. Mõned aastad tagasi oli ka Floral oma mustanahaline poiss Surinamist pärit Ray Frankel. Täpselt ei mäleta enam, kuid kuskil vist oli veel keegi.
                            Ei kujuta ette kust sa leidsid midagi minu suhtumisest rassismi. Ja muidu sorry offtopicu pärast, aga mul on huvitav teada kuidas teie kiilakad oskavad täpsustada oma seisukoha antud teemal. See on avalik foorum ju. Mitu 5 Sektori inimest tunenn isiklikult ja nende käest ma praegu ei küsi midagi - oleme juba piisavalt palju suhelnud ja üksteise kohta omad järeldused tehtud.

                            Cheers!

                            Kommentaar


                              :lol: See pilt on ikka eriti oss. Mitte sellepärast, et nägu varjatud, sest see kuulub ju teatud subkultuuri, aga kui tahad näidata põletamist, siis aja leek salli, mitte zippo otsa. ja kui see on tehtud, siis tea, et see põletamine on ka suht oss.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Ei kujuta ette kust sa leidsid midagi minu suhtumisest rassismi. Ja muidu sorry offtopicu pärast, aga mul on huvitav teada kuidas teie kiilakad oskavad täpsustada oma seisukoha antud teemal. See on avalik foorum ju. Mitu 5 Sektori inimest tunenn isiklikult ja nende käest ma praegu ei küsi midagi - oleme juba piisavalt palju suhelnud ja üksteise kohta omad järeldused tehtud.

                                Cheers!
                                www.tiblad.com jättis juba varem WP poldajate kodu mulje. Nüüd näen, et seal on toimunud väike uuendus ja otseselt Levadia fännileht enam ei olda, "sõprade" lehel on rivis aga sellised toredad lingid nagu http://www.wpmusic.ru, http://www.forum.tiblad.com/ ja http://whitememory.org , kuidas sellest siis aru saada?

                                Muidugi jah - selge see, et tiblad.com ei esinda Alarikh seisukohti, kuid kas Sina, kui siinse foorumi rahvale üks tuntumaid Levadia fänne oled julge ja ütled oma kaasfännidele, et lööks oma foorumi (http://www.forum.tiblad.com/) sellise taustaga lehest lahti? Või vähemalt ütled meile siin, et Sa ei poolda selliseid vaateid? Vastasel korral tundub kogu see SS-itamine äärmiselt naeruväärne, kui se samade vaadetega ollakse.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X