320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sedagi.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      "Lisaks ehitame meie uut meeskonda, kes oleks 3-5 hooaja jooksul suuteline heitlema vähemalt Euroopa Liiga alagrupiturniirile pääsu nimel. Vungile me seal rolli ei näe," lisas Pohlak. Tema sõnul liitub uuest hooajast Floraga lisaks praegusele ühele veel kaks grusiini.
      See artikkel on just kui rusikas silmaauku sellega. Kui Pohlak nimodi lubas, siis seda mina ka usun. Heja Flora ja alagrupiturniir 2014!

      Kommentaar


        Kas Eesti jalgpalli tulevik on helge? Suurenev publikuarv, huvi Eesti noormängijate vastu suurriikide klubide poolt, koondis pakub ilusaid mänge ja tulemusi, klubid on eurosarjades edukad.

        Kommentaar


          Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
          võib-olla näeme tõesti uuel hooajal hoopis teise näoga Florat.

          Kommentaar


            Aivar muidugi räägib ilusat juttu,kuid asjalood on hjoopis teised.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Aivar muidugi räägib ilusat juttu,kuid asjalood on hjoopis teised.
              sa öösiti magada saad ikka? oma salajaste teadmiste koorma all.

              Kommentaar


                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                sa öösiti magada saad ikka? oma salajaste teadmiste koorma all.
                ära muretse asjada pärast mis sinusse ei puutu

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  ära muretse asjada pärast mis sinusse ei puutu
                  aa, okei, see mingi insaiderite foorum siin. lähen toksin seent edasi.

                  Kommentaar


                    Eelmine aasta ei "suudetud" tuvastada, kes Levadia mängul särgi põletasid ja Levadia sai selle pärast karistada

                    särgi põletaja Levadia mängul:
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                    peksa saanud Flora fänn silaamäel:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas samovar Vaata postitust
                      Eelmine aasta ei "suudetud" tuvastada, kes Levadia mängul särgi põletasid ja Levadia sai selle pärast karistada

                      särgi põletaja Levadia mängul:
                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                      peksa saanud Flora fänn silaamäel:

                      http://pildid.sportiv.ee/displayimag...um=957&pos=303
                      Ja nüüd sa tuvastasid ära? Otsisid terve aasta? Vaesekene.
                      Selle jaoks küll uut kasutajat polnud vaja teha.
                      Muide, mis karistus oli?

                      Kommentaar


                        Flora aastal 2014 alagrupiturniiril? Hmm, kas Pohlak mitte ei pidanud klubi presidendi kohast loobuma et pühenduda siis vaid liidule? Teeb siin suuri plaane küll kuid väga ei usu nendesse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Flora aastal 2014 alagrupiturniiril? Hmm, kas Pohlak mitte ei pidanud klubi presidendi kohast loobuma et pühenduda siis vaid liidule? Teeb siin suuri plaane küll kuid väga ei usu nendesse.
                          nii nagu aru olen saanud, siis Pohlak küll presidendi ametist ei loobu, kuna ta ikkagi omanik või nii. ent ta otsis inimest, kes igapäeva juhtimisega aktiivsemalt tegeleks. tegevjuht on olemas, ent vaja oleks n.ö. direktorit, kes teeks seda tööd mida Pohlak hetkel teeb. pmst, et jääb presidendiks/omanikuks ent reaalse klubi juhtimisega tegelevad teised. nii sain vähemalt mina aru

                          aga miks mitte 2014 alagrupiturniiril. üha enam ja enam tuleb noori peale ja nende tase aina kõrgem. lisaks paar ostu (näis mis see uus grusiin teeb, kuskil oli vist ka jutt, et paar grusiini tuleb veel).

                          tähtis on, et on olemas pikaajalisem kõrgem eesmärk mille poole püüelda. kui eesmärk/siht olemas, on ka kõigil kõrgem motivatsioon selle täitmiseks olemas ja seeläbi võib ka tulemusi tulema hakata. jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            nii nagu aru olen saanud, siis Pohlak küll presidendi ametist ei loobu, kuna ta ikkagi omanik või nii. ent ta otsis inimest, kes igapäeva juhtimisega aktiivsemalt tegeleks. tegevjuht on olemas, ent vaja oleks n.ö. direktorit, kes teeks seda tööd mida Pohlak hetkel teeb. pmst, et jääb presidendiks/omanikuks ent reaalse klubi juhtimisega tegelevad teised. nii sain vähemalt mina aru

                            aga miks mitte 2014 alagrupiturniiril. üha enam ja enam tuleb noori peale ja nende tase aina kõrgem. lisaks paar ostu (näis mis see uus grusiin teeb, kuskil oli vist ka jutt, et paar grusiini tuleb veel).

                            tähtis on, et on olemas pikaajalisem kõrgem eesmärk mille poole püüelda. kui eesmärk/siht olemas, on ka kõigil kõrgem motivatsioon selle täitmiseks olemas ja seeläbi võib ka tulemusi tulema hakata. jne.
                            Okei, olin valesti aru saanud Pohlaku koha pealt. Alagrupiturniirile jõudmist väga ei usu sest Flora on alati olnud klubi kes pigem kasvatab noori koondise jaoks ja see on pigem olnud klubi kust minnakse edasi parematele jahimaadele. Grusiinide näol ma usun et tegu on järjekordsete noortega keda siin siis korralikeks palluriteks hakatakse treenima, umbes nagu Hakola oli. Eesmärke peab muidugi klubi seadma ja muidugi oleks väga tore kui suudetaks nii kaugele jõuda.

                            Kommentaar


                              Pohlak tuleva aastast minu teada klubi abipresident.. Tegeleb ainult raha asjadega, muu kõik uue mehe kaelas. Hetkel tehakse aga kõikidest mängijatest personaalset CV-d, kõik plussid-miinused jne pannakse kausta ja arhiivi, et uuel mehel oleks hea ülevaade.. näeb mingit kutti, küsib nime ja saab kaustast vaadata, kes, mis ja kuidas. See kehtib minu teada nii flora kui ka tütarklubide mängijate kohta. Käib üks suur arendustöö.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                kas Vunkil vastus olemas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X