320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    See teooria just toetab Rüütlit, et kui tema eemal oli, siis läks mäng hullemaks.
    järelikult ei tehta Rüütli puudumisel korralikult trenni ...

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust

      Üldiselt on probleem mängijates. Kes ei viitsi , kes ei suuda. Üldiselt on probleem selles,et pole klassi ja värki.
      siis tuleb plats tühjaks lüüa ja noortele andekatele ja motiveeritud mängijatele võimalus anda ... nagu öeldakse, parem õudne lõpp kui lõputu õudus.
      aga selleks peab julgust olema

      Kommentaar


        Vaatasin et Hr.Rootsi Kunn pole veel avaldanud arvamust eilse mängi kohta?Kas Kunn on flora jätnud või milles probleem?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Ma pole küll kindel, aga mingist teemast mäletan, et Kunn käis Hispaanias, koondist toetamas ja peale seda jäi ka sinna pikemaks puhkama.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Kunn oli eile Hiiul täitsa olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kunn oli eile Hiiul täitsa olemas.
              Juu ma siis mäletasin valesti, ei muud
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Vaatasin et Hr.Rootsi Kunn pole veel avaldanud arvamust eilse mängi kohta?Kas Kunn on flora jätnud või milles probleem?
                Ma olin mängul küll , jõudsin just eelmisel öösel enne mängu Hispaaniast kohale. Olin üsna kindel ,et me Kaljut siiski võidame aga tuleb nõustuda siin mõne kommentaarijaga ,et mehed ei olnud mänguks valmis. Rüütli ligi kahenädalane äraolek pole hästi mõjunud.
                Ei tea aga mulle tundub ,et klubis on juba käegalöömise meeleolu ,kuna kuld on läinud ja hõbeda ja pronksi suhtes pole suurt vahet kumma saada aga võib juhtuda ,et ei saa kumbagi enam. No ja ega ei ole ka meeskonda ,kui sellist olemas enam.
                Kalju midagi erilist peale suure tahtmise ei näidanud . Lihtsalt meie arvasime ,et kahe nulli pealt on mäng tehtud. Kaljul oligi seda võitu rohkem vaja ,ikkagi on neil veel mingid lootused järgmise aasta eurosse pääsemiseks säilinud. Kuigi ma ei usu ,et neil selle koosseisuga see õnnestuks.
                Järgmises mängus Kaljuga ei ole kahtlust ,et Flora selle mängu võidab.Liialt erinevad on klubide taustad.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Siim, super pilt! See võtab mu meelest suhteliselt hästi kokku viimase Kalju-Flora mängu flora seisukohast.




                  kogu album: http://sport.err.ee/index.php?0242

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Siim, super pilt! See võtab mu meelest suhteliselt hästi kokku viimase Kalju-Flora mängu flora seisukohast.




                    kogu album: http://sport.err.ee/index.php?0242
                    kogu flora valu paistab kasmiri näost

                    Kommentaar


                      Jube hea pilt oli ka Soccerneti uudise (Kalju - Flora) kõrval.

                      Kommentaar


                        Tahaks loota ,et homme Arenal muru puruks ei loobita. Isiklikult küll sellist võistlust jalgpallistaadionil heaks ei kiida.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Tahaks loota ,et homme Arenal muru puruks ei loobita. Isiklikult küll sellist võistlust jalgpallistaadionil heaks ei kiida.
                          sellega väga päril,ei ole mõtet hakata jalgpallimuru rikkuma kui Eestis kohti küll kus ketast loopida.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Floral on uus särgisponsor tekkinud hiljuti? Sry kui eksin, kuid pole sel hooajal varem silma jäänud .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Floral on uus särgisponsor tekkinud hiljuti? Sry kui eksin, kuid pole sel hooajal varem silma jäänud .
                              mingi enrgia on vist, punane ja sinine kolmnurk ka särgi peal

                              Kommentaar


                                kh energia konsult

                                Kommentaar

                                Working...
                                X