320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Postimees kirjutab, et homme Floras koosolek.
    soovitus lihtne- mitte tasemel saata duubli juurde I liigasse ning anda kuni juunini võimalus mõnele duubli noorele. näiteks duubli kapten Indermitte juba korralik kaitsemängija, kes võiks meeste mängu nuusustada. Lisaks duublis kaitses Janno Roosimets, samuti U19-koondislane.

    Kommentaar


      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

      Kommentaar


        meie laulukest ka kenasti kuulda!
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas spekter Vaata postitust
          Postimees kirjutab, et homme Floras koosolek.
          soovitus lihtne- mitte tasemel saata duubli juurde I liigasse ning anda kuni juunini võimalus mõnele duubli noorele. näiteks duubli kapten Indermitte juba korralik kaitsemängija, kes võiks meeste mängu nuusustada. Lisaks duublis kaitses Janno Roosimets, samuti U19-koondislane.
          Luba naerda. Nad ei saa esiliigas hakkama. Indermitte on ikka räigelt ülehinnatud noorte seas.

          Floral on puudu keskväljal ideedega poiss ja sellest ka tingitud nende kehvake ründemäng. Samas poel nad saanud ka nn püsivalt ühe koosseisuga mängida,et asjad paika loksuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Floral on puudu keskväljal ideedega poiss ja sellest ka tingitud nende kehvake ründemäng. Samas poel nad saanud ka nn püsivalt ühe koosseisuga mängida,et asjad paika loksuks.
            Mis on üheks Levadia tugevaks eeliseks teiste ees? Kindel algkoosseis, kus ei katsetata ja paigutata mängijaid iga mäng erinevatele positsioonidele. Iga mängija teab täpselt, mida ta seal tegema peab.

            Mina ei näe, et Flora suurimaks probleemiks oleks poolkaitse, pigem just vastupidi, murelapseks on kaitse (see on ikka tõesti jube see aasta) ja rünnak, kus ainus klassiga mängija on Zahovaiko.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Mis on üheks Levadia tugevaks eeliseks teiste ees? Kindel algkoosseis, kus ei katsetata ja paigutata mängijaid iga mäng erinevatele positsioonidele. Iga mängija teab täpselt, mida ta seal tegema peab.

              Mina ei näe, et Flora suurimaks probleemiks oleks poolkaitse, pigem just vastupidi, murelapseks on kaitse (see on ikka tõesti jube see aasta) ja rünnak, kus ainus klassiga mängija on Zahovaiko.
              No mida sa taotled?

              Rooba on super vormis?Vunk ja Anniste on nagu hunnik sitta sel hooajal. Mosh on väga hea olnd võrreldes eelmise hooajaga ning ka Kasimir on olnd suht ok.

              Kuid nüüd tuleb välja Reimi faktor. Ta küll polnd eelmisel hooajal enam mängutasemelt see mis ta kunagi oli, kuid ta oli ikka täielik liider ja kõva riietusruumi poiss ja tollest vennast on selgelt Floral puudu. Allas pole ikka see.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                No mida sa taotled?

                Rooba on super vormis?Vunk ja Anniste on nagu hunnik sitta sel hooajal. Mosh on väga hea olnd võrreldes eelmise hooajaga ning ka Kasimir on olnd suht ok.

                Kuid nüüd tuleb välja Reimi faktor. Ta küll polnd eelmisel hooajal enam mängutasemelt see mis ta kunagi oli, kuid ta oli ikka täielik liider ja kõva riietusruumi poiss ja tollest vennast on selgelt Floral puudu. Allas pole ikka see.
                Mošnikov on see hooaeg tõesti hea olnud, isegi üllatavalt hea minu silmis.

                Ei, ma ei taotle midagi. Ma olen üldjuhul su jutuga täiesti nõus. Reim oli ikka Reim, ta oli meeskonna liider ja nooremate innustaja. Allas on oma olemuselt selline vaikne mees ja ma ei usu, et ta suudabki üldse oma sõna maksma seal panna.

                Ainult, et võrreldes sinuga jään ma selle juurde, et Flora suurimad valukohad sel hooajal on kaitse ja rünnak.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Mošnikov on see hooaeg tõesti hea olnud, isegi üllatavalt hea minu silmis.

                  Ei, ma ei taotle midagi. Ma olen üldjuhul su jutuga täiesti nõus. Reim oli ikka Reim, ta oli meeskonna liider ja nooremate innustaja. Allas on oma olemuselt selline vaikne mees ja ma ei usu, et ta suudabki üldse oma sõna maksma seal panna.

                  Ainult, et võrreldes sinuga jään ma selle juurde, et Flora suurimad valukohad sel hooajal on kaitse ja rünnak.
                  kaitsetegevus algab sealt kus kõige suuremad puudujäägid minu arust on ehk sisi poolkaitsest. Rünnak on täpselt sama hea kui on poolkaitse.!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Rünnak on täpselt sama hea kui on poolkaitse.!
                    Et kui ründaja palli väravasse ei löö, siis on süüdi lisaks ründajale ka poolkaitsjad? Kummaline loogika.

                    Sa tahad väita, et Flora poolkaitse ei suuda luua piisavalt võimalusi? Võimalusi on olnud, aga Dupikov-Tamm on need lihtlabaselt luhanud (kui mõne meetri pealt ka ei saa palli tühja väravasse, siis...). Dupikov on küll sel hooajal üks suur pettumus, eelmise hooaja põhjal arvanuks, et temast saab Florale tegija.

                    Tamm on noor veel, potentsiaali tal on. Mida saakski loota mängijast, kes eelmine hooaeg mängis tegelikult enamuse ajast Tuleviku duublis II liigas.

                    Üldiselt, Floral on vaja Zaho kõrvale üht äralööjat ja kaitse vajaks korralikku tsementeerimist, praegu on see sama sõre nagu kolm kuud jutti kantud sokid.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kusjuures see, et Floral keegi välismängija silmapiiril on, see paneb küll põnevusega ootama kes ja mis.
                      Flora ja uus välismangija - enamus vist teavad miks see hästi kõlab, või mis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                        Kusjuures see, et Floral keegi välismängija silmapiiril on, see paneb küll põnevusega ootama kes ja mis.
                        Flora ja uus välismangija - enamus vist teavad miks see hästi kõlab, või mis?
                        Mis Razanauskas hetkel teeb?

                        Kommentaar


                          Narva peab minema ,sest karikas on veel mängus ja seal punkte ei loeta vaid väravaid . Narva on kodus kindlasti enesekindel aga meie jällegi näljased.
                          Mis rahvas arvab?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Narva peab minema ,sest karikas on veel mängus ja seal punkte ei loeta vaid väravaid . Narva on kodus kindlasti enesekindel aga meie jällegi näljased.
                            Mis rahvas arvab?
                            kindlasti peaks minema
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              kahekümne viiendal saate meilt tuppa nagu koliseb. koguge Rüütlile raha, las ostab taktika endale ja oma meeskonnale.
                              Pohlak hõõrub käsa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                kahekümne viiendal saate meilt tuppa nagu koliseb. koguge Rüütlile raha, las ostab taktika endale ja oma meeskonnale.
                                Pohlak hõõrub käsa.
                                Vaatame kõigepealt ,kuidas te Kures hakkama saate !
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X