320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtke nüüd marurahulikult ja kiunuge oma teemas ja oma asjade üle.

    Kommentaar


      Mingit jama küll eile levadikutega ei olnud
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Flora fännid tegelevad ju foorumis kriiskamisega, et Kalju fänlus on perses. Praegune olukord näitab aga risti vastupidist. Aga nii ongi ju lahe meeskonda toetada, kui ainult võidu korral
        kuule mida sa seletad, pane oma roosad püksid jalga ja mine tao trummi koos oma pantrihomodega. Nagu Hate ütles, "Meie toetasime täpselt samapalju enda Meeskonda kui palju nemad annavad selleks meile põhjust."

        Kommentaar


          Tuleb tõdeda, et olime tõesti vaikselt, aga no kurat küll, ei ole lihtsalt enam jaksu hõisata, et võitle võitle kui keegi ei võitle ja tundub asi läheb ainult hullemaks. Jansa, (ei ütle seda halva tooniga) tüli või sõimlemine on küll sinu ettekujutuse vili.

          Kommentaar


            Algselt postitas Slaava Vaata postitust
            kuule mida sa seletad, pane oma roosad püksid jalga ja mine tao trummi koos oma pantrihomodega. Nagu Hate ütles, "Meie toetasime täpselt samapalju enda Meeskonda kui palju nemad annavad selleks meile põhjust."
            Tõesti väga intelligentne postitus, tubli oled!

            Katsu aru saada, et fänlus ei seisne vaid meeskonna toetamises, vaid ka selles, et olla vastastiimi fännides paremad. Olgu siis laulmises, atribuutikas või milles iganes (mõnel pool ka kaklustes)

            Foorumis küll väga mõnusalt karjute, kuidas vihkate neid tiblasid, mis saaks parem olla, kui oma vihatuimad konkurendid üle laulda?

            Aga noh, mis mina ikka tean, kannan praegu ju roosasid prille! Minu kõik postitused koosnevad kõikide ülistamisest ja värki, eks!

            Kommentaar


              Aga mis tuju peaks laulda olema kui meeskond saab väljakul ette ja taha? Kui sul masendus hinge poeb, siis kukud rõõmsalt laulma?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Aga mis tuju peaks laulda olema kui meeskond saab väljakul ette ja taha? Kui sul masendus hinge poeb, siis kukud rõõmsalt laulma?
                Ega ükski fänn pole õnnelik kaotuse üle, aga sellest tuleb üle olla. Hea näide on ju Tartu poolehoidjad, kes pmst terve Eesti see aasta läbi reisinud, vaatamata sellele, et meeskond enamus mänge kaotanud (esimesel poolel)

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Tõesti väga intelligentne postitus, tubli oled!

                  Katsu aru saada, et fänlus ei seisne vaid meeskonna toetamises, vaid ka selles, et olla vastastiimi fännides paremad. Olgu siis laulmises, atribuutikas või milles iganes (mõnel pool ka kaklustes)

                  Foorumis küll väga mõnusalt karjute, kuidas vihkate neid tiblasid, mis saaks parem olla, kui oma vihatuimad konkurendid üle laulda?

                  Aga noh, mis mina ikka tean, kannan praegu ju roosasid prille! Minu kõik postitused koosnevad kõikide ülistamisest ja värki, eks!
                  Me oleme neid küllalt ülekarjunud, nüüd ei karjund, so what? keda huvitab, Me oleme neist igatemoodi üle

                  Kommentaar


                    Kas peab koguaeg mingi kuradi altaripoisina mööda ultraroosamannamaailmakehtestatud joont käima v?

                    Minge putsi rotid.




                    Ja kõigile esteedinärakatest kusipeadele ütlen juba ette ära, et hakkas nüüd parem jah.
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ega ükski fänn pole õnnelik kaotuse üle, aga sellest tuleb üle olla. Hea näide on ju Tartu poolehoidjad, kes pmst terve Eesti see aasta läbi reisinud, vaatamata sellele, et meeskond enamus mänge kaotanud (esimesel poolel)
                      Ma ei saa enam üldse aru, millele sa vihjata üritad. Kas Flora fännid on liiga vähe oma meeskonnale üle Eesti kaasa elamas käinud või?

                      Või püüad siin väita, et me ei toeta enam oma meeskonda? Selle põhjal teed järeldusi, et 0:3 kaotusseisus enam laulutuju polnud?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Lõbus on siin foorumis. Teie otsekohesus on lummav, pmst pole ime kah, miks enamus tavalistest jalgpallihuvilistest teid ei salli. Aga mis ma siin ikka, lihtsalt huvitav, et nii ärritute kui keegi teie asja kommenteerib. Samas ise olete esimesed teiste asju kommenteerima.

                        Kommentaar


                          Kala hakkab mädanema PEAST. Floral pole enam ei tulemusi ja ka fännid on kaotanud usu omadele. Kui fännil pole usku oma lemmikusse tiimi, siis miks ta käib seal mängu? Harjumusest vaid. See ropendamine ei aita teid. Kas tõesti Fc Flora hakkab Eesti mõistes vajuma keskmikute hulka ehk pärapõrgu ning kui fännid oma käitumisega ise veel soodustavad, siis on seda tegelikult isegi kahju vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Kala hakkab mädanema PEAST. Floral pole enam ei tulemusi ja ka fännid on kaotanud usu omadele. Kui fännil pole usku oma lemmikusse tiimi, siis miks ta käib seal mängu? Harjumusest vaid. See ropendamine ei aita teid. Kas tõesti Fc Flora hakkab Eesti mõistes vajuma keskmikute hulka ehk pärapõrgu ning kui fännid oma käitumisega ise veel soodustavad, siis on seda tegelikult isegi kahju vaadata.
                            Sina, kes sa ei oska isegi fännilippu õiget pidi üles riputada ära tule meile siin rääkima fänlusest. On klubil rasked ajad, on hetkel ka meil rasked ajad aga me ületame need ja laupäeval teeme juba kõik, et Flora võidule aidata ja juba kolmapäeval sõidame Leetu kaasa elama.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Ma ei mõista, mis te Pantrid siin jaurate, on Kalju fänlusel ka raskemaid aegu olnud ja Floral ka selline enese leidmise aeg praegu. Flora fännid on aastaid omasid käinud üle euroopa toetamas ja ma usun, et varsti näitavad nad ennast jällegi parimast küljest

                              Kuigist mõnede fännide labane eneseväljendus siin foorumis ei tee küll au...
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Türnühvel, ma ei või.
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X