320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    selgita matuke
    Vaata koosseisu ja küsi endalt, kas Baltikumi suurim klubi ei peaks suutma paremat. Või ongi suurima klubi eesmärgiks koduses liigas medalile tulla, Balti liigas jälle sisse saada ja UEFAs kahe mänguga piirduda? Ma nagu eeldaks, et selline klubi seaks ikka kõrgemaid sihte ja selleks kodumaistest tüüpidest ei piisa. Ei ole inglasi täis ManU ega itaallasi Inter. Kui ehk piisab sellest, et ollakse ikkaga suurim klubi Baltikumis ja seda hiilgavat kuigi naeruväärset (sest väljakul ei ole seda küll seni märgata olnud) tiitlit ei võta keegi ära.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      itaallasi Inter.
      Inter on Ambrosiana provintsiklubi ka.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Vaata koosseisu ja küsi endalt, kas Baltikumi suurim klubi ei peaks suutma paremat. Või ongi suurima klubi eesmärgiks koduses liigas medalile tulla, Balti liigas jälle sisse saada ja UEFAs kahe mänguga piirduda? Ma nagu eeldaks, et selline klubi seaks ikka kõrgemaid sihte ja selleks kodumaistest tüüpidest ei piisa. Ei ole inglasi täis ManU ega itaallasi Inter. Kui ehk piisab sellest, et ollakse ikkaga suurim klubi Baltikumis ja seda hiilgavat kuigi naeruväärset (sest väljakul ei ole seda küll seni märgata olnud) tiitlit ei võta keegi ära.
        Ma ei ole sopaajakirjanikuga tavaliselt üldse nõus, aga see tekst saab 10st 7!
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Martin rääkis väga õiget juttu.
          Ma ei saa aru inimestest, kes ajavad siin jura, et miks tuua sisse välismängijaid mitte arendada oma noori?
          Siin tekib kaks küsimust:

          1) Kas sa tahad näha Eesti Meistriliigas arengut, tulevikku ja suuri staadioneid?
          Siis tuleb muidugi tuua välisjõudu sisse kuna ega eestlased kes teab mis jalgpallurid pole, et nad publikule khmmm.. "ilusat" jalgpalli suudaks pakkuda. On, aga väga vähe
          2) Teiseks tekib siis oletatu järgi küsimus, et kas sa tahad tõesti ainult Eesti Meistriliigat selleks, et noori arendada?
          Einoh palun väga, aga ütlen kohe, et sa oled üks vähestest sellistest fännidest kuna enamus inimesi tahab ikkagi näha Eesti Meistriliigat nii Baltikumi tipuna kui ka tulevikus üle Eurooopa.

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Mõni üksik leegionär aastate jooksul on läbi käinud ja kuhjaga ennast ka õigustanud.
            Sellest mõnest üksikust leegionärist aastate jooksul saaks päris korraliku nimekirja teha . . .

            Kommentaar


              Päris kõik leegionärid ka end Floras õigustanud pole, aga kindlasti on Flora nende valikul olnud selgelt edukam kui konkurent Levadia.

              Parimad leegionärid, kes Floras mänginud: Tomas Razanauskas, Tor Henning Hamre ja Juha Hakola.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Jonatan Johansson on ka floras mänginud juhuslikult

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Päris kõik leegionärid ka end Floras õigustanud pole, aga kindlasti on Flora nende valikul olnud selgelt edukam kui konkurent Levadia.

                  Parimad leegionärid, kes Floras mänginud: Tomas Razanauskas, Tor Henning Hamre ja Juha Hakola.
                  Johansson?
                  E: nähh, jõuti ette juba,

