320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by Jaak


    Originally posted by martin007


    Flora maksuvõlg
    Flora AS ei ole jalgpalliklubi. Samuti nagu pole otsest juriidilist seost FC TVMK ja samuti siin tabelis oleva AS TVMK vahel.
    FCF JALGPALLIKLUBI aga on. 13 miljonit siis, kui ma nulle õigesti lisasin.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by Martin


      Originally posted by Jaak


      Originally posted by martin007


      Flora maksuvõlg
      Flora AS ei ole jalgpalliklubi. Samuti nagu pole otsest juriidilist seost FC TVMK ja samuti siin tabelis oleva AS TVMK vahel.
      FCF JALGPALLIKLUBI aga on. 13 miljonit siis, kui ma nulle õigesti lisasin.
      Minu viga, ei osanud FCFi järgi otsida...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Reedel 17. okt. on ilmselt põhjust ilutulestikku teha ja shampust juua ,kui FCF muidugi Transi ahju paneb. FCF -i fännid võiksid kõik nii palju ,kui meid hooaja lõpuks veel alles on ,kohale tulla.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          tjaah, seda enam, et nähtavasti ei tule Florale võit kergelt. Trans alistas ju Levadia ja on kogu aeg olnud ebamugav vastane neile.
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Õnne Florale ja Flora fännidele!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              http://www.soccernet.ee/news.php?id=5001

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Ei oskagi rõõmustada selle võidu üle. Pigem olen pettunud.
                Mängijad on Floral muidugi paremad, eks neil rohkem ka koondisekogemust. Aga jubedalt ajab närvi see, millele Flora edu rajatud on. Et treener, kes peaks skautima erapooletult kõigi klubide juures koondise kandidaate ja müüma oma hinge kõrge palga eest Eesti koondisele, tunneb suurimat rahuldust Flora meistritiitlist.Kas tõesti on koondise treeneri koht nii vähe tööd ja aega nõudev, et saab selle kõrvalt treenida Eesti meistrit? Või äkki vastupidi.
                Ja vot ei saa aru,kuidas saavad olla Floral ja koondisel samad sponsorid? Äkki seletate mulle seda paradoksi??? Isegi Venemaal ei saaks nii olla, et jalgpalliliidu otsustajad on mingi klubi omanikud. Teised klubid liiguvad Florale tigusammul järgi, sest iga noor ihkab Flora süsteemi, kus ei maksta palkasid õigeaegselt ja kus käib paras psühhoterror mängijate kallal, aga kust on lootus mängida kunagi Eesti koondise eest.
                Ja Flora ise räägib, et tema missioon on Eesti jalgpalli arendada.
                Ja just nende asjade pärast ei jõua Eesti koondis ka järgmistel valikturniiridel oma alagruppidest edasi.
                Mitteflora süsteemi meeskonnad võiks teha alternatiivkõrgliiga nagu korvpallis asjad paika said mõne aasta eest. Seal oli ju samasugune Flora, kellel nimeks Kalev, kes kellegiga ei arvestanud ja korvpalliliidu otsuseid langetas.
                NOh Florakoerad, haukuge, kui tahate. Aga minu huvi on, et Eesti Jalgpall areneks ja et talendikad pealekasvavad poisid siit liigast plehku ei paneks. Et Opereid ja Piirojasid müüdaks odavamalt lääne liigadesse, kus nad areneda saavad mitte ei öelda, et tehing jäi katki, kuna tippklubi ei olnud nõus meie mehe eest miljon dollarit maksma.
                Elagu Läti jalgpall!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Õnnitlused Florale!
                  Tuli siis 3-s tiitel järjest. Loodame, et hooaeg lõpetatakse kaotuseta.
                  Järgmisel hooajal tahax näha, et Flora jõuab Meistrite Liiga põhiturniirile , või kasvõi esimesest kvalifikatsiooniringist edasi saada!
                  https://r-cold.blogabet.com/

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    et esimesest ringist edasi saada tuleks ikka kvalifikatsiooniringist edasi saada kõigepealt

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Muud midagi polegi öelda, kui et palju õnne meile! Flora on kindlasti tiitlit väärt ja ise olen ka eriti rõõmus,et üle mitme kuu lõpuks jälle tee Flora mängule leidsin!

                      P.S. Flora ja hr. Pohlaku mõttetu süüdistamine oli tõesti nii mõttetu, et ei viitsi isegi süsteemi selge paremuse kadestajale vastu vaielda. Aga Läti on sellegipoolest tubli, kuigi olen ausalt öeldes neile kade ja süüdistan neid hr. Schwee eeskujul selles, et nende rahvuskoondist on raske rahvuskoondiseks tituleerida...

                      FCF is simply the best -- we are the champions!!!!!!!!


