320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas samovar Vaata postitust
    Ma taha näha, kas flora saab trahvi pürotehnika eest mis staadionil tehti
    Kuule teekann ,liiga palju oled tahtma hakanud.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Flora püüdlemas uue rekordi poole?

      Senine kõige viletsam hooaeg on kaotuste ja viikide põhjal 2005:

      4. FC Flora 36 21 6 9 81:36 69

      Millele järgnevad 1999:

      3. FC Flora 28 13 8 7 60:33 47

      ja 1995/1996:

      Põhiturniir
      3. FC Flora 14 6 4 4 37:19 22/11
      Esikohaturniir
      2. FC Flora 10 6 2 2 14:3 20(+11) 31
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Pohlak: Muutused on tulekul

        Kommentaar


          Jääme siis huviga ootama muutusi tulevaks hooajaks, lootus on küll lollide lohutus aga jah..ehk muutub midagi.

          Kommentaar


            Ühesõnaga ei muutu ju midagi. Ega mängijate tase paremaks ei lähe, kui nüüd selline palgasüsteem tehakse, et kui elu eest ei rabele, siis palka ei saa. Noh eks suurest hirmust ikka mõni rabeleb rohkem, kuid ega tema mänguklass ei muutu ju. Alguses lehes pealkirja nägin, mõtleisn, et ohoh, kas tõesti hakkab flora lõpuks ometi ka välismängijaid klubisse tooma, kuid parimal juhul loodetakse, kui mingi 5 aasta Pärast välismaal ei mängi, siis ehk tuleb Florasse Ühesõnaga ümmargune jutt ja konkreetselt ei muutu midagi. Lihtsalt saadakse aru, et fännid on kannatust kaotamas ja viimases hädas tehakse migni kiirpressiteade, et vähemalt kõige lojaalsemadki fännid, kes on juba aastaid tühja lootnud loodaksid edasi ja klubi juures püsiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
              Lihtsalt saadakse aru, et fännid on kannatust kaotamas ja viimases hädas tehakse migni kiirpressiteade, et vähemalt kõige lojaalsemadki fännid, kes on juba aastaid tühja lootnud loodaksid edasi ja klubi juures püsiks.
              kahtlen sügavalt, et 10-20 inimese pärast hakatakse pead valutama.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Meid on kindlasti vaid 10-20. Sellel u vahet ei ole,et meid kena 50 inimest lausa kolmapäeval Leetu sõidab!
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Flora võiks tõesti klubisse tuua paar ambitsioonikat välismängijat. Oleme ju näinud, et ainult eestlastest koosneva kooseisuga ei tee midagi ära, võtame nt Levadia kelle kooseisus on soomlane ja vene mängijaid ja on euroopas ka edukalt esinetud. Transi on lisandunud päris heast klassist brass, Kaljul on brasse omajagu ja ka Tammekasse on on toodud välismängijaid mis on meeskonda tugevdanud. Kui Flora tahab euroopas midagigi teha siis oleks aeg klubisse paar välismaalast tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Meid on kindlasti vaid 10-20. Sellel u vahet ei ole,et meid kena 50 inimest lausa kolmapäeval Leetu sõidab!
                    VAUVAUVAUVAUVAU. 50 inimest. VAUVAUVAUVAUVAU.

                    Einoh, tegelikult tubli ja värki ja hea, et sõidate, kuid kas see on tõesti number, millega kekata? Ja endiselt on tobe arvata, et te klubi poliitikas midagi muuta suudate.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Meid on kindlasti vaid 10-20. Sellel u vahet ei ole,et meid kena 50 inimest lausa kolmapäeval Leetu sõidab!

                      49 kiilakat+rootsi kunn nagu füürer eesotsas!

                      Halenaljakas kui tribüünil fännid Tarmo Rüütlile lollusi karjuvad, unustamata, et Tarmo on eesti parimaid peatreenerid, kes peab noorikuid täismeestega koos mängima panema. Kogu probleem ei ole ju tegelikult ainult Rüütli ja Flora tasemes, vaid selles, et Tarmo "solvas" neid mingil mängul. Muidu löövad küll Sundjat, küll ähvardavad siin foorumis kõiki, aga väikse ütluse peale on pill lahti nagu naistel.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        49 kiilakat+rootsi kunn nagu füürer eesotsas!

                        Halenaljakas kui tribüünil fännid Tarmo Rüütlile lollusi karjuvad, unustamata, et Tarmo on eesti parimaid peatreenerid, kes peab noorikuid täismeestega koos mängima panema. Kogu probleem ei ole ju tegelikult ainult Rüütli ja Flora tasemes, vaid selles, et Tarmo "solvas" neid mingil mängul. Muidu löövad küll Sundjat, küll ähvardavad siin foorumis kõiki, aga väikse ütluse peale on pill lahti nagu naistel.
                        Tüüpiline Delfi kommija stiilis lahmiv postitus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          VAUVAUVAUVAUVAU. 50 inimest. VAUVAUVAUVAUVAU.

                          Einoh, tegelikult tubli ja värki ja hea, et sõidate, kuid kas see on tõesti number, millega kekata? Ja endiselt on tobe arvata, et te klubi poliitikas midagi muuta suudate.
                          Minu arust 50 inimest täitsa asjakohane number kaasa sõitmiseks võrreldes nende esitustega mis Flora hetkel pakub,aga no ju siis sa oled Suures,Suures klubi firmas juba
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Minu arust 50 inimest täitsa asjakohane number kaasa sõitmiseks võrreldes nende esitustega mis Flora hetkel pakub,aga no ju siis sa oled Suures,Suures klubi firmas juba
                            Muidugi on vahva, et sõidate ja toetate. Seda ma ka kirjutasin.

                            Kuid laias plaanis on see number siiski imetilluke, millele viitas oma postituses elx, mida sina omakorda tsiteerisid.

                            Misasi on Suur klubi firma?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              imetilluke või mitte,kuid jutt 5-10 inimesest hakkab juba idiootseks muutuma.
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Kutid . Ma ei pööraks liigselt tähelepanu. Kebabi jutt on vähemalt mulle nagu Kopli trammi vile ,mis lastakse ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Smutov jätab ka juba ammu mulje nagu oleks mingi torisev vanamehetarikas.
                                Ja üldse Kebab ja Smutt , öelge otse välja ,et te Flora klubi ei salli. Siis oleks kõik nagu selge ja ma isegi respekteeriks teid rohkem.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X