320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Möh?
    Ühtki kordust ei näidatud ja telekast vaadates ei olnud mingil juhul näha, et pall üle oli.
    Mitte, et see ei võinud üle olla aga sellist paska, et kindlalt näha oli, pole küll mõtet ajada!
    Sellest Hermansoni püüdest oli kordus olemas.

    Tõsi Slava ei löönud. See kus Haavistu viga sai ei olnud küll nüüd viga ja kaarti väärt. Ühe koha peal varem oli Slavale kaart lähedal, aga see oli siuke nibin nabin suht koht värk.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Tundub, et Floral on kindel soov Euroliiga koht ja sellega kaasnev raharull vabatahtlikult Transile kinkida.
        Trans aga puikles viigiga Paides vastu, ei taha kuidagi kingitust vastu võtta.
        Nii võib lõpptulemusena medal ja Eurokoht Kaljule sülle kukkuda. Näha on, et Kaljul motivatsioonist puudu ei jää.

        Lugupeetud peatreenerile tuletaks meelde, et järgmine matš mille üle ajusid ragistada ei ole koondise mäng oktoobris vaid kohtumine FC Šiauliai vs FC Flora Balti Liigas.


        Eelmine hooaeg liigas seitsmes.
        Praegusel hooajal neljas aga Leedu ML on tublisti aadrit lasknud.
        Vanad ajalooga klubid nagu FBK Kaunas, Žalgiris Vilnius ja Atlantas Klaipeda vist TVMK-d teinud.
        Šiauliai on loobunud praeguseks hooajaks kõigist võõrmängijatest
        Nimekaim mängija on Tomas Kancelskis 34a. Ainuke, kel A-koondise kogemused. Viimati 2002 a.
        Lisaks paar u-21 koondislast.

        Meile tuttavad:
        Sillamäelt tagasi Vilius Lapeikis ja
        Maag Tammekas 2007 hooajal vilksatanud Eimantas Marozas.

        Publikut 2009 hooajal keskmiselt 1260.
        Savivaldybė Stadium väike ca 2500

        Võidetav vastane kui Rüütli parima koosseisuga peale läheb ja mängijaid veits piitsutab.

        Kommentaar


          Tahaks seda pulli näha, et Vunk saab EJLi käest pika karistuse fucknäpu eest. Kuidas sa ikka oma klubi tähtsaimat mängijat karistad

          Kommentaar


            Haavistu näitas mulle keskmist sõrme, kas see on sobilik käitumine jalgpalluri poolt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Slaava Vaata postitust
              Haavistu näitas mulle keskmist sõrme, kas see on sobilik käitumine jalgpalluri poolt?
              Läbi roosade prillide jah...aga kui mõne teise klubi mängija seda teeb siis on paha-paha ja kohtunik tegi mängu ära kuna ei andnud kaarti

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Tahaks seda pulli näha, et Vunk saab EJLi käest pika karistuse fucknäpu eest. Kuidas sa ikka oma klubi tähtsaimat mängijat karistad
                . Just ,just Pohlak istub igas komisjonis ja kirjutab kõigile ette keda ja ,kui palju peab karistama.
                Tuleb sult veel mõni selline geniaalne mõte?
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  . Just ,just Pohlak istub igas komisjonis ja kirjutab kõigile ette keda ja ,kui palju peab karistama.
                  Tuleb sult veel mõni selline geniaalne mõte?
                  Ma taha näha, kas flora saab trahvi pürotehnika eest mis staadionil tehti

                  Kommentaar


                    Kas toss kuulub pürotehnika alla?

                    Kommentaar


                      Kõik pahvisid lihtsalt korraga oma sigarette, lahtist leeki kuskil ei olnud...
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Möh?
                        Ühtki kordust ei näidatud ja telekast vaadates ei olnud mingil juhul näha, et pall üle oli.
                        Mitte, et see ei võinud üle olla aga sellist paska, et kindlalt näha oli, pole küll mõtet ajada!
                        Vaatan praegu kordust. Nagu arvata oli - Sina eksisid ja mina mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                          Vaatan praegu kordust. Nagu arvata oli - Sina eksisid ja mina mitte.
                          Ma olen päris kindel, et Romario pidas silmas Flora teise värava toonud nurgalööki.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                            Haavistu näitas mulle keskmist sõrme, kas see on sobilik käitumine jalgpalluri poolt?
                            Teie oma mängija Jürgenson näitas kah teile eelmine hooaeg TVMK-Flora mängul. Ei tohiks just kõige popim mängija olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Tahaks seda pulli näha, et Vunk saab EJLi käest pika karistuse fucknäpu eest. Kuidas sa ikka oma klubi tähtsaimat mängijat karistad
                              Kas ma olen ainuke,kellele tundus,et Vunk enne punase saamist tõukas kergelt õlaga kohtunikku?
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Nagu NLI, Noorte Liiklusinspektorite Klubi.
                                Paragrahvid ees ja elu mõtteks, keda karistada ning kui palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X