320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sa vist ei hammustanud mu postituses sarkasmi ollust läbi

    Kommentaar


      Õnnitlused võidu eest. Aga mängust siis ainult esimest poolaega nägin kuna kaljul oli mäng aga kuidagi pingeline oli flora poolt se mäng ja mida ma eriti televisioonivahendusel tähele panin oli se et fännid on häälest ära.

      Kommentaar


        Ainuke asi, mis tänase mängu juures häiris oli pidev vingumine Zelinski kallal, a.la "pensionär kaua sa veel mängid". Ma nüüd vastasleeri fännina pole võibolla kõige õigem inimene seda kommenteerima, kuid natuke naljakas on niimoodi mõnitada mängijat, kes on löönud Flora särgis 63 väravat ning on olnud läbiaegade üks Eesti paremaid ründajaid. Ja Reim mängis veel Zelinski vanuselt, miks Ints siis ei või?

        Aga muidu hea töö ja kiitus fännidele!

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          sa vist ei hammustanud mu postituses sarkasmi ollust läbi
          Deem Feilisin

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ainuke asi, mis tänase mängu juures häiris oli pidev vingumine Zelinski kallal, a.la "pensionär kaua sa veel mängid". Ma nüüd vastasleeri fännina pole võibolla kõige õigem inimene seda kommenteerima, kuid natuke naljakas on niimoodi mõnitada mängijat, kes on löönud Flora särgis 63 väravat ning on olnud läbiaegade üks Eesti paremaid ründajaid. Ja Reim mängis veel Zelinski vanuselt, miks Ints siis ei või?

            Aga muidu hea töö ja kiitus fännidele!
            Zelinski kallal norimine häiris ka mind aga ma loodan ,et seda enam ei juhtu. Jorh on väga intelligentne ja lugupidamist väärt inimene. Meie fännid olid täna veel väga roostes aga loodame ,et iga mänguga läheb paremaks. Uusi liikumisi ja laule on tulemas . Kõlab ilusti ? Nagu lasteaias !!!
            Tegelt ma räägin tõsiselt ,et püüame repertuaari uuendada.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Hooaja alguse rabedus nagu ikka, kuid 10 mehega tõmmata Levadiale kott pähe. Super! Aksalu oli ka ikka täna mees teiselt planeedilt!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Meenutas Julio Cesarit kui ausalt öelda..
                Palju õnne Flora, hurraaa!

                Kommentaar


                  Aga jah ! Saare vile oli nagu Kopli trammist laenatud. Levadia mäng täiesti hambutu ja seda siiski tänu meie heale kaitsele. Pakun ,et Prins saab varsti pinsile.Selle hooaja lõpuni ta P.T. rolli välja ei vea.
                  Miku ja Six olid mängu parimad ja meie noored eesotsas Reintami ja teistega vedasid ilusti välja. Rüütli on ikka vana kala krt. hooaeg algamas ja kohe poisid teist tera näitamas.Kusjuures meil oli mitu põhimeest haiged. Kallaste poiss oli kuradi kiire ja näitas minu meelest uut taset , väga tubli igatahes tegi oma äärel head tööd.
                  Rohkem ei tahaks kedagi eriti kiita ,sest kõik olid tublid ja nüüd vaja juba laupäevaks keskenduda ,sest tuleb üks aegade vingemaid andmisi.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Ja Zaho paistab ka vormi koguma. Kui see mees korralikult terveks ja vormi saab, siis hakkavad vastaste puurivahid riburadamisi ka palle oma väravast välja noppima.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kas Flora mitte just oma noorte poistega täna võitu koju ei toonud? Mida sa soiud?

                      Kommentaar


                        reintam oli hea tõesti, aga see penalti kala oli ikka võimas. isegi mina kui hingusele läinud super keskkaitse sain aru, et positsiooni valik oli mega leet. natuke vasakule ja oleks kehasse läinud, mitte jalgadesse.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Eelnevaid kommentaare lugedes jäi vägisi mulje et, toome karjakaupa igast värvi võõraid sisse ja siis me liiga hakkab õitsele. Ja kogemata hakkab selle õitsengu taustal ka koondis võitma ja turniiridele jõudma.......

                          Korvpall on hea näide sellest"õitsengust" . Kui 90 tatel jõudis eesti koondis EM il 6 kohale siis nüüd võitleme selle nimel ,et ei kukkuks mudaliigasse. Ja kui rocki eelmise aasta final 4 jõudmist mitte arvestada pole ka eesti klubid mitte midagi saavutanud.
                          Kõik peab olema tasakaalus aga mitte nii ,et sul on kaks ülirikast klubi täis leegionäre ja siis perse täis mingeid Pärnu ja Rakvere Tarva suguseid jobusid ,kus pole isegi 2 m pikkusi mängijaid ja kelle tase on esiliiga . Kuigi kossus on neil kõik segamini ja esiliiga võit ei anna sulle sittagi.
                          Selle rahaga võivad Rock ja Kalev ju hetkel omale publiku meelitada aga pikemas perspektiivis on see enesehävitamine. Korvpall on eestis surnud ala ,pange mu sõnu tähele .Juba järgmisel aastal keeratakse ka neil kahel suurel kraanid kinni ja siis alles ollakse alasti tõe ees ,et omalt pole peale nende koondislaste kes kahte klubisse on suure raha eest kokku ostetud , kedagi altpoolt võtta. Tühjus , välismaal ka kedagi ei mängi.. Negrod, jänkid kaovad siit tuulekiirusega,kui suurt raha ei saa.
                          Jalkas on olukord teine , meeskonnas onikkagi 18-20 meest ja ,kui sul on isegi 5-6 leegionäri siis omad saavad alati mänguaega. Meil pole õnneks ka enam seda aega ,kus 1-2 klubi olid igal aastal ette teada üks hõbe teine kuld ja vastupidi. Juba aastaid toimib ka ML- sisse ja väljalangemine läbi üleminekumängude ja esiliiga. Teistel pallialadel seda lihtslat ei olegi -uskumatu ju.
                          Ühesõnaga suur raha ja kiire edu ei taga alati ala järjepidevust vaid hoopis vastupidi ,mis kiirelt tulnud see kiirelt ka kaduma kipub.
                          Jalgpall areneb samm sammult ja hea on vaadata ,et keegi pole lolliks läinud ega ürita üle oma varju hüpata.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Tammest oli kahju. kuigi vist päris nii kõrget taset ta ikka välja ei mängi.

                            ja kurat härra Sarap oleks nagu selle "Kaks ja pool meest" oleva lapse tõeline isa!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              mis puudutab aga neid Kalju gloryhuntereid, siis noh eks teie endi valik- olla õnnelik oma TÕELISE paarisajapealise fännihulgaga või näiteks 800 gloryhunteriga.
                              ma võtaks 800 .. olgu need siis või gloryhunterid .. muuseas, julgen arvata, et päris mitmed inimesed, kes alguses pooljuhuslikult staadionile sattuvad (kasvõi gloryhunteritena) võivad endale saada külge "haiguse" kogu eluks ja kasvada välja tõelisteks fännideks.
                              www.jkpiraaja.ee

                              Kommentaar


                                Õnne Florale võidu puhul ja hea meel kohe vaadata, et Sixu paneb ka Floras vingelt.

                                Jubedalt härib see, et särkidel nimesid peal ei ole. Võiks ikka nimed peal olla, siis jäävad mängijad paremini meelde ja saab ka selja tagant aru, kes parajast seal jookseb. Ja enamus vaatajaid nagunii neid mehi ei tunne, kes seal ringi siblivad.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X