320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ah ei mänginud seal keegi täna nii ,et oleks mida meenutada.
    Igatahes hindasime me poiste tänast mängu korraliku vilekooriga. Krt. kui amatöörklubi ei suudeta võitta siis mille eest teile mehed makstakse ,kui muidugi üldse makstakse
    Teiseks ei saa ma aru Rüütli Tarmo taktikast. Vunk oli brasilia mängu valesöötudest nii väsinud ,et toodi alles mängu lõpus sisse .
    Paidel oli vaat ,et rohkemgi võimalusi.
    Ei ole meeskonnas ei sisu ega tahtmist . Mõtlemine tundub olevat seline ,et kui kuld on läinud siis ,mis vahet enam ,kas hõbe või pronks.
    Tundub, et aegunud mõte, üks treener-kaks (täiesti erinevat) meeskonda, ehk kahel rindel koondis/Flora rabamisest jääb kannatajaks kahjuks Flora.
    Enam pole need ajad, kus koondis koosneks florakatest ehk treenida tuli sisuliselt ühte meeskonda.
    Vahest oleks Flora treeneritroonile mõttekas leida keegi teine, rohkem motiveeritum.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Vahest oleks Flora treeneritroonile mõttekas leida keegi teine, rohkem motiveeritum.
      Eestis Rüütlist paremat treenerit pole. Temaga enam vähem sama tasemega on Ratnikov. Teda kohe kindlasti Pohlak Flora juurde ei too.
      Välismaalt odava treeneri toomine on jällegi selline risky business.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Eestis Rüütlist paremat treenerit pole. Temaga enam vähem sama tasemega on Ratnikov. Teda kohe kindlasti Pohlak Flora juurde ei too.
        Välismaalt odava treeneri toomine on jällegi selline risky business.
        Reinult täitsa asjakohane jutt,niiet Duubeldan!
        kuid siiski midagi peab muutuma,selliste esitustega ei saa kaua jätkata.
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Eestis Rüütlist paremat treenerit pole. Temaga enam vähem sama tasemega on Ratnikov. Teda kohe kindlasti Pohlak Flora juurde ei too.
          Välismaalt odava treeneri toomine on jällegi selline risky business.
          Mille poolest on Rüütli näiteks parem treener kui Prins?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Mille poolest on Rüütli näiteks parem treener kui Prins?
            Kogemused on need mis treenerist hea treeneri teevad!
            Prinsil on neid vähevõitu.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Olgu see Rüütli nii hea treener kui on ja eks ta tegelikult olegi Eestis hea treener, aga Floraga pole suutnud ta head tööd teha. See on fakt.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Olgu see Rüütli nii hea treener kui on ja eks ta tegelikult olegi Eestis hea treener, aga Floraga pole suutnud ta head tööd teha. See on fakt.
                Nõustun, aga vaevalt ka keegi teine oleks suutnud. Nagu Mayheim või keegi juba kunagi mainis on see materjal ka nagu on. Kogu süüd treeneri kaela mina ei ajaks.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Olgu see Rüütli nii hea treener kui on ja eks ta tegelikult olegi Eestis hea treener, aga Floraga pole suutnud ta head tööd teha. See on fakt.
                  Võrdle nüüd mehi ka. Koondises on kõik sobilik normaalsele treenerile. Floras on selgelt liiga palju puiseid poisse ning skilli vähe. Samas ka võib itngitud olla FLora kehva mäng sellest, et finants pole teps mitte kõige paremal järjel.

                  Erinevalt Prinsist on Rüütlil ikka klassivõrra kehvemad poisid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                    tra flora fännid on eriti head ka , andsid kuressaares molli suvalistele.
                    Hmm...saarel leidub vist ka punase kääbese seeni

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tank Vaata postitust
                      et lisaks judole oskab ta ka lennata. Meie kõikide kurvastuseks ei ole ta seda veel katsetanud

                      et teid sealt tribüünilt välja (või alla) tõstetakse.
                      1) Jah olen üritanud katsetama minna aga näed kahjuks olen registreerimisega hiljaks jäänud või lihtsalt ajad ei sobi

                      2) Delfi uudis: Staadionil läks jälle rüseluseks. Staadionilt viidi tänu vägivaldsele käitumisele ära härra tank. (Oma arvamuse väljendamine on meie õigus seaduse järgi...või elad ikka veel nõukaajas?)

                      Kommentaar


                        öelge mulle palun mil putsi vahetatakse see kuradima sportland arena kunstmuru valja?. oleks juba kuradima viimane aeg
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                          öelge mulle palun mil putsi vahetatakse see kuradima sportland arena kunstmuru valja?. oleks juba kuradima viimane aeg
                          Siis kui pappi piisavalt on või veel hullemas seisus on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Võrdle nüüd mehi ka. Koondises on kõik sobilik normaalsele treenerile. Floras on selgelt liiga palju puiseid poisse ning skilli vähe. Samas ka võib itngitud olla FLora kehva mäng sellest, et finants pole teps mitte kõige paremal järjel.

                            Erinevalt Prinsist on Rüütlil ikka klassivõrra kehvemad poisid.
                            Eks Levadial ole tõesti materjal hetkel parem, aga nii kehv see Flora materjal ka nüüd pole, et mingite amatöörsatsidega viiki mängida või mis veel hullem, lausa kaotada.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Vahelduseks viskasin pilgu Flora-Paide mängule.

                              Mängupilti vaadates oleks pidanud võidu saama Flora, sööt käis kiiresti ja enamvähem täpselt. Kvaliteeti oli tunda! Samas, Paide mehed pigem kartsid vastaseid ja seetõttu polnud midagi head tulemas. Mis mulle nende poolt kõige enam meeldis oli see, et kui oldi kaitses, siis ikka kuus-seitse meest korraga agaralt peal ning kui oli rünnak, siis mindi samuti 5-6 mehega vajadusel. Lihtsalt ära lüüa ei suudetud ja noh, ega võimalusi ka eriti polnud, võrreldes Floraga.

                              Teine asi: Flora, võtke Teet Allas pingile. Mees on vana, tehnikat on, skilli on, kogemusi on, kuid tahet ei ole. Mitu korda lihtsalt jäi seisma kui oleks võinud palli järele joosta. Enamus olukordadest oleks tema jäänud palli peremeheks ja Flora saanud võimaluse rünnakut jätkata.

                              Dupikov mängis üsnagi nähtavalt ja Reintamist on ka asja saamas lõpuks.
                              See lõputu võrrand..

                              Kommentaar


                                vähe mahukam galerii ka siis - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=15&lang=est#

                                Kommentaar

                                Working...
                                X