320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Urmo, see mis pildil, oli vastukajaks Sillamäe fännidele.

    Kommentaar




      üks pildike veel siis, tundub, et "sen oli paugu otsas, kui puu käis"

      Kommentaar


        Hommik!

        Ja mida sa mõtlesid siis? Et võetakse lilledega vastu ja pakutakse shampust ja pärast mängu kutsutakse veel kojugi ehk samovarist teed jooma ja kapsapirukaid sööma. Juba mõeldes sellele, mis sõnavõtte siit foorumist läbi jooknud on , siis kas tõesti naiivselt loodeti, et selle nn. "kitty" tümitamise tagajärjel jääb kõik nii nagu on. Veits naiivne ei olnud mõelda. Ja kui nagu natukene mõelda, mil viisil ja kuidas seda fännireisi sinna organiseeriti , siis mulle kui neutraalsele kõrvaltvaatajale tundus see pigem organiseeritud kui "taplemistalgutele" minekuna kui mingi mega-ülilaheda lõbusa fännireisina.

        Ma ei poolda absoluutselt staadionil alkoholi tarbimist, saati siis veel kange alkoholi lausjoomist , ning ei õigusta karvavõrdki Sillamäe staadionil täna ning ka varasemalt toimunut, aga saagem aru , et on on üsna naiivne ja nürimeelne arvamus, et öeldes venelasele sõna "nelzja" ta koheselt oma tegevuse lõpetab ja seadusekuulekaks saab. Nagu tegelikkuses on näidanud, tekitab seesugune käitumine ristivastupidise olukorra soovitule . Mida rohkem keelad, seda hullem. Onju anektoodki, et venelane on lennukis ja instruktor siis seletab ja näitab näpuga maa suunas, et vot sinna ei tohi siis ilma langevarjuta hüpata. Saad aru. Ei tohi. Venelane uurib ja puurib ja küsib siis, et miks ei tohi. Instruktor vastab, et ei tohi ja kõik. Ja venelane vastab seepeale, et ah mul poogen ja hõppab alla. Mis Sillamäel aitaks, oleks see kui EJL nüüd "alkoholiseaduse" eiramise eest klubile kopsaka rahatrahvi määraks, vajadusel järgmisel kodumängul veel teisegi trahvi ja kui vaja siis kolmandagi ja vajadusel niikaua kui kord majas. Vot nõnda oleks võimalik seadusekuulekat käituma kutsuda. Aga minna lihtsalt heasüdamlikult ütlema, et ole nüüd hea mees ja anna pudel minu kätte või pane pudel kotti.. see ju narr.. Oletuslikult ütleme, et sa oleksid kuskil Toomemäel sõpradega vaikselt lõbusalt aega veetmas ja politsei läheks mööda ja teeks märkuse, et poisid-poisid, pange nüüd pudel ilusti kotti või valake tühjaks siia samma tamme äärde maha, siis sa valaks vä. Muidugi paneksid kotti ja kui politsei kaugemale on eemaldunud, võtaksid pudeli taas kotist välja. Eksju

        Aga tulles tagasi Sillamäel toimunu kohta, siis minu arusaamiste järgi on tüliks vaja kaht osapoolt ja nüüd üht ilmselgeks kannatajapooleks lugema hakata on ju üsna naeruväärne.

        Ja vincent nüüd vaevalt midagi provokatiivset siin mõtles. Pigem pidas ehk seda silmas, et kui nüüd juhtumisi mõni tavakodanik, kes on muidu üsna jalgpallikauge inimene , kuid nüüd suures Brasiilia mängu kampaanituhinas ja megavaimustuses on pisut enam hakanud huvi tundma Eesti jalgpalli tegemiste vastu, juhtub seda artiklit lugema ja seda pilti nägema, siis arva nagu ära, kas tal tekib tahtmine tulla nüüd vut-vut kohe A.Le Coqile maailma superstaare kaema tulla. Kahtlen sügavalt selles..

        Et OT ei oleks, siis 8 kaarti on tõesti pisut liiast. Jõle jõhkrutsemine ikka. Õige asja eest said siis need Sillamäe naised ikka.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Mida sa siis üritasid? Püüdsid mingit labast provokatsiooni ja nähes, et keegi tuld ei võtnud, üritad siin mingi haleda vabandusega ja kontrarünnakuga "kohe kaitsepositioon sisse võeti" välja tulla.
          Lootusetu.