                      Kõik fännid, ühinegem viimasteks mängudeks!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        clever , mitmendat klassi sa sügisel alustasid ???
                        kui sa tervet mõtet korraga ära mõelda ei jõua, mõtle poolgi ...
                        Ainult väikseks vihjeks sulle. Arno tõi eestisse Pohlak ja eelkõige toodi ta FC FLORA peatreeneriks. EJL-il pole niipalju pappi, et sellist tüüpi treenerit palgata. Kuna Flora on koondise baasklubi (ja selleks ka jääb-tahame seda või mitte), siis täiesti loogiliselt on sealt ka kõige rohkem koondislasi. Loomulikult läheb neil iga aastaga raskemaks oma liidrikohta kaitsta, kuid ei näe vähemalt praegu ausalt öeldes ka kedagi , kes neid sealt lükata võiks. Flora oli on ja jääb eesti jalgpalli arendajaks, vaata kas või seda seltskonda mängijaid , kes kõik Florast läbi on käinud ja kes nüüd teistes klubides tegijad on ... ja kes veel kõik altpoolt peale tulemas !!! Usun, et FC valga suudab oma koha üleminekumängudel säilitada ja järgmisel aastal on ta juba kindel medalinõudleja.Jõuaks vaid Pohlak mehi eest ära müüa
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Tänan sind Ince põhjaliku vastuse eest. Nüüd jõudis mulle kohale sinu ja enamuse seisukoht. Kui sa küsid, mis klassis ma käin, siis ma küsiks vastu, kui suure pudrunuiaga su ajusid klopitud on? irw
                          Ma ei tahtnudki tegelikult Flora süsteemi materdada ja minu vabandused siinjuures Flora fännide ees. Elasin välja oma nördimust järjekordse ettearvatava tulemuse üle. Ja lihtsalt üritasin põhjendada, miks ma Eestis mängitava jalgpalli vastu sügavat huvi ei tunne ning miks minu arust Eesti jalgpall ei jõua Euroopasse.
                          Aga õigus sul on, et Florata poleks Eesti jalgpalli.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by INCE


                            clever , mitmendat klassi sa sügisel alustasid ???
                            kui sa tervet mõtet korraga ära mõelda ei jõua, mõtle poolgi ...
                            Ainult väikseks vihjeks sulle. Arno tõi eestisse Pohlak ja eelkõige toodi ta FC FLORA peatreeneriks. EJL-il pole niipalju pappi, et sellist tüüpi treenerit palgata. Kuna Flora on koondise baasklubi (ja selleks ka jääb-tahame seda või mitte), siis täiesti loogiliselt on sealt ka kõige rohkem koondislasi. Loomulikult läheb neil iga aastaga raskemaks oma liidrikohta kaitsta, kuid ei näe vähemalt praegu ausalt öeldes ka kedagi , kes neid sealt lükata võiks. Flora oli on ja jääb eesti jalgpalli arendajaks, vaata kas või seda seltskonda mängijaid , kes kõik Florast läbi on käinud ja kes nüüd teistes klubides tegijad on ... ja kes veel kõik altpoolt peale tulemas !!! Usun, et FC valga suudab oma koha üleminekumängudel säilitada ja järgmisel aastal on ta juba kindel medalinõudleja.Jõuaks vaid Pohlak mehi eest ära müüa
                            Mis kuradi klassis sa ise käid? :O
                            Kui sa veel ei tea, siis on EJL ja Floral ühine eelarve, niiet ära häma.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by Ono


                              Mis kuradi klassis sa ise käid? :O
                              Kui sa veel ei tea, siis on EJL ja Floral ühine eelarve, niiet ära häma.
                              ole hea ja too VÄGA VETTPIDAVAD TÕENDID selle ühise arve kohta ...

                              cleverile : erinevalt sinust usun, et eesti jalgpall jõuab euroopasse. Flora abiga jõuab (on jõudnud) ta sinna lihtsalt kiiremini. Oled ju nõus, et üheks hetkeks on florasüsteemist välja pudenenud niivõrd palju mängijaid, kes asjaliku (rõhutan asjaliku) treeneri juhendamisel on suutelised võitma ka oma endist emaklubi.
                              See aeg tuleb ... nii umbes viie aasta pärast seniks ainult rahu ja kannatlikkust ...
                              299195

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by INCE


                                Originally posted by Ono


                                Mis kuradi klassis sa ise käid? :O
                                Kui sa veel ei tea, siis on EJL ja Floral ühine eelarve, niiet ära häma.
                                ole hea ja too VÄGA VETTPIDAVAD TÕENDID selle ühise arve kohta ...

                                cleverile : erinevalt sinust usun, et eesti jalgpall jõuab euroopasse. Flora abiga jõuab (on jõudnud) ta sinna lihtsalt kiiremini. Oled ju nõus, et üheks hetkeks on florasüsteemist välja pudenenud niivõrd palju mängijaid, kes asjaliku (rõhutan asjaliku) treeneri juhendamisel on suutelised võitma ka oma endist emaklubi.
                                See aeg tuleb ... nii umbes viie aasta pärast seniks ainult rahu ja kannatlikkust ...
                                Ühised sponsorid kasvõi ja kui natuke mõelda, siis mõistaksid isegi ühise eelarve olemasolust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X