320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pilet maksaks 50 krooni, aga mäng on välja müüdud. Kui Flora just lääne- või põhjatribka kasutusse ei võta.

    Kommentaar


      no kassa on olemas, seega peaks sealt ka piletit saama.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
        Kui Vanna palli saab võiks terve stata karjuda kui ühest suust "LÖÖ!" see oleks võimas rsk
        Ah lõpetage ära, pärast on poisil allase-kompleks, kellele üritati iga mäng 20 lööki jalale mängida ja mees vapralt uhas, kuid pihta ei saanud.

        Kommentaar


          No ma loodan ka, et ma ei pea arena juurde passima lihtsalt tulema vaid saan ikka sisse ka.

          Kommentaar


            Edu poisid ja tüdrukud!
            Loodetavasti saab ka Flora edasi ja siis tahaks kuulata nende kiibitsejate kommentaare kes siin mõni aeg tagasi valju häälega Rüütlit materdasid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Pilet maksaks 50 krooni, aga mäng on välja müüdud. Kui Flora just lääne- või põhjatribka kasutusse ei võta.
              See oleks ikka ääretult loll teguviis Florakate poolt , kui nad 2 tribüüni lihtsalt kinni jätaks, kuigi tahtjaid oleks.

              Kommentaar


                oot tahate öelda, et ma ei saagi piletit vä
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  tra ma mõtlen seda sama mul pohh ma tulen täna kella 5se rongiga sinna ja tahan areenale saada.

                  Kommentaar


                    Pfft, loll jutt - selle järgi peaks siis hooajapileti ja klubikaardi omanikud ka ukse taha jääma.

                    Kommentaar


                      Näe kurja, sai töölt isegi vaba päev välja mängitud, et platsile jõuda ja nüüd räägitakse, et pileteid pole. Keegi teadjam võiks öelda, kas on mõtet üldse siis linna tulla, on mingisugunegi võimalus pileteid saada?
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Väidetavalt olid eilse mängu piletid ka piletilevis välja müüdud, kuid värava juurest kassast sai neid ilma probleemideta.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          piletilevi järgi on tegemist florale ajaloolise hetkega: staadion on välja müüdud.

                          Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink


                          juba on piletilevi lehte uuendatud - hetkel saada 1 pilet
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            see oleks küll häbi asi kui pidevalt kurdetakse, et inimesi pole staadionil ja siis nüüd ei ole lihtsalt tribüünid avatud, kuigi inimesi oleks tahtjaid küll. kurat.

                            loodan, et flora siuksel asjal juhtuda ei lase. järgimne kord need samad petta saanud inimesed ehk ei tulegi muidu.
                            pohlak on ise EJL preident ja peaks tegema kõik, et saada maksimaalselt rahvast statale. pealegi, palju see ühe tribüüni jagu turvameeste palkamine võrreldes piletituluga ikka maksab?? tuhat inimest on min 50 000 krooni piletitulu.

                            kes siin vanemad ja kogenumad flora fännid on, peaksid ise klubijuhtidega ühendust võtma ja neile mõistuse pähe panema.

                            ja hui ta on ajalooline hetk, staadion välja müüdud, kui kaks tribüüni on kinni. äkki sõnastaks nii "ajalooline hetk, pool staadioni on välja müüdud". ei kõla nii uhkelt, ega? ma usun, et kui 4000-5000 fänni asemel on 7000 siis, on palju uhkem tunne kui teadmisega, et pool staadioni oli täis ja kunstlikult suudeti tekitada olukord, kus nõudlus ületas pakkumist.

                            Kommentaar


                              no andke andeks, aga kas te olete ogarad peast või.
                              küll kohapeal müüakse ja teised tribüünid ka lahti tehakse. u-19 turna ajal käis see isegi mängu ajal ju vastavalt vajadusele jupphaaval, ei olnud mingit probleemi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                piletilevi järgi on tegemist florale ajaloolise hetkega: staadion on välja müüdud.

                                Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink


                                juba on piletilevi lehte uuendatud - hetkel saada 1 pilet
                                Piletilevi müügipunkt teatas, et läbi on müüdud need piletid, mis neile eelmüügiks eraldati, ehk siis osa sektoritest on täidetud. Kohapeal müüakse siis mujale sektoritesse.

                                Ja ülal antud lingi järgi on ikka rohkem kohti vabad kui 1, oleneb sektorist...
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X