320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No sorry, aga ajalehes ja tv näidatakse ikka kõige hullemaid asju .. ida-virumaa pole üldse nii hull. Jah tõsi lindid on ja lipud ka.
    See on iga inimese enda peas mismoodi ta käitub jne. sorry aga mul ei ole ühegi vene inimesega probleeme olnud sellest , et ma olen eestlane.
    aga meie jutt läheb siin juba labaseks ja jalgpallist asi kaugel.
    Seega teen ettepaneku see jama lõpetada. eks igaüks on saanud täna sõimata, vastuse enda küsimusele ja niisama ropendada .
    olge vaffad ja laupäeval sillamäe staadionil kohtume
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Ma kindlasti ei kuulu jalgpallifänni nimetuse alla, aga kõrvaltvaatajana arvan, et minu arust võiks mängijad isegi rohkem suhelda publikuga. Ja just sarnaste märkide keeles. Ja just mängu ajal..pärast rahunegem maha ja unustagem ära. Minu arust on jalpallurid liiga gentelmenide klubiks rõhutud kõigi määrustega - särki ei tohi seljas võtta, näppu ei tohi näidata publikule...huvitav miks..me tahame ju vaatemängu ja asjata vaevalt keegi mingeid ebasündsaid asju teeks. Tähtis on, et nad ei tohi teha neid asju kohtniku või teiste mängjate suunas.

      Kommentaar


        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ühed maarahva/matsirahva esindajad olete kõik, rahunege maha nüüd. Eks järgmine mäng näitab, kellel õigus on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            sorri, et OT, kuid.. sõnumi menüüsse võiks sellised pildid kokku korjata, vahest hea kasutada
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Aga kuidas sa seletad kitty72 seda,et pea igal teisel autol ida-virumaal on grigori lint ümber antenni,ning vene federatsiooni lipp autos? mina kaldun arvama küll,et see üks pisike Eesti lipuge seal keskel tekitas küll päris palju meelehärmi.
              Ma juhtusin hiljuti Narvas nägema sellist vaatepilti, et tsiklimeestel oli tagi peal Euroopa lipp, mille alla oli kirjutatud "Estonia" ja siis kohe selle juures laius Venemaa lipp. Võta nüüd kinni, mis tagamõtetega need asjad nii olid.

              Igatahes selge on see, et on venelased, tiblad ja Venemaa juurtega eestlasteks püüdlejad ning kui keskmised välja arvata, siis teised on ju täitsa normaalsed inimesed. Aga ma lõpetan nüüd teemavälise jutu.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ma ei saa aru sellest mis sellest oli kui üks mängija teile keskmist sõrme näitas.
                Kah asi. Kas mängijad on mingid masinad,et nad ei tohi emotsioone välja näidata? Teie muidugi tol mängul midagi kohatut ei kohtunikule ega ka vastasmängijale ei näidanud ega karjunud.

                Aga neil "venelastel" teie süsteemis on ju ka rõvedad slaavi nimed. Miks nad vähem tiblad on kui näiteks Levadia, Narva või Sillamäe pallurid?

                Ja sulle Ballack. Jumal tänatud,et nad sulle mõned enam vähem riided tõesti välja valisid. Ma ei mõelnud eilset selle kommentaariga vaid kogu siis riidekappi.

                Kommentaar


                  See on imelik värk tõepoolest, et fännid võivad enda arvates kõik platsilolijad mängu ajal ja peale mängu p*tsi saata, neid pedeks sõimata, keskmist näppu viibutada jne, aga kui peaks samalaadne žest vastu tulema, siis on koheselt hala lahti ja möla lahti.

                  Kommentaar


                    Mystika....
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      1) Ma ei saa aru sellest mis sellest oli kui üks mängija teile keskmist sõrme näitas.
                      Kah asi. Kas mängijad on mingid masinad,et nad ei tohi emotsioone välja näidata? Teie muidugi tol mängul midagi kohatut ei kohtunikule ega ka vastasmängijale ei näidanud ega karjunud.

                      2) Aga neil "venelastel" teie süsteemis on ju ka rõvedad slaavi nimed. Miks nad vähem tiblad on kui näiteks Levadia, Narva või Sillamäe pallurid?

                      3) Ja sulle Ballack. Jumal tänatud,et nad sulle mõned enam vähem riided tõesti välja valisid. Ma ei mõelnud eilset selle kommentaariga vaid kogu siis riidekappi.
                      1) Isiklikuks läks ehk siis näitas sõrme ja vaatas silma neile kes mitte midagi ei teinud. Mängijad ei tohigi midagi kohatut näidata ega öelda. Kui ta läheb närvi ja hakkab fucki näitama siis tähendab, et teda on lihtne närvi ajada mängul ja seega ta ei saa kasulik olla klubile kus ta mängib.

                      2) Kui mängijad ikka Vene lipp autos ringi sõidavad, räägivad "bljääd ne ponjal" (olles elanud terve elu Eestis) ja kipuvad kallale minema Eesti keeles küsimise peale (Levadia hooajalõpupidu Nimegas) siis ikka on midagi jama. Muidugi on erandeid. Rohkem ei hakka rääkima kuna kõigest ei ole teil vaja teada.

                      3) Kogu riidekappi...selge. Miks sa kommenteerid asja mida sa isegi näinud pole? Kui võtta kogu riidekapp siis palun hakka omal asju kapist välja viskama kuna mul samasuguseid (olen näinud küll mis riideid sa kannad).

                      Kommentaar


                        Härrased ja preilid, tagasi teemasse, palun!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kuulge, lõpetage see jama ära juba. See kui hakatakse osatama kellegi riietuse peale on ikka eriti mage ja labane.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            kõik mehed sõimavad mind siin foorumis hahahahaha
                            Tule taevas appi! Kui see on sinu arvates sinu sõimamine siis....loodame, et sa tütarlaps suuremaks kasvad. Siis pole see maailm enam nii suur ja kole kus iga voodi alt kummitused välja hüppavad ja alati sind sõimavad (soccerneti foorumist rääkimata).

                            Kommentaar


                              Pole jah oluline, kes kellele ja mis sõrme näitas. Tähtis on lõpptulemus ja Flora võtab ka teises mängus kindlalt oma ja 3 punkti tabelisse

                              Kommentaar


                                Ma ka ei saa aru, miks see teema juba unustatud pole.kellegile vist kohe meeldib teemat jälle ülesse tõmmata
                                Mina igatahes olen sellest juba üle saanud ja ootan laupäevast mängu
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X