320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Florakad, mis teil fänlusega juhtus? 6-7 venda istusid vaikselt sektoris. Jäi mulje, nagu oleks Tammeka kodumäng

    Keegi võiks valgustada sellise asja koha pealt, nagu Flora kodumängudel Brasiilia pileti loosimise süsteem...kohapealt pileti ostjatele anti eraldi paberilipakas, mis tuli siis täita oma isikuandmetega ja kuhugile nö loosiurni panna. Mina näiteks väisasin mängu kutsega ja mulle keegi ei andnud väravas mingit paberilipakat, mida täita ja loosis osaleda.
    Kas teil on siis nii, et tuleb ise nõuda võimalust, et saaks ikka pealtvaatajatele mõeldud loosis osaleda või oligi ettenähtud, et ainult kohapealt pileti ostnud saavad selle võimaluse, et piletiloosis osalevad?
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
      Florakad, mis teil fänlusega juhtus? 6-7 venda istusid vaikselt sektoris. Jäi mulje, nagu oleks Tammeka kodumäng

      Keegi võiks valgustada sellise asja koha pealt, nagu Flora kodumängudel Brasiilia pileti loosimise süsteem...kohapealt pileti ostjatele anti eraldi paberilipakas, mis tuli siis täita oma isikuandmetega ja kuhugile nö loosiurni panna. Mina näiteks väisasin mängu kutsega ja mulle keegi ei andnud väravas mingit paberilipakat, mida täita ja loosis osaleda.
      Kas teil on siis nii, et tuleb ise nõuda võimalust, et saaks ikka pealtvaatajatele mõeldud loosis osaleda või oligi ettenähtud, et ainult kohapealt pileti ostnud saavad selle võimaluse, et piletiloosis osalevad?
      fännide teemaga nõus. täiesti erapooletu inimesena julgen öelda, et Meistriliiga parimad fännid on hetkel Meistriliigas viimasel kohal oleval klubil. vähemalt, mis puudutab aktiivsust staadionil, laule, lulude sisu ja rütmi ja loomingulisust.

      samas loodan, et see flora fännide "langus" on hea n.ö. "puhastumiseks" ja enese analüüsiks (viimaste aegade sündmuste taustal) misjärel varsti tullakse tugevamana tagasi

      Minagi ei osalenud loosis, kuna jõudsin statale siis kui mingi 35 minti oli mängitud ning sisenesin pressikaardiga. Samas, Pets, on juhtunud see aasta ka nii, et kui olen sisenenud pressikaardiga, siis on olnud võimalus täita ka loosikupong. Seega ma arvan, täpselt ju ei tea, jäid sa kogemata vahele või kogemata unustati sulle see lipakas anda ja kasti asukohta näidata.

      Kommentaar


        Fännid olid Floral täna tõesti naljanumbriks Tammeka fännid olid väga head
        Mäng oli tegelikult päris võrdne, Tammeka mäng oli vat et ilusam isegi. Vaevu saite võidu kätte ja teil vedas, et Tammeka nii mõndagi oma olukorda ära ei realiseerinud, muidu oleks viik vähemalt tulnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          fännide teemaga nõus. täiesti erapooletu inimesena julgen öelda, et Meistriliiga parimad fännid on hetkel Meistriliigas viimasel kohal oleval klubil. vähemalt, mis puudutab aktiivsust staadionil, laule, lulude sisu ja rütmi ja loomingulisust.

          samas loodan, et see flora fännide "langus" on hea n.ö. "puhastumiseks" ja enese analüüsiks (viimaste aegade sündmuste taustal) misjärel varsti tullakse tugevamana tagasi

          Minagi ei osalenud loosis, kuna jõudsin statale siis kui mingi 35 minti oli mängitud ning sisenesin pressikaardiga. Samas, Pets, on juhtunud see aasta ka nii, et kui olen sisenenud pressikaardiga, siis on olnud võimalus täita ka loosikupong. Seega ma arvan, täpselt ju ei tea, jäid sa kogemata vahele või kogemata unustati sulle see lipakas anda ja kasti asukohta näidata.
          No nii, Tartus tervelt tagasi.
          Ma väga tänan, et sa meid parimateks fännideks nimetad, aga isegi Tammeka fännina pean ma nentima, et parimad fännid on siiski Kaljul. Olles väisanud Kalju euromängu Kalju fännide juures, nägin uskumatut pilti eesti mõistes. Kalju fännikultuur on lihtsalt imeline, hääl oli võimas ja fänne palju ja ka kõik karjusid kaasa!
          Aga tänasest mängust rääkides siis jah, Floral on fännid täitsa ära kustunud, ma võrdleks täna Tammeka ja Flora fänne Mercedese ja Zaparosetšiga.
          Emotsioonid peale Tartu väravat olid ülimad, aga paraku siiski viiki ära ei tulnud, mis oleks nagu võidu eest Flora vastu.
          Loodame siis parimat kodus Kure vastu.

