320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    ma vähemalt ei sõima flora pallureid kui mängudel käin selles suhtes norm
    Kui mängija näitab fucki lambist minu poole, ilma, et ma oleks midagi talle üldse öelnud/näidanud, siis tunnen ma, et on igati õigustatud ühe korra pikalt saata. Kui sa ütled, et kõik on matsid kes solvavad kedagi.....siis oled ka ise mats (küll välja mõtled miks).

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      ma vähemalt ei sõima flora pallureid kui mängudel käin selles suhtes norm
      muide kui mängija on vana ja kogenud siis üldjuhul ei näita ta kellegile sõrme
      selline teguviis näitab nõrka närvikava...
      aga see vaidlus on suht mõttetu kes on mats ja kes keda sõimab...
      sellega ,et jätkad korrutamist kes on kes, näitad ju ,et ega sa ise kaugemalt pärit ole kui ikka siitsamast matsiriigist kuskohast me kõik
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Täitsa lõpp,tee endale selgeks kes ütles siis nii väidetavalt Gruznovile homo,ja mine räägi seda selle konkreetse isikuga,mitte ära hakka kohe tervet fänni armeed maha tegema! Vot selline asi on üpriski matsilik või sa ei arva?


        Eip teid ju huvita miks Gruznov nii tegi : ma küsisin ja vastasin ..
        jälle halb v?

        kas teil on siis mitu armeed vä? arusaamatu .. fännid peaksid üksmeelel olema, mitte üks sõimab ja teised ütlevad, misk te meid maha teete.
        Gruznov pole tibla , ta ei näitaks teile midagi - kui teie fänn(id) teda ei solvaks !!!
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Ballack kas sina siis ei teagi,et meie ühiskonnas on asjad nii. Venelane võib kanda,Russia särki ning ka CCCP särki,aga kui Eesti mees kannab Eesti särki,Eesti riigis on ta fašhist,ning kui ta kannab Haakristi siis löövad venelased ta lihtsalt mättasse
          Eesti inimesed sõidavad ida-virumaal eesti lipud lehvivad auto aknast väljas, väga mõnus minuarust . siiamaani pole mu vene tuttavad veel ühtegi kommentaari teinud / maha teinud eestlasi vms.

          miks te küll nii kitsa silmaringiga olete .. muud pole kui venelane- tibla jne.
          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            täitsa putsis, mis toimub siin. mingi vene-eesti kamm, tra ballack ja sen võiks üle saada oma vene-foobiast.
            Kallis Evu, ma tõesti ei saa aru kus ma venelasi JÄLLE solvasin või midagi nende kohta ütlesin. Palun aita mind vaesekest. Ma kordan veel ühte lauset mida ma olen ennem ka mitmes teemas öelnud - MUL EI OLE VENELASTE VASTU MIDAGI!

            Kommentaar


              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
              Eesti inimesed sõidavad ida-virumaal eesti lipud lehvivad auto aknast väljas, väga mõnus minuarust . siiamaani pole mu vene tuttavad veel ühtegi kommentaari teinud / maha teinud eestlasi vms.

              miks te küll nii kitsa silmaringiga olete .. muud pole kui venelane- tibla jne.
              Olen samamoodi käinud mitu korda Ida-Virumaal...sorry aga iga kord on sellest pahandust tulnud. Miks sinuga seda ei juhtu: auk on auk kui väga rämedalt välja öelda.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Gruznov oli tige, kuna võimalus miljonit teenida ML võidupealt vähenes. Arvata on, et narkolembeline inimene ärritub kergemini normaalsest inimesest ja näitab fucki.
                No kui reeglid lubaksid peale lõpuvilet kohe keskringis suitsu ette panna siis ehk poleks slaaviverd inimene pidanud ka niimoodi reageerima.

