320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Fucki näidati selle peale, kui flora fänn karjus Kalevi kohta midagi halba ... aga eks uurige ise siis laupäeval cute
    Mida iganes...me plaksutasime ja tüüp pomiseb midagi ja näitab fakki...
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Mida iganes...me plaksutasime ja tüüp pomiseb midagi ja näitab fakki...
      ok, ok. jäta nägu meelde ja ära järgmisel korral oma sünnale enam kutsu
      teema lahendatud, oled talle kätte maksnud tema käitumise eest

      Kommentaar


        Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
        Fucki näidati selle peale, kui flora fänn karjus Kalevi kohta midagi halba ... aga eks uurige ise siis laupäeval cute
        Kaaleeev saaaiiii suuuuhuuuuu (hakka nüüd sõimama ja ropendama fakti konstanteerimise pärast).

        Meie ei saa uurida, mängijad põgenevad kohe minema nagu eilegi oli. Osad olid viisakad ja plaksutasid meile vastu. Osad ei teinud väljagi (täitsa normaalne käitumine ka). Kolmandad aga pobisesid seal mingeid roppe sõnu (mida rohkem bussipool seda kõvemini ropendati) ja Gruznov neist näitas ka näppu. Vähemalt Sillamäe sponsorid on normaalse käitumisega ja nad tõestasid järjekordselt, et kui normaalselt vastata oleme ka meie normaalsed. Gruznov aga las läheb putsi. Eks järgmine mäng tuleb ta ette võtta ja talle peab spetsiaalselt tähelepanu pöörama...nagu mingi mäng Transi väravavahiga oli kes ka lõpuks eemaldati platsilt (ei pidanud isegi ropendama mitte) Kui keegi meile silma jääb halvas mõttes siis me oskame inimest üle närvi piiri viia küll...valmista siis ta katsumuseks ette

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          sul on täiesti õigus )

          miks nii tegijad on sellises mõttetus foorumis kahtlane ...
          Vaata siis peeglisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Kaaleeev saaaiiii suuuuhuuuuu (hakka nüüd sõimama ja ropendama fakti konstanteerimise pärast).

            Meie ei saa uurida, mängijad põgenevad kohe minema nagu eilegi oli. Osad olid viisakad ja plaksutasid meile vastu. Osad ei teinud väljagi (täitsa normaalne käitumine ka). Kolmandad aga pobisesid seal mingeid roppe sõnu (mida rohkem bussipool seda kõvemini ropendati) ja Gruznov neist näitas ka näppu. Vähemalt Sillamäe sponsorid on normaalse käitumisega ja nad tõestasid järjekordselt, et kui normaalselt vastata oleme ka meie normaalsed. Gruznov aga las läheb putsi. Eks järgmine mäng tuleb ta ette võtta ja talle peab spetsiaalselt tähelepanu pöörama...nagu mingi mäng Transi väravavahiga oli kes ka lõpuks eemaldati platsilt (ei pidanud isegi ropendama mitte) Kui keegi meile silma jääb halvas mõttes siis me oskame inimest üle närvi piiri viia küll...valmista siis ta katsumuseks ette

            jube tegija oled ikka.edu sulle siis hahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahah

            Ma olen ise eestlane ja mul on HÄBI sinusuguste pärast !
            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

            Kommentaar


              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
              jube tegija oled ikka.edu sulle siis hahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahah

              Ma olen ise eestlane ja mul on HÄBI sinusuguste pärast !
              Tunnen sulle kaasa. Räägi mida ma siis tegin? Ma juba ennist küsisin seda aga ei saanud vastust. Õpi selgeks jalgpallifännide põhimõtted ja ülesanded, õpi selgeks viisakus ja siis hakka uuesti mingit teemat ajama häbi tundmise pärast jne. Kas sa tunned häbi, et me ajasime inimese närvi ilma ropendamata? Või sa tunned äkki häbi, et me ka vastasmeeskonnale plaksutasime viisakuse mõttes? See kui me plaksutame viisakusest vastasmeeskonnale on häbiväärne ja vastasmeeskonna mängija kes näitab fucki sellepeale on jumala normaalne tegevus? Ma arvan, et sa vajad natuke ravi.

              Ma nüüd ei saa aru kas sa oled paanikasse läinud või lihtsalt ei saa mängu tulemusest tingitud kibestumisest üle?

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Kaaleeev saaaiiii suuuuhuuuuu (hakka nüüd sõimama ja ropendama fakti konstanteerimise pärast).

                Meie ei saa uurida, mängijad põgenevad kohe minema nagu eilegi oli. Osad olid viisakad ja plaksutasid meile vastu. Osad ei teinud väljagi (täitsa normaalne käitumine ka). Kolmandad aga pobisesid seal mingeid roppe sõnu (mida rohkem bussipool seda kõvemini ropendati) ja Gruznov neist näitas ka näppu. Vähemalt Sillamäe sponsorid on normaalse käitumisega ja nad tõestasid järjekordselt, et kui normaalselt vastata oleme ka meie normaalsed. Gruznov aga las läheb putsi. Eks järgmine mäng tuleb ta ette võtta ja talle peab spetsiaalselt tähelepanu pöörama...nagu mingi mäng Transi väravavahiga oli kes ka lõpuks eemaldati platsilt (ei pidanud isegi ropendama mitte) Kui keegi meile silma jääb halvas mõttes siis me oskame inimest üle närvi piiri viia küll...valmista siis ta katsumuseks ette
                jube viisakas oled ise ju

                kle olks unustaks selle teema, ma ei viitsi tõesti matsidega vaielda, kelle kirjapildi järgi võib aru saada, et peale roppuste sealt muud ei tule.

                edu laupäevaks
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  keegi võiks ballackilt klaviatuuri pihta panna.

