320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas willane Vaata postitust
    kas Vunkil vastus olemas?
    Õhtulehes kirjas, et pigem ei. http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=344109

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      ära muretse asjada pärast mis sinusse ei puutu
      Iseenda üle on tore ikka nalja teha

      Kommentaar


        Rüütli rakendab vist Flora tüürimisel koondise juhtimise põhimõtet:
        "Lööge meile palju tahate, aga meie tahame ka lüüa."

        Kommentaar


          Väga mage lugu igatahes. No nüüd vist võime mõtted hõbemedalitest hakata vaikselt maha matma.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Väga mage lugu igatahes. No nüüd vist võime mõtted hõbemedalitest hakata vaikselt maha matma.
            Ma ei saa aru kust te neid hõbemedali mõtteid üldse võtate? Vanast heast harjumusest või? See polnud nüüd halva pärast öeldud, koht nelja hulgas on sellel aastal Florale hea tulemus.

            Kommentaar


              Algselt postitas sanchez Vaata postitust
              Ma ei saa aru kust te neid hõbemedali mõtteid üldse võtate? Vanast heast harjumusest või? See polnud nüüd halva pärast öeldud, koht nelja hulgas on sellel aastal Florale hea tulemus.
              Enne tänast vooru oli võitlus hõbedate eest vägagi reaalne kui sa vaevuks tabeliseisu vaatama. Sillamäe oli küll ees, kuid meil oli-on kolm mängu vähem peetud. Ka nüüd on see iseenesest võimalik, aga mitte selle peatreeneriga.

              Et neljas koht oleks hea tulemus Florale? Kui medalita jääme, siis ma tahaks kuulda Pohlaku vabandusi kui ta jätab Rüütli veel peatreeneriks.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Enne tänast vooru oli võitlus hõbedate eest vägagi reaalne kui sa vaevuks tabeliseisu vaatama. Sillamäe oli küll ees, kuid meil oli-on kolm mängu vähem peetud. Ka nüüd on see iseenesest võimalik, aga mitte selle peatreeneriga.

                Et neljas koht oleks hea tulemus Florale? Kui medalita jääme, siis ma tahaks kuulda Pohlaku vabandusi kui ta jätab Rüütli veel peatreeneriks.
                Enne tuleks kuulda Rüütli vabandusi tänase kaotuse kohta.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Enne tuleks kuulda Rüütli vabandusi tänase kaotuse kohta.
                  Probleem ei ole rüütlis. Mu meelest ikka eelkõige siiski kaitseliinis mis see hooaeg ikka tihti kohutav olnud. Tänagi tuli 2 Kalju väravat standardist ja Šuganov edastas kaitsjaid kiiruse ja liikumisega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Probleem ei ole rüütlis. Mu meelest ikka eelkõige siiski kaitseliinis mis see hooaeg ikka tihti kohutav olnud. Tänagi tuli 2 Kalju väravat standardist ja Šuganov edastas kaitsjaid kiiruse ja liikumisega.
                    Kui vaadata väravate vahet, siis 20-ne sisselastud väravaga on Florast parem ainult Levadia. Pigem on hooaja vältel tegu rünnaku puuduliku resultatiivsusega, mis on esiviisiku viletsaim.
                    Tegelikult pole vast põhjus mitte kummaski.

                    Lihtsalt kas jätkub Rüütlil motivatsiooni rabada kahel rindel ehk koondises ja Floras?

                    Kardan, et mitte. Tänagi võitis paremini motiveeritud Kalju.

                    Samuti on kummaline, et kui teistel meeskondadel on väljakujunenud algrivistus igaks mänguks, siis enne igat mängu on Flora puhul paras hiromantia ennustada, kes Rüütli poolt täna väljakule pannakse ja kui pannakse, siis mis positsioonile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Probleem ei ole rüütlis. Mu meelest ikka eelkõige siiski kaitseliinis mis see hooaeg ikka tihti kohutav olnud. Tänagi tuli 2 Kalju väravat standardist ja Šuganov edastas kaitsjaid kiiruse ja liikumisega.
                      Lihtne on süüdistada kaitseliini, poolkaitsjaid või ründajaid. Tõsiasi on aga see, et tulemuste eest vastutab peatreener.

