320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tiitel läinud?!

    Kommentaar


      Tarmo on tegelt Levada spioon Floras?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        tarmo ruutli kui sa juhuslikult juhtud seda postitust lugema siis ole hea ja tee teene eesti jalgpallile , palun l6peta see koondise juhtimine, muidu läheb koondisega ka samamoodi nagu hetkel floraga...tänan!

        Kommentaar


          Oleks tore lugeda homme soccernetist et rüütli on vallandatud mõlemalt ameti postilt!Sest nagu näha ta ei suuda meeskondasi hetkeseisuga mängima panna ei Koondist ega ka Florat!!!

          Kommentaar


            Aadlik küttekoldesse!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Iseenesest, kui Tarmo töötaks ainult ühel postil, siis ma arvan, et asjal polekski viga. Paraku seee kahe koha vahel tõmblemine ja "ressursi mitteraiskamine" keerab haigelt sitta.

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                tarmo ruutli kui sa juhuslikult juhtud seda postitust lugema siis ole hea ja tee teene eesti jalgpallile , palun l6peta see koondise juhtimine, muidu läheb koondisega ka samamoodi nagu hetkel floraga...tänan!
                ma arvan, et tarmo sai ühest su postitusest juba aru. ei ole vaja kolm korda korrata.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Kurja, ma arvasin et mäng hakkab kell 17.00 ja mõtlen miks kõik mölisevad juba?

                  3-2 kaotus, nüüd on teada siis. Rüütli tegelt ka, astu tagasi.. Sa ei ole vutijumal, et mitme töökoha peal olla.

                  Kas ikka tasub öelda, et peame Florat toetama nende kaotuste pärast kuna neil ka halb tunne? Sittagi, pole tulemust, siis pole ka meid.

                  Võibolla olen liiga kriitiline aga no tõesti paha olla sellest jamast juba. Tore oleks, kui 4.koha kätte saame.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Võibolla olen liiga kriitiline aga no tõesti paha olla sellest jamast juba. Tore oleks, kui 4.koha kätte saame.
                    Kui te rohkem paska ei pane, siis Levadia järel 2. koht on ka veel reaalne.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Nagu rüütli ise ütles siis: Treenereid palgatakse selleks, et neid vallandada.

                      Kommentaar


                        a ma ütlen ka midagi. nüüd on kõik juba pohhhui, käige ennem korralikult põhjas ära ja siis hakake tõusma.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          nii ei saa ikka.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Mõned kaotused ning kehv liigaseis ja fännid hakkavad juba loobuma toetamisest ?
                            Näitab ilusti Eesti 'jalgpallikultuuri' tugevust.

                            Lapsed..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JerryTheFiveFingers Vaata postitust
                              Mõned kaotused ning kehv liigaseis ja fännid hakkavad juba loobuma toetamisest ?
                              Kes on öelnud, et ma ei toeta Florat? Ma toetan florat igas elemendis, lihtsalt ma ei toeta mitte mingitmoodi Rüütlit. Ehk siis sooviks, et ta saaks kinga.

                              Kommentaar


                                See loobumise jutt ja vale!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X