          Aga olgu, veelkord. Pidasin silmas seda, kes ajakirjanduse (ja eks seega ühtlasi ka keskmise 'inimese tänavalt') jaoks 'tulihingelise Flora fänni' nimetusega siis nüüdseks eeskätt seostuvad. Või noh, tegelikult ilmselt juba mõnda aega.

          Kui ka see selgitus on nüüd sinu meelest labane provokatsioon või tule õhutamine, ega siis polegi midagi parata. Lihtsalt - ja sa ei pea ka seda uskuma, kui ei taha - mul on isiklikult niisugust asja siiralt kurb näha. Nii Flora kui üldse meie (klubi)vuti puhul. Kõik.


          edit: näed, jazzjansa jõudis ette.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Võitle SS Flora, Võitle!!!
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
              Hommik!

              Ja mida sa mõtlesid siis? Et võetakse lilledega vastu ja pakutakse shampust ja pärast mängu kutsutakse veel kojugi ehk samovarist teed jooma ja kapsapirukaid sööma. Juba mõeldes sellele, mis sõnavõtte siit foorumist läbi jooknud on , siis kas tõesti naiivselt loodeti, et selle nn. "kitty" tümitamise tagajärjel jääb kõik nii nagu on. Veits naiivne ei olnud mõelda. Ja kui nagu natukene mõelda, mil viisil ja kuidas seda fännireisi sinna organiseeriti , siis mulle kui neutraalsele kõrvaltvaatajale tundus see pigem organiseeritud kui "taplemistalgutele" minekuna kui mingi mega-ülilaheda lõbusa fännireisina.

              Ma ei poolda absoluutselt staadionil alkoholi tarbimist, saati siis veel kange alkoholi lausjoomist , ning ei õigusta karvavõrdki Sillamäe staadionil täna ning ka varasemalt toimunut, aga saagem aru , et on on üsna naiivne ja nürimeelne arvamus, et öeldes venelasele sõna "nelzja" ta koheselt oma tegevuse lõpetab ja seadusekuulekaks saab. Nagu tegelikkuses on näidanud, tekitab seesugune käitumine ristivastupidise olukorra soovitule . Mida rohkem keelad, seda hullem. Onju anektoodki, et venelane on lennukis ja instruktor siis seletab ja näitab näpuga maa suunas, et vot sinna ei tohi siis ilma langevarjuta hüpata. Saad aru. Ei tohi. Venelane uurib ja puurib ja küsib siis, et miks ei tohi. Instruktor vastab, et ei tohi ja kõik. Ja venelane vastab seepeale, et ah mul poogen ja hõppab alla. Mis Sillamäel aitaks, oleks see kui EJL nüüd "alkoholiseaduse" eiramise eest klubile kopsaka rahatrahvi määraks, vajadusel järgmisel kodumängul veel teisegi trahvi ja kui vaja siis kolmandagi ja vajadusel niikaua kui kord majas. Vot nõnda oleks võimalik seadusekuulekat käituma kutsuda. Aga minna lihtsalt heasüdamlikult ütlema, et ole nüüd hea mees ja anna pudel minu kätte või pane pudel kotti.. see ju narr.. Oletuslikult ütleme, et sa oleksid kuskil Toomemäel sõpradega vaikselt lõbusalt aega veetmas ja politsei läheks mööda ja teeks märkuse, et poisid-poisid, pange nüüd pudel ilusti kotti või valake tühjaks siia samma tamme äärde maha, siis sa valaks vä. Muidugi paneksid kotti ja kui politsei kaugemale on eemaldunud, võtaksid pudeli taas kotist välja. Eksju

              Aga tulles tagasi Sillamäel toimunu kohta, siis minu arusaamiste järgi on tüliks vaja kaht osapoolt ja nüüd üht ilmselgeks kannatajapooleks lugema hakata on ju üsna naeruväärne.

