320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    telepildist tundus, et nibin nabin jah. Hermanson võttis palli kätte kuskil seal nibin nabina juures ja siis kähku tõi n.ö. kasti. samas joone kaamerat ei olnud, ent mulle tundus, et oli juuksekarvavõrra väljas.
    No juba see, et Hermanson kohe käe kasti tõmbas, tõendab, et ikka oli väljas. Tavaliselt jätab puurivaht siis käed paigale, kui on veendunud, et väljas ei olnud. Seega Romario, tekitad seekord intriigi tühjast kohast, pole ilus.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Kas see pall oli ikka nurgalöök, millest sündis värav?
      Oleks. Poleks. Oleks. Poleks. Põhimõtteliselt kuna löödi värav nurgalöögist siis järelikult oli Kalju sitt antud olukorras ja kõik.

      Kommentaar


        telkust oli ka väga mõnus tossu vaadata. Täitsa nagu Kreeka liiga juba

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ei ole muud öelda, kui vaid seda, kuidas ma armastan ERAPOOLETUST Flora puhul, igas jalgpalli puudutavas küljes.

          Kas see pall oli ikka nurgalöök, millest sündis värav?
          Kalju on minu jaoks suhteliselt sümpaatne võistkond muidu, aga see kohtunike kallal vingumine on lausa halenaljakas juba.
          Ma pole väga palju Kalju mänge näinud ja arvasin, et äkki tõesti ongi kohtunikud teie vastu.
          Aga täna ma veendusin, et te võtate neid asju ikka täiesti õhust. Võin Su küsimusele ka vastata: jah, see oli nurgalöök.
          Eelmisel nädalal viibisin ise ka Hiiul ja seal polnud kohtunik just väga muljetavaldav, eksis mõlemale poole, aga ikka tulid mõned Kalju poolehoidjad foorumisse vinguma, et kõik on teie vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
            Kalju on minu jaoks suhteliselt sümpaatne võistkond muidu, aga see kohtunike kallal vingumine on lausa halenaljakas juba.
            Ma pole väga palju Kalju mänge näinud ja arvasin, et äkki tõesti ongi kohtunikud teie vastu.
            Aga täna ma veendusin, et te võtate neid asju ikka täiesti õhust. Võin Su küsimusele ka vastata: jah, see oli nurgalöök.
            Eelmisel nädalal viibisin ise ka Hiiul ja seal polnud kohtunik just väga muljetavaldav, eksis mõlemale poole, aga ikka tulid mõned Kalju poolehoidjad foorumisse vinguma, et kõik on teie vastu.
            Kallikene, mida sa lahmid? Oli mu postituse mõte, et kohtunikud on pahad ja teevad liiga meile, väljendasin seda? Ok, vbl mulle siis tundus valesti, nägin ehk 5-meetri kaugusele kehvemini, kui sina kaugemal olles, mis siis ikka, elu läheb edasi.

            Mu põhirõhk ei läinud absoluutselt kohtunikele.

            Kommentaar


              Ma arvan ka, et kohtunikud võiks rahule jätta. Ma tahan siiski uskuda, et kellegi vastu keegi otseselt ei vilista ja mingit konspiratsiooniteooriat pole mõtet algatada.

              Kuna välisliigadest jälgin Saksamaa Bundesligat, siis üle-eelmises voorus lasid kohtunikud seal ikka lausa müstilisi eksimusi läbi. Ei ole midagi teha! Kohtunikutöö on jalgpalli võlu ja valu, eks takkajärgi targutada on alati hea. Kohtunik peab otsuse tegema antud momendil ja see ei pruugi alati õige olla.

              Kui Romario nägi tänases mängus taaskordselt mingit erapooletust ja Kalju vastast vandenõu, siis minu silmad seda küll näha ei suutnud. Ju siis olen pime. Kohtunik oli täitsa okei, mingeid suuri eksimusi küll läbi ei lasknud.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Kohtunik oli täiesti õiglane, nurgalöögi juures läks pall tõesti üle joone ja kaardid olid õigustatud. Kalju venitas tõepoolest liiga palju vahetuste, väljalöökide ja vigade arvelt. Pealegi sai ka Flora ju vilet tunda, kui kohtunik oleks olnud Flora poolt oleks jäänud mitmed Zaho tehtud vead vilistamata ja ehk oleks ka Vunk pääsenud (kuigi seda väga ei usu.)