                      Aga võib-olla siis tõesti olen naiivne ja loodan liiga palju. Hooaja lõpus ehk Pohlak kostab, et Rüütli tegi fantastilist tööd ja Flora on õigel teel, pärast seda kui medalist ilma jäänud oleme. Ega mina ei tea...

                      Olen kesaga ühel lainel. Olen väga skeptiline Rüütli motivatsioonis kahel rindel endast 100% anda.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Ah mis seal enam...Meil oli võimalus 2:0 peal teha veel 3 ja 4:0 ära aga me ei teinud ja lasime ise väga lollid väravad ja teine poolaeg ei pannud ka ise sisse palle, muidugi Vanna karistuslöögist on kahju.
                        Üldjoontes olen muidugi väga pettunud aga selline on jalgpall ja Flora ei ole see aasta olnud nii hea, kuid selles ei tasuks süüdistada ainult Rüütlit... ega ainult peatreener ei mängi.. kui ikka mängijad väljakul ei mängi nii nagu peab ei ole Rüütlil ka midagi teha ju..See on tal esimene hooaeg Flora peatreenerina ja olekski olnud natuke palju kohe suuri tulemusi loota, kui olulised mängijad hooaja eel välismaale siirdusid ja mängijatele oli ka täiesti uus olukord ja uus peatreener jne, mina annaks Rüütlile veel aega ja usun, et tema töö hakkab vilju kandma järgmine hooaeg. Muidugi oleme kõik Flora fännid pettunud selle üle, et jälle tiitlist ilma jääme aga ükskord kui me lõpuks võidame see tunne veel parem. See on jalgpall ja tuleb leppida selle olukorraga nagu praegu on, mina vähemalt toetan Florat edasi ja ükskord me võidame niikuinii. Selline on jalgpall ja teisipäev on juba uus mäng.
                        Nii heas kui halvas, ALATI Floraga!
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          ma siiski jääks oma kaitseliini jutu juurde, kuigi statistika räägib enda eest, ent olulistes ja tippudega kohtumistes on ikkagi hädad just sealt alanud (on olnud ka mõned õnnestumised muidugi, Brodby võõrsil, Karikafinaal). Paljuski julgen öelda, et väiksem sisse lastud väravate arv on tihti Aksalu töö. Täna ei olnud ühegi värava puhul Aksalu süüd. Lihtsalt kaitse lasi läbi.

                          Kuigi sellega tuleb nõustuda ja üks põhjus võib olla kindlasti selles, et koosseis siiski pole välja kujunenud. Ent siin vist ka paljuski süüdi vigastused. Täna oli kindlasti puudust Dupikovist. Kuidas Slavaga olukord on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            ma siiski jääks oma kaitseliini jutu juurde, kuigi statistika räägib enda eest, ent olulistes ja tippudega kohtumistes on ikkagi hädad just sealt alanud (on olnud ka mõned õnnestumised muidugi, Brodby võõrsil, Karikafinaal). Paljuski julgen öelda, et väiksem sisse lastud väravate arv on tihti Aksalu töö. Täna ei olnud ühegi värava puhul Aksalu süüd. Lihtsalt kaitse lasi läbi.

                            Kuigi sellega tuleb nõustuda ja üks põhjus võib olla kindlasti selles, et koosseis siiski pole välja kujunenud. Ent siin vist ka paljuski süüdi vigastused. Täna oli kindlasti puudust Dupikovist. Kuidas Slavaga olukord on?
                            No Slava täna mängis terve teine poolaeg.

                            Kaitse on meil see hooaeg olnud jah väga jube..
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Iga kord vahetult peale koondise mängu on Flora nigelalt esinenud.

                              4.04 (1.04. 2xArmeenia) Kuressaare-Flora 1-0
                              2.05 (29.04. Wales) Flora-Tammeka (läbi häda) 2-1
                              16.06. (10.06. Portugal) Flora-Trans 1-1
                              15.08. (12.08. Brasiilia) Flora-Paide 0-0
                              12.09. (9.09 Tür-His) Kalju-Flora 3-2

                              Kas juhuslikult?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                No Slava täna mängis terve teine poolaeg.
                                oli oli jah
                                aga kuna saabub see aeg kui ta jõuaks täisvõimsusel terve mängu möllata... ebaõnne (vigastusi jms. tal ikka liialt palju olnud)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X