320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peab tunnistama, et tabloo on väga halb, sest kohale jöudnuna ja tabloole pilgu visanuna tundus nagu seis oleks 3:3, aga kuivörd see tundus ebaloogiline, siis pidin tablood pikemalt silmistema ja noh nii see töesti ei olnud.
    Aga mis sai sellest, et oma vöistkonda tuleb alati toetada jnejne? 1:3 seisult on ennegi imesid tehtud. Ka 0:2 seisult, aga seda mäletavad Flora fännid vist veel liiga kibedalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Kujuta ette mõned mängijad ei taha florasse minna.
      Eriti kui oled samast süsteemist juba kord ukse taha saadetud
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Kas Flora fännidel oli mingi jonnituju, et terve teise poolaja jooksul (vöibolla muidugi oli see terve mängu jooksul nii, ma ju ei tea, sest nägin ainult teist poolaega) mitte üht karjatustki ei tehtud? Need tibu-tibu-tibu-REBANE ei lähe arvesse (iseenesest oli see päris vaimukas)
        Oli päris muljetavaldav kuidas A Le Coqil, mis peaks olema siiski muteada Flora kodustaadion, kölasid vaid Levadia poolehoidjate hüüded.
        Flora fännid tegelevad ju foorumis kriiskamisega, et Kalju fänlus on perses. Praegune olukord näitab aga risti vastupidist. Aga nii ongi ju lahe meeskonda toetada, kui ainult võidu korral

        Kommentaar


          Huvitav, kuhu need inimesed jäid, kes nii hästi Florat ja Levadiat teavad, nagu ühes teises teemas pärast Kalju tuhandelist publikumängu väideti?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Flora fännid tegelevad ju foorumis kriiskamisega, et Kalju fänlus on perses. Praegune olukord näitab aga risti vastupidist. Aga nii ongi ju lahe meeskonda toetada, kui ainult võidu korral
            Mis oli meie fänlusel viga? Meie toetasime täpselt samapalju enda Meeskonda kui palju nemad annavad selleks meile põhjust.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Mis oli meie fänlusel viga? Meie toetasime täpselt samapalju enda Meeskonda kui palju nemad annavad selleks meile põhjust.
              Sinu arvamuse kohaselt poleks eelmisel laupäeval pidanud Kalju fännid pärast veerandtundi enam meeskonda toetama. Marulisel toetuse abil tead isegi, mis tabloo lõpuvile kõlades näitas.

              Aga pmst see ju õige suhtumine, kaotuse korral tuleks meeskond üldse igalepoole saata. ma sinu asemel hakkaks üldse levadiat toetama - võidavad vähemalt.

              Kommentaar


                ma tean ka, kuidas õige fänn käituma peab, aga ma ei ütle teile
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Sinu arvamuse kohaselt poleks eelmisel laupäeval pidanud Kalju fännid pärast veerandtundi enam meeskonda toetama. Marulisel toetuse abil tead isegi, mis tabloo lõpuvile kõlades näitas.

                  Aga pmst see ju õige suhtumine, kaotuse korral tuleks meeskond üldse igalepoole saata. ma sinu asemel hakkaks üldse levadiat toetama - võidavad vähemalt.
                  Kui teile ei lähe klubipoolt antud lubadused korda,siis on see teie asi kui teile meeldib enda roosade prillide seest asju edasi vaadata,ja mitte seista vahepeal ka fännide eest. Ning mis irooniat sa siin üritad ajada? kas mitte irooniline pole mitte see kuidas LWB pidi säästusektoris mänge edaspidi vaatama,aga ei möödunud palju,kui juba olite koos teistega koos ning vabandamas,et seal tagasi olete. Te olete lihtsalt manipuleeritavad,ning meie seda pole.Kas see teeb meist halvad fännid? julgen kahelda.
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Aavo Sarap ütles eile väga hästi, mis võtab mängu ideaalselt kokku - maailmas on igasuguseid kohalikke derby'sid: United vs City, Rangers vs Celtic, Real vs Barcelona, Inter vs AC Milan jne. Olenemata sellest, kus sa tabelis ei asu või kui sitalt/hästi sul hooaeg on kulgenud, siis selleks üheks mänguks, kus vastamisi on kõige suurem vihavaenlane, tuleb ennast ribadeks töötada, võidelda ja anda mitte 100 vaid 200%. Kogu au on kaalul!

                    Flora mehed võtsid kohtumist nii nagu oleks juba enne väljakule tulemist mängu kaotanud. Siin ei ole küsimus treeneris või ma ei tea milles, siin on küsimus kogu tiimis. Materjal, materjaliks.. kui mina mängiks oma suurima rivaali vastu, siis isegi kui ma ei saaks vastu, prooviks ma vastase mängu võimalikult palju lõhkuda. Palju teenis Flora kollaseid kaarte? Tundus kohati, et vea piirimail mängimisest oli asi kaugel.. Ja vot see on juba metsik probleem, kui ei suudeta ennast selleks 1 mänguks ka motiveerida.