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            to Mällar

            vähemalt olen see aasta saanud Meistriliiga mängudel parima fiilingu Tammeka fännide poolt ja eks see peamine mis on arvamust kujundanud jätkake samas vaimus ja kui võimalik keerake leeki veel kõrgemaks


            p.s. sry et see tekst nüüd Flora teemasse läks

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              to Mällar

              vähemalt olen see aasta saanud Meistriliiga mängudel parima fiilingu Tammeka fännide poolt ja eks see peamine mis on arvamust kujundanud jätkake samas vaimus ja kui võimalik keerake leeki veel kõrgemaks


              p.s. sry et see tekst nüüd Flora teemasse läks
              erinevalt flora fännidest olid tõesti tammeka fännikesed päris head. tubli töö. Tammeka oli üldse väga hea, kuid seekord Flora vastu sellest ei piisanud.

              pilti ka - http://www.soccernet.ee/gallery/476

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                fännide teemaga nõus. täiesti erapooletu inimesena julgen öelda, et Meistriliiga parimad fännid on hetkel Meistriliigas viimasel kohal oleval klubil. vähemalt, mis puudutab aktiivsust staadionil, laule, lulude sisu ja rütmi ja loomingulisust.

                samas loodan, et see flora fännide "langus" on hea n.ö. "puhastumiseks" ja enese analüüsiks (viimaste aegade sündmuste taustal) misjärel varsti tullakse tugevamana tagasi

                Minagi ei osalenud loosis, kuna jõudsin statale siis kui mingi 35 minti oli mängitud ning sisenesin pressikaardiga. Samas, Pets, on juhtunud see aasta ka nii, et kui olen sisenenud pressikaardiga, siis on olnud võimalus täita ka loosikupong. Seega ma arvan, täpselt ju ei tea, jäid sa kogemata vahele või kogemata unustati sulle see lipakas anda ja kasti asukohta näidata.
                Väga loominguline on tribüünidelt Kasimiri mõnitada ning hüüda mehele, kes on löönud nüüd 8 mängu järjest värava, puujalg.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  Minagi ei osalenud loosis, kuna jõudsin statale siis kui mingi 35 minti oli mängitud ning sisenesin pressikaardiga. Samas, Pets, on juhtunud see aasta ka nii, et kui olen sisenenud pressikaardiga, siis on olnud võimalus täita ka loosikupong. Seega ma arvan, täpselt ju ei tea, jäid sa kogemata vahele või kogemata unustati sulle see lipakas anda ja kasti asukohta näidata.
                  Meie kuue inimese seltskonnast, kes tulid erinevatel aegadel, sai selle paberlipaka vaid 1 inimene. Ei osanud nagu tähelepanu ka sellele ise pöörata, sest teiste ML-i klubide mängudel, kus käinud olen, on alati piletikonts läinud loosikasti.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    oi, mulle tammeka fännid meeldisid.
                    hüüdke kodus paar korda peenikese häälega "siksu" võib ka hyyda "kasimir" ja " siksu, puujalg" aga miks mitte ka "proovi, sixu" (juhul, kui kaisimir on palliga 35m kaugusel väravast, seda ma täna ei kuulnud KAHJUKS)
                    ja siis, oll on ka põline tartlane, teda oleks võinud natukenegi rohkem vürtsitada
                    nooh, Jürgenson oli ok, tema jätke rahule

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Meie kuue inimese seltskonnast, kes tulid erinevatel aegadel, sai selle paberlipaka vaid 1 inimene. Ei osanud nagu tähelepanu ka sellele ise pöörata, sest teiste ML-i klubide mängudel, kus käinud olen, on alati piletikonts läinud loosikasti.
                      vbla on siis jah kuidagi laisaks jäädud, ei oska rohkem sel teemal sõna võtta.

                      Jaanus, seda Kasimiri värki ma tähele ei pannud (ju lendas kuidagi kõrvust mööda) ja ei oska kommenteerida. a vbla oli neil Kasimiriga kana kitkuda juba tema Tartu päevilt, ei tea. ent siiani ei ole ma Tammeka fännide puhul pahatahtlikust kohanud võrreldes mõningate gruppidega (kuigi on olnud vahepeal väga positiivseid arenguid). üldjuhul on vastaste pihta tulistatud mõnusa humoorika irooniaga, mis on läinud hästi konteksti (kunagi Tammeka foorumis tõin Kure ja WC poti näite). räägin muidugi 2,5 (täna oli siis nii pool mängu) mängu põhjal, mida see aasta olen näinud.

                      Kommentaar


                        Oh mehed Me ei tee seda pahatahtlikult, see on heatahtlik lõõpimine ja meil endil saab väga palju nalja kui me konsa ja sixu kallal nöögime.
                        (a la Konsa, homme duublis läheb paremini)
                        to kriitikameel - tõesti, Max on OK ja temale ainult jõudu/jaksu!

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          kle kriitikameel....
                          sa ise oled kunagi üldse mõne võistkonna fänn olnud? ma ei salli selliseid vendi, kes siin tühja koha pealt sõna võtma hakkavad. virtuaalsena oled küll kõva mees aga päris elus oled mingi õlitatud eesel raudselt.
                          Edu florale!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                            a la Konsa, homme duublis läheb paremini
                            See oli jah päris hea kui Konsale hüüti, et Flora II ootab sind
                            eriti veel viimase aja esituste taustal, kus mees pole just väga säranud...

                            Kommentaar


                              Loosikast oli laua peal ja on koguaeg olnud. Lipik antakse neile, kes ostavad pileti, kellel on pilet olemas, pöörduge valge kasti poole ise ja saate sealt oma hästi lõigatud küünte ja kreemitatud kätega ise lipiku krabada... pole kuigi keeruline. Seal olemas kõik tarvilikud vahendi, millega oma nimi lipikule kritseldada. Ega kaks tädikest laua taga ei saa kõiki ka tähele panna, kes kutsega ja kes ilma, eriti kui samal ajal pileteid müüvad. Edu.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Tahan öelda üht - MOM oli Anniste. Kui vaid tal rohkem mängida lastaks. Jürgenson oli ka suht talutav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X