320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahjuks nii oli ! GRuznov on piisavalt kogenud ja vana, et lambist ei hakka teile küll sealt midagi näitama.
    eks see kes rõvetses , teab et see talle suunatud oli !
    järgmine kord elage omadele kaasa, mitte ärge sõimake vastaseid. nats madalale langete ju
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust


      jube viisakas oled ise ju

      kle olks unustaks selle teema, ma ei viitsi tõesti matsidega vaielda, kelle kirjapildi järgi võib aru saada, et peale roppuste sealt muud ei tule.

      edu laupäevaks
      Käitun vastavalt sellele kuidas minuga käitutakse.

      Tõesti lugesin üle oma postituse ja peale roppuste seal ei olnud mitte midagi muud. Terve postituse kohta oli lausa 1!!!!! ropp sõna mis oli ka mõeldud tegelasele, kes meid teatud kohta saatis oma näpuga. Jube eksju. Loodame, et sa ikka magama saad täna jääda ja väga suurt traumat ei saanud.

      Kommentaar


        Hmm,aga kas sa kitty72 võib olla kindel,et äkki Gruznov oli ise viha nii täis sellest kaotusest( sest tegelikult nad olid u liigas konkurendid levadiale) kuna nad mängisid vb šansid maha.Ning äkki talle lihtaslt kuskilt mingit pidi tundus,et see talle oli suunatud,ning suures vihas võttis kohe omaks? kas see ei või olla võimalik?
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          Kahjuks nii oli ! GRuznov on piisavalt kogenud ja vana, et lambist ei hakka teile küll sealt midagi näitama.
          eks see kes rõvetses , teab et see talle suunatud oli !
          järgmine kord elage omadele kaasa, mitte ärge sõimake vastaseid. nats madalale langete ju
          Ära kirjuta kui sind ei olnud seal juures! Mingit olematut iba ei ole mõtet kirjutada. Oma väljamõeldised võid ka enda teada jätta.

          Kui Gruznov oleks piisavalt kogenud siis ta ei näitaks fucki isegi keset suurt sõimu (vähemalt niikaua kuni mängija on mitte publik).

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            TEIE ballack ja sen?
            ehk kas ma saan nüüd õieti aru,et nüüd rünnati selle lausega tervet Viiendat Sektorit ja Paremat Tiiba? Ehk siis Flora fänne.Ning kitty72 mina küll ei kuulnud mitte kusagilt,et keegi oleks karjunud Gruznovile,et ta on homo:S
            Ei kuulnud ka mina, aga mis vaesel mehel üle jääb peale sellist käiku?
            Eks ikka rünnata, nemad alustasid, nemad alustasid !!!
            Masendav.

            Kommentaar


              Ei olnud nii ... Vaadake nüüd ise , mis te räägite ... keegi siin väitis , et käis viisakas plaksutamine vastameeskonnale ja siis Max näitas fucki - siis juba : Hmm,aga kas sa kitty72 võib olla kindel,et äkki Gruznov oli ise viha nii täis sellest kaotusest( sest tegelikult nad olid u liigas konkurendid levadiale) kuna nad mängisid vb šansid maha.Ning äkki talle lihtaslt kuskilt mingit pidi tundus,et see talle oli suunatud,ning suures vihas võttis kohe omaks?

              Te vist ise ka ei mäleta / saa aru mida teil seal keegi karjub !!!
              Kalevil läks eile halvasti ja seda me teame ... aga kui teie fännid hakkavad meie mängijaid solvama, ( ja siis veel a la näitas lambist fucki) siis on teil lood kehvad ..
              ja kusjuures üks Flora mängija ( tuttav) nägi kogu lugu pealt seega sorry , saite nüüd vastuse miks Teile seda näidati
              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

              Kommentaar


                Nojah,mis siin ikka vaielda,Flora fännid on pahad,nii on ja jääb HAHA
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Gruznov oli tige, kuna võimalus miljonit teenida ML võidupealt vähenes. Arvata on, et narkolembeline inimene ärritub kergemini normaalsest inimesest ja näitab fucki.

                  Kommentaar


                    matsid.eeeeeeeeeeee
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Matsid? tohib ma küsin,et kui ´TEIE,Ballack,Sen´ on matsid,siis mis või kes oled sina?
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        ma vähemalt ei sõima flora pallureid kui mängudel käin selles suhtes norm
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Täitsa minu mõte. Nii hea rahulik oli foorumis kui Ballack oli Flora peale pahane. Nüüd aga paar eesimest tema ajuvaba posti lugesin ja siis loobusin.

                          Üldiselt flora fännid olid muidugi lipsudes ja pintsakutes. Gruznov muidugi paha. Mõni aeg tagasi oli Lemsalu paha.

                          Üldiselt Ballack on viimane inimene kes võiks teise inimese riietust kritiseerida.

                          Eks laupäeva õhtul ollakse targemad kes kellele kala püüdis.
                          Kuule kas hakkad jälle üle pika aja ära tõusma? Mida ma Kittile siis ajuvaba kirjutasin?

                          Minu riiete kohta ära hakka üldse midagi rääkima. Kui tahad kedagi sõimata riiete valiku osas siis võta paar inimest kes on sul ühed paremad sõbrad ja sõima neid kuna nemad olid stilistid. Kes need olid: selle võid ise ära arvata (kui nad ise sulle ei ütle). Tahaks näha kuidas sa neid sõimama hakkad.

                          Olematute riikide (nagu antud juhul CCCP) sümboleid ei tohi staadionile üldse viia. See CCCP on juba jalgpalliväline asi. See ei ole mitte oma klubi toetamine ega vastasklubil moraali maha võtmine. See on otseses mõttes vihavaenu tekitamine.

                          Kommentaar


                            Täitsa lõpp,tee endale selgeks kes ütles siis nii väidetavalt Gruznovile homo,ja mine räägi seda selle konkreetse isikuga,mitte ära hakka kohe tervet fänni armeed maha tegema! Vot selline asi on üpriski matsilik või sa ei arva?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              vihavaenu tekitamine on ka tibladeks sõimamine internetis seega vaata , mis sa räägid ...
                              rahvusel pole vahet ... hoia oma suu kinni rahvuse koha pealt ja teised on sinuga viisakad !
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar


                                Ballack kas sina siis ei teagi,et meie ühiskonnas on asjad nii. Venelane võib kanda,Russia särki ning ka CCCP särki,aga kui Eesti mees kannab Eesti särki,Eesti riigis on ta fašhist,ning kui ta kannab Haakristi siis löövad venelased ta lihtsalt mättasse
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X