320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edasipääsu korral tuleb Flora vastane Legia-Olimpi paarist ja kuna avamängu selle paaris võitis Legia 3:0, siis kui Flora siit edasi läheb on 99% kindel, et vastu tuleb teine Poola hiid.
    FC Flora

    Kommentaar


      No ma lähen nii Flora kui Levadia mängule kohale, mõlemad on ülitähtsad mängud ja kodupublik peab ikka olema.
      LFC

      Kommentaar


        krt seda väravat võibki vaatama jääda, 101greatgoals.com nädala parima oma võiks see küll kinni panna! Zaho nägu eht, hästi Vunk või keegi läheb ise palli järele ja vaatab et Tõnn tuleb sellise hooga lööma ja jookseb eest ära Loodame et mõlemad meeskonnad hoiavad kodus ära ja on järgmises ringis! Edu!

        Kommentaar


          Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
          krt seda väravat võibki vaatama jääda, 101greatgoals.com nädala parima oma võiks see küll kinni panna! Zaho nägu eht, hästi Vunk või keegi läheb ise palli järele ja vaatab et Tõnn tuleb sellise hooga lööma ja jookseb eest ära Loodame et mõlemad meeskonnad hoiavad kodus ära ja on järgmises ringis! Edu!
          See peaks olema Kasimir. Hästi nägi jah, et Vanna tagant tuleb. A kuskil intekas Vanna ütles muidugi, et ta karjus ka kõvasti, et jätke mulle

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            See peaks olema Kasimir. Hästi nägi jah, et Vanna tagant tuleb. A kuskil intekas Vanna ütles muidugi, et ta karjus ka kõvasti, et jätke mulle
            Meenutab natuke mingi venna vastust, kui äärelt antud tsenderdus oli taga ristis maandunud ja ajakirjanikud küsima tulid, et kas tahtsidki nii lüüa - "No kuna sisse läks, siis tahtsin küll jah!"

            aga ega ei olnud meie seltskond vist ainus, kes kisas selles olukorras kõigepealt Kasimirile "löö!" ja siis kuskilt 40m pealt lähenenud Vannale "ära sina sealt nüüd küll..."
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Teet Allase imeväravaid ka kuskil üleval on? Teet Allase koht ikkagi ju oli...

              Kommentaar


                Kas kellegi nobedad näpud on värava ka youtube'i üles pannud, mul see taani link hakib just värava koha peal nõmedalt, proovisin juba 3 masina tagant, sama jama krt

                Kommentaar


                  Dannar postitas eelmisele leheküljele onside.dk lehe video, mis on YouTube'i pandud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kas kellegi nobedad näpud on värava ka youtube'i üles pannud, mul see taani link hakib just värava koha peal nõmedalt, proovisin juba 3 masina tagant, sama jama krt
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      Eesti keelsete kommentaaridega ka:

                      Kommentaar


                        Tänud lenc, ise ei olnud seda näinud, väga suurepärane elamus

                        Kommentaar


                          Täiesti haige värav. Ei jõua ära oodata kordusmängus iga kord kui ta palli saab terve staadion LÖÖ karjub.

                          Küsimus ka - ta on keskkaitsja, miks ta kastis ei olnud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Eesti keelsete kommentaaridega ka:

                            Vot see on emotsioon mitte nagu see ühe lehe ajakirjanik Ott seda teeb.

                            Kas mulle ainsana tundub, kuid enne väravasse jõudmist teeb pall väikese kõksu alla poole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              Täiesti haige värav. Ei jõua ära oodata kordusmängus iga kord kui ta palli saab terve staadion LÖÖ karjub.

                              Küsimus ka - ta on keskkaitsja, miks ta kastis ei olnud?

                              No ju on see neil siis kuidagi kokku lepitud, Osade nurgalöökide puhul oli ta kastis ka, aga hea oli et seekord polnud.

                              Kommentaar


                                Tonis Vanna settled the match with a goal worthy of winning any football match, the full-back cracking home a ripper into the top corner from fully 30-yards out.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X