320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
    Idioot !!!
    Mis selle postituse mõte oli? Äkki jätaks sellise mõtetu lahmimise järele?
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Järjekordne ajuhiiglane!
      Tee omale selgeks mis on koondis, mis klubi.
      Ma teen väga hästi koondise ja klubi vahel vahet. Kas ma saan aru, et Flora fännide hulgas valitseb selline skisofreeniline olukord, kus Rüütli klubi treenerina on viimane jobu, koondise juures (selle hea juhendamise korral) aga tubli poiss?

      Kommentaar


        Väike võrdlus varasemate hooaegadega, sel aastal torkab selgelt silma puudujääk väravate löömises.

        2009

        1 Tallinna FC Levadia 19 17 2 0 72:13 53
        2 JK Sillamäe Kalev 22 15 3 4 54:20 48
        3 Tallinna FC Flora 20 13 3 4 42:17 42
        4 Narva JK Trans 22 13 3 6 45:22 42

        2008

        1. Tallinna FC Levadia 20 16 3 1 61 : 14 51
        2. Tallinna FC Flora 20 15 4 1 67 : 17 49
        3. Tallinna FC TVMK 19 12 4 3 45 : 18 40

        2007

        1. Tallinna FC Levadia 20 16 3 1 65 : 10 51
        2. Tallinna FC TVMK 20 14 4 2 60 : 15 46
        3. Narva JK Trans 20 13 2 5 40 : 14 41
        4. Tallinna FC Flora 20 13 2 5 56 : 21 41
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Väravalööjad siis ka:

          2009

          Alo Dupikov 11, Vjatšeslav Zahovaiko 8, Martin Vunk 5, Siksten Kasimir 3, Henri Anier 3, Oliver Konsa 2, Karl Palatu 2, Mikk Reintam 1, Gert Kams 1, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Siim Luts 1, Sergei Mošnikov 1, Aivar Anniste 1, Markus Jürgenson 1

          2008

          18 - Sander Post
          7 - Siksten Kasimir
          6 - Vjatšeslav Zahovaiko, Juha Hakola, Henri Anier
          5 - Jarmo Ahjupera

          Tänaseks mujale siirdunud Post, Hakola ja Ahjupera lõid kokku 29 väravat esimese 20.mänguga.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Eks Ma Esitan Siis Oma Küsimuse Uuesti Kuidas Froll Ja Kuresoo Mängisid ? Kuna Tundub ,et Siin On Kõigest Muust Kui Jalgpallist Rääkida ...

            Kommentaar


              Miks kõik algus tähed suure tähega?
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                proovis karjuda ja kirjutada kõik sõnad caps lockiga, kuid foorum keelab seda.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  "FC Florat karistati seoses poolehoidjate käitumisega staadionil ühe miinimumpalga suuruse rahatrahviga, samuti on Floral kohustus esitada 21. augustiks tegevusplaan oma poolehoidjatega tegelemise kohta tagamaks staadionil turvalisus mängude ajal."

                  ja lahendus: Pohlak sõidab nagu kasvataja/hooldaja oma fännidega Narva mängule, et tagada kord

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    "FC Florat karistati seoses poolehoidjate käitumisega staadionil ühe miinimumpalga suuruse rahatrahviga, samuti on Floral kohustus esitada 21. augustiks tegevusplaan oma poolehoidjatega tegelemise kohta tagamaks staadionil turvalisus mängude ajal."

                    ja lahendus: Pohlak sõidab nagu kasvataja/hooldaja oma fännidega Narva mängule, et tagada kord
                    Tropp oled, tead jah. Tõsiselt närvi ajab juba teie pooletoobiste jutt, kes siin ikka sama jama ülesse kruvivad ja uut proovivad tekitada. Vähe mõistlikum oleks äkki rääkida tulevasest Paidega mängust või muudel teemadel, et kes maha müüdi vms.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                      Tropp oled, tead jah. Tõsiselt närvi ajab juba teie pooletoobiste jutt, kes siin ikka sama jama ülesse kruvivad ja uut proovivad tekitada. Vähe mõistlikum oleks äkki rääkida tulevasest Paidega mängust või muudel teemadel, et kes maha müüdi vms.
                      mind nüüd huvitab küll, kes maha müüdi?
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Müüdi siis kedagi? Ei müüdud ju. Või olen ma midagi maha maganud?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Tamm läks minema
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Tamm läks minema
                            ma ei ole sellega nüüd täiesti kursis, et sai ta siis Sampdorias lepingu vms.? Iseenesest oleks see super. Kes see treener oli, kes ütles, et võrreldes Joonast ja Opit Tamme vanuses, siis Joonas pidi isegi Opile silmad ette andma.

                            igatahes mehele edu! ma millegipärast olen kindel, et vähemalt üks lahkuja Florast siin suvel ikka on. aga hetkel allikaid anda selle kohta ei ole.

                            Kommentaar


                              Üks mees lähe vist jah veel.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                tra flora fännid on eriti head ka , andsid kuressaares molli suvalistele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X