320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    ballack, miks sul on alati perekondlikud asjad Lõuna-Eestis vms., kui Flora fännid sõidavad Ida-Virumaale?
    Räägi mulle siis mis mul need teised põhjused on olnud mis ma olen ISE organiseerinud JUST SELLELE AJALE kui IDA-VIRU KLUBIDEGA mäng on IDA-VIRUMAAL. No kohe mitte ei saa vaiki olla. Alati ei saa igale poole minna. Kui on perekondlikud asjad, siis on perekondlikud asjad ja neid ei saa muuta üks inimene. Minu pere kallale sina nokkima ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Räägi mulle siis mis mul need teised põhjused on olnud mis ma olen ISE organiseerinud JUST SELLELE AJALE kui IDA-VIRU KLUBIDEGA mäng on IDA-VIRUMAAL. No kohe mitte ei saa vaiki olla. Alati ei saa igale poole minna. Kui on perekondlikud asjad, siis on perekondlikud asjad ja neid ei saa muuta üks inimene. Minu pere kallale sina nokkima ei tule.
      nagu näha ei tule kohalolijatelt kommentaari mis Rüütli ütles ja kuidas solvas, seniks minu poolt isiklikult ei tule tema vastu mingit vilet...
      lambist ei hakka ma kedagi välja vilistama..
      sigpic

      Kommentaar


        Seni kirjatükid on viimasel ajal kuidagi kurjad ja äärmuslikud. maailm pole must-valge
        aga huviga jään ootama, kas Sen ja co suudavad Rüütlit kangutada
        arvan, et siiski mitte

        Kommentaar


          jube õrna hingega need mehemürakad meil siin.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            Seni kirjatükid on viimasel ajal kuidagi kurjad ja äärmuslikud. maailm pole must-valge
            aga huviga jään ootama, kas Sen ja co suudavad Rüütlit kangutada
            arvan, et siiski mitte
            usun,et klubi esitab selle kohta ka pressika.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Räägi mulle siis mis mul need teised põhjused on olnud mis ma olen ISE organiseerinud JUST SELLELE AJALE kui IDA-VIRU KLUBIDEGA mäng on IDA-VIRUMAAL. No kohe mitte ei saa vaiki olla. Alati ei saa igale poole minna. Kui on perekondlikud asjad, siis on perekondlikud asjad ja neid ei saa muuta üks inimene. Minu pere kallale sina nokkima ei tule.
              nagu ikka juhatad sa tähelepanu peapoindilt ära, justkui sa ei saa aru teksti mõttest (loodetavasti oled ikka piisavalt intelligentne ja lihtsalt ei taha aru saada). keegi ei tulegi sinu pere kallale. ole rahulik. puust ja punaseks - kui on karta, et läheb teravaks on ballack millegipärast kadunud. selles oli mõte. olgu ettekääne milline tahes. vbla tõesti oli sul ka reaalne põhjus ja see on arusaadav. küsimus on trendis. ma ei ole ainus, kes selle üle imestab (vbla ainus kes selle välja ütleb).

              kui ei ole kriitikaga nõus, lükka see viisakalt ümber.

              Kommentaar


                Kallid Inimesed. Meie armas peatreener Tarmo Rüütli ütles otse kas me tulime siia kaklema,ning kui me ta käest küsisime,et miks sa nii ütled,et vastas ta,et ta tegi nalja,meie aga vastasime see peale,et see pole absoluutselt naljakas,selle peale hakkas rüütli karjuma,et kellele ma mida ütlesin,ning teile ma ei selgita midagi,ning kui selgitan siis ainult konkreetsele isikule kellele ma seda ütlesin,selle peale läks vaidlus edasi kui tarmo ütles konkreetselt Paremale Tiivale Viiendale Sektorile`Miks te üldse siia tulid? me ju võitsime mida te inisete` mis kuradi suhtumine see on kui klubi fännid nõuavad enda peatreenerilt selgitust,aga õnneks kuulis seda möga pealt ka Aivar Pohlak isiklikult,niiet suured asja kommenteerijad ning kriitikud,eks näis mis saab.!!

                Forza Flora!!
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  Kallid Inimesed. Meie armas peatreener Tarmo Rüütli ütles otse kas me tulime siia kaklema,ning kui me ta käest küsisime,et miks sa nii ütled,et vastas ta,et ta tegi nalja,meie aga vastasime see peale,et see pole absoluutselt naljakas,selle peale hakkas rüütli karjuma,et kellele ma mida ütlesin,ning teile ma ei selgita midagi,ning kui selgitan siis ainult konkreetsele isikule kellele ma seda ütlesin,selle peale läks vaidlus edasi kui tarmo ütles konkreetselt Paremale Tiivale Viiendale Sektorile`Miks te üldse siia tulid? me ju võitsime mida te inisete` mis kuradi suhtumine see on kui klubi fännid nõuavad enda peatreenerilt selgitust,aga õnneks kuulis seda möga pealt ka Aivar Pohlak isiklikult,niiet suured asja kommenteerijad ning kriitikud,eks näis mis saab.!!

                  Forza Flora!!
                  küllap Aivar nõustus Rüütliga hoopis

                  Kommentaar


                    Noh, kui juba meeskonna peatreener, olgugi, et naljaga pooleks, taolist asja ütleb, peab midagi ikka üsna mäda olema.

                    Kommentaar


                      Aga mis te loodate nüüd sinisilmselt, et kui suur isa oli kõrval, et kohe lõpetatakse Täriga tööleping ära?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        küllap Aivar nõustus Rüütliga hoopis
                        Paku uuesti!
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Aga mis te loodate nüüd sinisilmselt, et kui suur isa oli kõrval, et kohe lõpetatakse Täriga tööleping ära?
                          Kasvõi seda kui muud üle ei jää.Aga võitjaks jääme meie.
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            edu.ee


                            ulme vennad olete ikka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              nagu ikka juhatad sa tähelepanu peapoindilt ära, justkui sa ei saa aru teksti mõttest
                              Ma enda arvates kirjutasin piisavalt selgelt. Sinu mõttele vastavalt oli ka minu postitus. Caps lock panin teatud kohtadele, et ikka rõhuks seda mõtet (et segamini ei aetaks üldise teemaga) aga näed punaseks ei teinud ja sinna taha aru saamine jäigi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                edu.ee


                                ulme vennad olete ikka

                                duubeldan, ikka eriti mõjuvõimsad fännid olete, siis, et teie solvumise pärast kohe peatreener lahti lastakse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X