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kallikene, mida sa lahmid? Oli mu postituse mõte, et kohtunikud on pahad ja teevad liiga meile, väljendasin seda? Ok, vbl mulle siis tundus valesti, nägin ehk 5-meetri kaugusele kehvemini, kui sina kaugemal olles, mis siis ikka, elu läheb edasi.

                  Mu põhirõhk ei läinud absoluutselt kohtunikele.
                  Tõsi, olin kaugemal, umbes 77 km. Vaatasin kahjuks tänast mängu telekast ja sealt oli selgelt näha, et pall oli üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Tõsi, olin kaugemal, umbes 77 km. Vaatasin kahjuks tänast mängu telekast ja sealt oli selgelt näha, et pall oli üle.
                    Möh?
                    Ühtki kordust ei näidatud ja telekast vaadates ei olnud mingil juhul näha, et pall üle oli.
                    Mitte, et see ei võinud üle olla aga sellist paska, et kindlalt näha oli, pole küll mõtet ajada!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Täitsa lõpp. Samamoodi mängisid Kalju mängijad vähemalt 2 korda käega palli kastis,aga ei juhtunud midagi. Mida te jonnite.Kohtunik oli küll sitt,aga ta partii ei kaldunud küll kedagi eelistama!
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Kohtunik oli täiesti õiglane, nurgalöögi juures läks pall tõesti üle joone ja kaardid olid õigustatud. Kalju venitas tõepoolest liiga palju vahetuste, väljalöökide ja vigade arvelt. Pealegi sai ka Flora ju vilet tunda, kui kohtunik oleks olnud Flora poolt oleks jäänud mitmed Zaho tehtud vead vilistamata ja ehk oleks ka Vunk pääsenud (kuigi seda väga ei usu.)
                        Miks Zahhovaiko kollast kaarti kordagi ei saanud???
                        Küll ta lõi Haavistut (ebasportlik käitumine mille eest antakse punane ja mitme mänguline keeld), küll pani kellegile teisele karmilt sisse jne jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Miks Zahhovaiko kollast kaarti kordagi ei saanud???
                          Küll ta lõi Haavistut (ebasportlik käitumine mille eest antakse punane ja mitme mänguline keeld), küll pani kellegile teisele karmilt sisse jne jne.
                          Ja miks Haavistu kaarti ei saanud kui Slavat lõi?

                          See on mõttetu vaidlus siin, kohtunik ei kaldunud kummagi poole vaid eksis mõlemale poole ja see ei vii kuhugi.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Slava löömist läbi roosade prillide ei näe
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Miks Zahhovaiko kollast kaarti kordagi ei saanud???
                              Küll ta lõi Haavistut (ebasportlik käitumine mille eest antakse punane ja mitme mänguline keeld), küll pani kellegile teisele karmilt sisse jne jne.

                              Tribüüni peal hakkas ka üks Kalju dressikaga tüüp valjult Zahhole väidetava löömise eest punast nõudma, mille peale läks päris närvi VIP tribüünil istuv Pohlak, kes röökis mehele vastu mingi 15x järjest "Millega ta lõi?". Ise kahjuks ei jõudnudki vastu päikest fikseerida, et kas mingi löök toimus, maas omavahel pusimiseks igatahes läks.

                              Kommentaar


                                See oli suht koomiline moment tõesti, kui Aivaril plaat viskama jäi. Tegelt oli vist niisama kahepoolne sudimine, nii umbes kahe sekundi jooksul käisid mõlemal kõikvõimalikud jäsemed korraks hästi kiiresti paremale-vasakule nagu multifilmis, enne kui maha rahuneti.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X