                Kommentaar


                  Väga tore,et sa küsisid,ning tore teada,et see mees nii arvab.
                  Üldiselt võib nimetada küll Viiendat Sektorit ja Paremat Tiiba eraldi olevaks.
                  ma ei saa aru,kas sul on mingisugune isiklik kiindumus temasse? või on sul lihtsalt nii raske uskuda,et äkki tõesti meie poisid ei teinud mitte midagi,ning tema enda suurest vihast elad ennast lihtsalt välja? Mina ei kuulnud isiklikult mitte midaig,et keegi oleks talle homo öelnud ja nagu öeldakse,Oma silm on kuningas.
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Olen samamoodi käinud mitu korda Ida-Virumaal...sorry aga iga kord on sellest pahandust tulnud. Miks sinuga seda ei juhtu: auk on auk kui väga rämedalt välja öelda.
                    ma ei imesta , et sinuga siin pahandusi on... kui sa ennast niimoodi väljendad jubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Eesti inimesed sõidavad ida-virumaal eesti lipud lehvivad auto aknast väljas, väga mõnus minuarust . siiamaani pole mu vene tuttavad veel ühtegi kommentaari teinud / maha teinud eestlasi vms.

                      miks te küll nii kitsa silmaringiga olete .. muud pole kui venelane- tibla jne.
                      Oi Oi kas ainult mulle meenub,aga siin mõned kuud tagasi oli Reporteris suur jama mingisuguse Eesti perekonnaga,kes elavad ka ida-virumaal,ning nemad sõitsid ka Eesti lipud katustel,aga miski pärast need venelased/tiblad käisid ähvardasid neid eestlasi ning lubasid lausa naise ära vägistada ja lapsed ja pereisa maha lüüa! või ainult mulle meenub see reporteri osa?
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Väga tore,et sa küsisid,ning tore teada,et see mees nii arvab.
                        Üldiselt võib nimetada küll Viiendat Sektorit ja Paremat Tiiba eraldi olevaks.
                        ma ei saa aru,kas sul on mingisugune isiklik kiindumus temasse? või on sul lihtsalt nii raske uskuda,et äkki tõesti meie poisid ei teinud mitte midagi,ning tema enda suurest vihast elad ennast lihtsalt välja? Mina ei kuulnud isiklikult mitte midaig,et keegi oleks talle homo öelnud ja nagu öeldakse,Oma silm on kuningas.
                        Kalev ja sh Gruznov on mu lemmikud , seega pole imestada midagi ..
                        ühesõnaga kokkuvõttes , teie fänn sõimas, Max näitas fucki ja kõik mehed sõimavad mind siin foorumis hahahahaha
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          ma ei imesta , et sinuga siin pahandusi on... kui sa ennast niimoodi väljendad jubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                          Oioi kui häbi sul võib olla seda foorumit lugeda kui sa juba suur tüdruk oled.
                          Käitu ise normaalseinimesena siis käitutakse ka sinuga hästi !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Oi Oi kas ainult mulle meenub,aga siin mõned kuud tagasi oli Reporteris suur jama mingisuguse Eesti perekonnaga,kes elavad ka ida-virumaal,ning nemad sõitsid ka Eesti lipud katustel,aga miski pärast need venelased/tiblad käisid ähvardasid neid eestlasi ning lubasid lausa naise ära vägistada ja lapsed ja pereisa maha lüüa! või ainult mulle meenub see reporteri osa?


                            hahaha kas sa aru ei saanud, et see eesti naine oli nats peast soe??? jep selline asi oli reporteris - aga palju oli juurde pandud (nagu ikka)
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Oioi kui häbi sul võib olla seda foorumit lugeda kui sa juba suur tüdruk oled.
                              Käitu ise normaalseinimesena siis käitutakse ka sinuga hästi !
                              pole nagu midagi häbeneda siin, rääkisin nii nagu on !
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar


                                Aga kuidas sa seletad kitty72 seda,et pea igal teisel autol ida-virumaal on grigori lint ümber antenni,ning vene federatsiooni lipp autos? mina kaldun arvama küll,et see üks pisike Eesti lipuge seal keskel tekitas küll päris palju meelehärmi.
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X