                  Kommentaar


                    Ma tean, et ta meil mänginud on. Ma lihtsalt panin oma isikliku nägemuse kolmest parimast leegionärist. Kõik ei mahu lihtsalt kolme hulka.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kuule Martin, sa vaatad väga enda mätta otsast hetkel. Kust pealekasvu üldsiselt tuleb??? Oot, ma nüüd mõtlen 1sekundi, sest rohke pole vaja, FLORAST ning kui sats pumbatakse välismaalastega täis, jõutakse UEFA alagrupi mängudele lenneldes, Eestis vastast ei oleks, no nahhui.. ridamisi ütleksid noored poisid, kes vb 2a juba läbi murret ootavad, et nahhui.. mida ma punnin, silma ma jääda ei saa, välismaale ma ei saa.. sitase 5000.- eest ma ka mängida ei viitsi. Vaadake hetke kooseisu, Reitam, Tamm, Anier.. nendest juba üks vähemalt saab see aasta välismaale ning koondiseuks tuleb aina lähemale. Tore oleks ju osta 20a norraka, siin ülesse vuntsida, meistriliiga kinni panna ja siis troll 5milliga maha müüa.
                      Tiitel on küll kohustuslik, aga sama kohustuslik on ka uusi ja noori ülesse vormida.
                      Publiku meelitamiseks on Nõmme Kalju oma 5e brassiga ning Sillamäe oma 5e leedukaga piisavalt atraktiivne seltskond.
                      Peace.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        FC Flora poolehoidjatele, mängijatele, lapsevanematele ja jalgpallihuvilistele!

                        Jee, mida arvate. Täna vaatama, peab ikka Florat toetama, kuigi valik on raske Kaljuga võrreldes. Neil uus koduks ka. Jee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                          Täna vaatama, peab ikka Florat toetama, kuigi valik on raske Kaljuga võrreldes. Neil uus koduks ka. Jee
                          Kuna neil uus kodukas ja puha, siis nagu ei teagi kummale õieti pöialt hoida?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                            Kuule Martin, sa vaatad väga enda mätta otsast hetkel. Kust pealekasvu üldsiselt tuleb??? Oot, ma nüüd mõtlen 1sekundi, sest rohke pole vaja, FLORAST ning kui sats pumbatakse välismaalastega täis, jõutakse UEFA alagrupi mängudele lenneldes, Eestis vastast ei oleks, no nahhui.. ridamisi ütleksid noored poisid, kes vb 2a juba läbi murret ootavad, et nahhui.. mida ma punnin, silma ma jääda ei saa, välismaale ma ei saa.. sitase 5000.- eest ma ka mängida ei viitsi. Vaadake hetke kooseisu, Reitam, Tamm, Anier.. nendest juba üks vähemalt saab see aasta välismaale ning koondiseuks tuleb aina lähemale. Tore oleks ju osta 20a norraka, siin ülesse vuntsida, meistriliiga kinni panna ja siis troll 5milliga maha müüa.
                            Tiitel on küll kohustuslik, aga sama kohustuslik on ka uusi ja noori ülesse vormida.
                            Publiku meelitamiseks on Nõmme Kalju oma 5e brassiga ning Sillamäe oma 5e leedukaga piisavalt atraktiivne seltskond.
                            Peace.
                            Tõsijutt sul jah. Kui ma oleks noor ja talendikas mängumees, siis ma kindlasti tahaks UEFAst kohe välja kukkuda ja kodus Narvaga müdistada, sest koduses tiigis askeldades jään ma kohe kõigile silma ja lausa lendan tippu. Näiteid kodustest mängijatest, kes on niimoodi läbi löönud, on ju nii palju.

                            Samuti on noorel kindlasti nii änksa areneda, kui ta saab selliste tähtedega, nagu selles meeskonnas on, iga päev koos trenni teha. Eeskujusid jalaga segada. Võta üht ja viska teist.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kuna neil uus kodukas ja puha, siis nagu ei teagi kummale õieti pöialt hoida?
                              aga Flora on ikka armsam, puha eestlased ja jee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tõsijutt sul jah. Kui ma oleks noor ja talendikas mängumees, siis ma kindlasti tahaks UEFAst kohe välja kukkuda ja kodus Narvaga müdistada, sest koduses tiigis askeldades jään ma kohe kõigile silma ja lausa lendan tippu. Näiteid kodustest mängijatest, kes on niimoodi läbi löönud, on ju nii palju.

                                Samuti on noorel kindlasti nii änksa areneda, kui ta saab selliste tähtedega, nagu selles meeskonnas on, iga päev koos trenni teha. Eeskujusid jalaga segada. Võta üht ja viska teist.
                                Miks martin nii kibestubnud on? Räägib justkui kellegi teise nahas olles, kas sai iljuti peksa. jee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X