                  Kommentaar


                    Loen ja imestan. EI näinud situatsiooni. Loen vaid kajasid, ja saan aru, et tegemist lihtsa kommunikatsioonihäirega- erinevad leerid niivõrd endas kindlad, et vastaspool ei huvita. Olen suhteliselt kindel, et võtta Gruznov, istuda õlleklaasi taha ja rääkida rahulikult, siis selgub, et tüübil olid oma põhjused (siis peaks olema küll vaimuhaigega, kui lihtsalt lambist pillub fucki) ja saaks ka Gruznov aru, et äkki peaks natukene analüüsima oma käitumist. Näidates ühele näitad sa ka kogu fännide armeele. Võiks ikke nagu peaga mõelda- mehed
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ringo Vaata postitust
                      keegi võiks ballackilt klaviatuuri pihta panna.
                      Täitsa minu mõte. Nii hea rahulik oli foorumis kui Ballack oli Flora peale pahane. Nüüd aga paar eesimest tema ajuvaba posti lugesin ja siis loobusin.

                      Üldiselt flora fännid olid muidugi lipsudes ja pintsakutes. Gruznov muidugi paha. Mõni aeg tagasi oli Lemsalu paha.

                      Üldiselt Ballack on viimane inimene kes võiks teise inimese riietust kritiseerida.

                      Eks laupäeva õhtul ollakse targemad kes kellele kala püüdis.

                      Kommentaar


                        täitsa putsis, mis toimub siin. mingi naiste litsideks sõimamine, mingi vene-eesti kamm, tra ballack ja sen võiks üle saada oma vene-foobiast. ma loodan, et flora ostab kunagi mingi normaalse vene kuti enda ridadesse või isegi mitu kutti. tra kuidas vennad paneks normaalselt ja lükkaks eesti vendi koosseisust välja. siis oleks ballackile otsa ette kirjutatud, et karma is a bitch.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          täitsa putsis, mis toimub siin. mingi naiste litsideks sõimamine, mingi vene-eesti kamm, tra ballack ja sen võiks üle saada oma vene-foobiast. ma loodan, et flora ostab kunagi mingi normaalse vene kuti enda ridadesse või isegi mitu kutti. tra kuidas vennad paneks normaalselt ja lükkaks eesti vendi koosseisust välja. siis oleks ballackile otsa ette kirjutatud, et karma is a bitch.
                          neil ongi ju venelased pundis, kuid see ei takista nende teguviisi. Zahovaiko, Dupikov, Pedõk, Moshnikov ja Tulevikus ka paar rõvedat venelast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            neil ongi ju venelased pundis, kuid see ei takista nende teguviisi. Zahovaiko, Dupikov, Pedõk, Moshnikov ja Tulevikus ka paar rõvedat venelast.
                            Zaho ja Pedõk on muide ukrainlased.

                            Dupikov on eestlane ja ainus venelane on Mošnikov. Ma arvan, et Mošnikovi vastu pole küll ühelgi Flora fännil vähimatki.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga rääkisin Gruznoviga selle fucki asjus ... kuna flora fännid olid siin suht vihased.
                              Kui mängijad hakkasid ära minema, siis flora fännid (nimepidi kahjuks ei tea) karjusid Gruznov homo jne. Sellepeale näitas Gruznov keskmist sõrme. Arvan, et enne kui hakata teisi tibladeks sõimama, võiks enda sisse vaadata.
                              Ja pealegi olen paar aastat juba Sillamäel elanud , vene inimesed on ikka täitsa toredad. Mind Pärnu tüdruk ,kes ei oska vene keelt võeti kohe omaks ega ei olnud mingisugust eestlane-venelane teemat.
                              Seega unustage ära enda vihkamine venelaste vastu jalgpalliväljakul pole vahet kas sa oled eestlane või venelane teie peas on aga vahe suur ... seega matsid jäävad matsideks TEIE ballack ja sen edu teile pallurite vihkamises/ venelaste vihkamises/ ropendamises jne. te olete nii lahedad
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                                Ühesõnaga rääkisin Gruznoviga selle fucki asjus ... kuna flora fännid olid siin suht vihased.
                                Kui mängijad hakkasid ära minema, siis flora fännid (nimepidi kahjuks ei tea) karjusid Gruznov homo jne. Sellepeale näitas Gruznov keskmist sõrme. Arvan, et enne kui hakata teisi tibladeks sõimama, võiks enda sisse vaadata.
                                Ja pealegi olen paar aastat juba Sillamäel elanud , vene inimesed on ikka täitsa toredad. Mind Pärnu tüdruk ,kes ei oska vene keelt võeti kohe omaks ega ei olnud mingisugust eestlane-venelane teemat.
                                Seega unustage ära enda vihkamine venelaste vastu jalgpalliväljakul pole vahet kas sa oled eestlane või venelane teie peas on aga vahe suur ... seega matsid jäävad matsideks TEIE ballack ja sen edu teile pallurite vihkamises/ venelaste vihkamises/ ropendamises jne. te olete nii lahedad
                                TEIE ballack ja sen?
                                ehk kas ma saan nüüd õieti aru,et nüüd rünnati selle lausega tervet Viiendat Sektorit ja Paremat Tiiba? Ehk siis Flora fänne.Ning kitty72 mina küll ei kuulnud mitte kusagilt,et keegi oleks karjunud Gruznovile,et ta on homo:S
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X