                    Sportlandi boss, kes on ühtlasi ka Flora sponsor (parandage mind, kui eksin?) olevat kohtumise ajal tõdenud, et ahh.. sellise meeskonnaga ei annagi Levadiale vastu astuda. Materjali lihtsal pole.. no kamoon! Flora suurusega klubi materjali üle kurta küll ei tohi - kui mitte Flora, kes siis veel peaks Levadiat karistama? 10x väiksema eelarvega Sillamäe, Kalju, Trans? Naljakas ju!

                    Kui minul oleks valida, siis kupataks pool meeskonda duublisse, sama teeks ka fännidega. No sorri, teie toetus oli ka 0 lähedane. Ainult mingisuguseid idiootseid kraaksumisi ja karjeid kostis kord 5 minuti jooksul. Okei, meeskond mängis sitasti.. aga te lasite ju oma VIHAVAENLASEL enda kodustaadionil Teid ülekarjuda nii, et tundus nagu mängiks Kadriorus või Maarjamäel.. nokamoon, siin on ikkagi au küsimus.. niimoodi ei laseks endale pähe istuda ka siis, kui oleks 0:5 taga! Mõtlemisainet on. Oleks siis vähemalt iseloomu näidanud ja fänlusega vastase maatasa teinud, aga ei..

                    Palun vabandust, kui kedagi solvasin.. Voodoonukku pole mõtet tampima hakata!
                    Last edited by Silver; 16.09.09, 10:51.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Kui teile ei lähe klubipoolt antud lubadused korda,siis on see teie asi kui teile meeldib enda roosade prillide seest asju edasi vaadata,ja mitte seista vahepeal ka fännide eest. Ning mis irooniat sa siin üritad ajada? kas mitte irooniline pole mitte see kuidas LWB pidi säästusektoris mänge edaspidi vaatama,aga ei möödunud palju,kui juba olite koos teistega koos ning vabandamas,et seal tagasi olete. Te olete lihtsalt manipuleeritavad,ning meie seda pole.Kas see teeb meist halvad fännid? julgen kahelda.
                      Mis kuradi fänn sa oled? Pigem vingud ja nutad koguaeg, et maavälised jõud on kõiges süüdi? Sitta see mäng, vastasfännid oleksid võinud ikkagi üle karjuda.

                      PS, et sul ei tekiks mulje! Ka mulle ei meeldi need venemeelsed Levadia fännid, nende hõiked ja karjed, kuid ma pean tõdema, et hoolimata nende vastikusest minu silmis respektin ma neid puhtalt sellepärast, et nad suudavad tekitada väga korraliku mänguatmosfääri.
                      Last edited by Silver; 16.09.09, 10:49.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Mis kuradi fänn sa oled? Pigem vingud ja nutad koguaeg, et maavälised jõud on kõiges süüdi? Sitta see mäng, vastasfännid oleksid võinud ikkagi üle karjuda.

                        PS, et sul ei tekiks mulje! Ka mulle ei meeldi need venemeelsed Levadia fännid, nende hõiked ja karjed, kuid ma pean tõdema, et hoolimata nende vastikusest minu silmis respektin ma neid puhtalt sellepärast, et nad suudavad tekitada väga korraliku mänguatmosfääri.
                        Pole mitte mingisugustest maavälistest jõududest kordagi rääkinud.Hetkel on Flora sitt ja muud midagi.Sitta see mäng? Mis kuradi fänn pigem sina oled?
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Pole mitte mingisugustest maavälistest jõududest kordagi rääkinud.Hetkel on Flora sitt ja muud midagi.Sitta see mäng? Mis kuradi fänn pigem sina oled?
                          Erinevalt sinust ma ei pea ennast fänniks. Ma olen jalgpallihuviline, kes hoiab pöiald ühele kindlale klubile. Oma ühtekuuluvust näitan ma üles sellega, et arendan seda ühte niinimetatud klubi oma vabast ajast. Usun, et see on piisav argument.

                          Antud kohtumisele tulles tahtsin näha ilusat jalgpalli, kus kaks pearivaali teineteiselt skalpe võtavad ja viimase hingetõmbeni võitlevad. Seda kahjuks polnud.
                          Last edited by Silver; 16.09.09, 10:57.

                          Kommentaar


                            ..teleülekandes tundus et peale mängulõppu oli mingi sõnelemine vastasleeride fännide vahel- igaljuhul floora noored kiilaspead hõikasid ja räuskasid seal turvade tagant ilmselt levaadia pundi poole... tavaliselt peale kaklust rusikatega ei vehelda.... või sain ma millestki valesti aru
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Said valesti aru jansa, kõik olid sõbralikud ja viisakad.

                              Ja maitea, kui laupäeval ka kaotus ilmnema hakkab, siis ...

                              No pmst pole kokkuvõttes sõnu, hõissa Flora, hea töö Tarmo!
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Huvitav, kuhu need inimesed jäid, kes nii hästi Florat ja Levadiat teavad, nagu ühes teises teemas pärast Kalju tuhandelist publikumängu väideti?
                                Kui ma TEAN, et on olemas selline klubi nagu FC Sitavaresed (välja mõeldud klubi) kas see tähendab, et ma pean kindlasti seal mängul käima? Ma TEAN, et on olemas klubi nagu Chelsea (jah, see Londoni klubi)...kas see tähendab, et ma pean käima alati Chelsea mängudel? Ma lihtsalt TEAN, et on olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X