              Ja vincent nüüd vaevalt midagi provokatiivset siin mõtles. Pigem pidas ehk seda silmas, et kui nüüd juhtumisi mõni tavakodanik, kes on muidu üsna jalgpallikauge inimene , kuid nüüd suures Brasiilia mängu kampaanituhinas ja megavaimustuses on pisut enam hakanud huvi tundma Eesti jalgpalli tegemiste vastu, juhtub seda artiklit lugema ja seda pilti nägema, siis arva nagu ära, kas tal tekib tahtmine tulla nüüd vut-vut kohe A.Le Coqile maailma superstaare kaema tulla. Kahtlen sügavalt selles..

              Et OT ei oleks, siis 8 kaarti on tõesti pisut liiast. Jõle jõhkrutsemine ikka. Õige asja eest said siis need Sillamäe naised ikka.
              Väga neutraalne kõrvaltvaataja arvamus tõesti......

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Võitle SS Flora, Võitle!!!
                Nagu Ameerikas oleks juba, eestlane midagi teeb või ütleb on nats, venelane midagi teeb on ahistatatud ja provotseeritud. See et seal osad florakad on natsikalduvustega ei vähenda asjaolu et osad sillamäelased on eestlasvaenulikud.

                Kommentaar


                  Sillamäe tiblasid ma ei kaitse absoluutselt. Lihtsalt hale on see, et ühelpool 10+ lolli ja teiselpool 10+ lolli omavahel pasunasse annavad. Kas see on meie jalgpalli tase ja imago anno 2009? Praegu tundub, et on. Ee, tegelt Ewert Sundja peksmine on siiski veidi kõvem tase. Ma ei suuda aru saada, mis imbetsillide kari meie jalgpalli imagot siin kujundavad!
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    päris koledad pildid. aga ilma kaklemiseta poleks vb mõne jaoks tegemist täisväärtusliku jalgpalli elamusega. kurb

                    Kommentaar


                      Oh teid... kõik suured teadjad. Kui kohal polnud, siis sõna ärge võtke rsk!
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
                        päris koledad pildid. aga ilma kaklemiseta poleks vb mõne jaoks tegemist täisväärtusliku jalgpalli elamusega. kurb
                        pole elus nii hulle värdjaid näinud kui sillamäel, vaesed kodumaata värdjad..

                        Kommentaar


                          Tundub,et kaaviar ja muud hõrgutised jäid ära!
                          Kui sa Sir. Nuutu nii tark oled ja kohapeal olid, miks sa meiesuguseid lolle ei hari? Üldiselt olen täheldanud, et kui kuskil fännidega mingi jama on, siis on enamasti peale intsidenti ühel osapoolel suu kinni. Pean silmas just Viiendadt Sektorit ja veel ühte nn, organisatsiooni. Ma ei taha seda teise fännirühma nime välja öelda. Igatahes Viiendast Sektorist asuvad nad paremal ja neile meeldib igasugu käemärke näidata. Olgu selleks siis keskmine sõrm või üks tervitus mida viljeleti 70-80 aastat tagasi enamasti Saksamaal.
                          Loodetavasti suudab keegi ikkagi ka mingi asjalikuma kommentaariga kui - lollid tiblad ja vaesed kodumaata värdjad, välja tulla
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            laehhhehhhhhhhhhhhe

                            Kommentaar


                              minu arvamus sellest on see, et nondel vähemuslaste esindajatel, kes seal Sillamäel kohal olid, pole lihtsalt targemat seal surnud linnas korda saata kui just seda mis nüüd teoks sai. oligi ainult aja küsimus.
                              juua pljät ja kakelda nahui! ma olen kindel, et pooled inimesed, kes seal kohal olid, üldse ei teagi mis on jalgpall, rääkimata suluseisust.

                              ja nii ongi - kui venelane provotseerib miskit mitte-Eestilikku(eestlaslikku), on okay...kuid kui eestlane provotseerib midagi venelaselemittemeelepärast, on lahing lahti!

                              minupoolne arvamus on küll, et EJL võiks midagi karmimat tolle turvameetmetega ette võtta...või siis korraldaja kodumeeskond.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                                Oh teid... kõik suured teadjad. Kui kohal polnud, siis sõna ärge võtke rsk!
                                teades kevadisest käigust sillamäe kodumängule rakverre võib aimata millest asi alguse sai... piltide järgi tulid paar kohalikku jõmmi Flora fännidele ütlema ,et siin ei tohi karjuda ja florat toetada...sealt see alguse saigi...nagu ikka...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X