320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne ka minu poolt!
    Vulgar Display Of Kalju Power

    Kommentaar


      Tänud kõigile, lihtsalt SUPER!
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Kõik see oli ju ettearvatav.
        Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

        Kommentaar


          selline tibijutt sobiks ehk mõnele fännilehele või su isiklikku blogisse, mitte klubi ametlikule kodulehele ..

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kõik see oli ju ettearvatav.
            oli küll jah... ise ka kahetsen, et ei leidnud aega oma triobeti raha viigile lükata
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Saage ometi aru, et juttu oli üldisest suundumusest, et kui on karikamäng, siis viimastel aastatel võidab ikka FC Flora, mitte sellest, kas võit on ülekaalukas või siis normaalajal. Ei saa ju olla, et kõik on taipamatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Saage ometi aru, et juttu oli üldisest suundumusest, et kui on karikamäng, siis viimastel aastatel võidab ikka FC Flora, mitte sellest, kas võit on ülekaalukas või siis normaalajal. Ei saa ju olla, et kõik on taipamatud.
                Saa oma erutusest nüüd üle eks.
                Sellist läbu artiklit ikka annab otsida, fakt!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  urmar, kui artikli sisu peab mitmes teemas lahti seletama, et mida tegelikult öelda tahtsid, siis ikka vist ei ole päris hästi kirjutatud.

                  edu!

                  Kommentaar


                    urmar, sa ei ole kirjanik.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      urmar võta end kokku nüüd seal kodukal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        minu 2 väikest senti ka. tamm oli hea koguaeg, anier esimesel poolajal eksis palju, teisel võttis kokku. vunk on loom, mahtu on ikka joosta. aksalu oli ja päris hea. konsa julges arruda ikka ette võtta ja õnnestunult.

                        öelge parem kust konsa nii vinged butsad sai?
                        Peaks mainima, et esimest korda sel aastal kui olen Flora mänge vaadanud siis olin meeldivalt üllatunud Vanna mängu üle.Väga hea esitus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Warren Vaata postitust
                          Peaks mainima, et esimest korda sel aastal kui olen Flora mänge vaadanud siis olin meeldivalt üllatunud Vanna mängu üle.Väga hea esitus.
                          Kas ta tegi sinuarvates esimest korda hea mängu või sa vaatasid esimest korda flora mängu? Olen kohapeal mänge vaadanud sel hooajal päris mitu ja kui esimesed mängud välja arvata siis I ringi teise poole mängudes, pole mul erinevalt paljudest kaitse kohta eriti halba küll öelda. Eile oli kaitse kohe eriti tasemel. Jään endiselt selle juurde, et suurim probleem on võimaluste tekitamine ning realiseerimine ees. Oleks floral keegi poolikus vähe loovam ja poleks paha kui peale zahovaiko ka keegi ees suudaks mõne palli pärast võidelda ja omaks selle saada siis oleks juba päris hea.

                          Kommentaar


                            minu arvates sai Tamm karikafinaalis päris hästi hakkama. just pikkade pallide omaks võtmisega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              minu arvates sai Tamm karikafinaalis päris hästi hakkama. just pikkade pallide omaks võtmisega
                              jumal tänatud et vutiga mees lõpparvet ei teinud. Väga andekas noor teil floras!

                              Kommentaar


                                Tamm oli eile jah ees väga hea. Ta noor ka veits, ehk hakkab tulema varsti stabiilselt. Võrreldes liigamängudega oli ka Konsa eile päris tubli. Natuke kaua jamas ääre peal minuarust paaril korral ainult. Oleks võinud vähe otsustavam olla. Kõiki ikka üle ei mängi ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X