320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks pobisevat vanamutti, kellel paremat teha pole. Võtke volumet maha või kirjutage otse, mis teil öelda on.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Täpselt!
      Võta ükskõik mis postitus kebabilt Flora teemas, üks ja seesama ila.
      Ja Smut, 50 inimest Leetu mängule on ikka päris hea tulemus.
      Rootsi Kunn, peatreeneriks!

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        öelge otse välja ,et te Flora klubi ei salli
        Mul pole Flora kui klubi vastu eriti midagi, sellised pisiasjad nagu iga klubi puhul. Suurimaks puuduseks pean turundusliku külje täielikku puudumist ja minu jaoks on võrdlemisi müstiline, kuidas nii pika ajaloo ja suurte võitudega klubi ei suuda tribüünidele Eesti suurimat publikuhulka tuua. Toetajad on tänaseks (ja rõhutan, et tänaseks!) mõneti ebameeldivad, kuid seda muidugi mitte täies mahus - sindki ja näiteks Dianat hindan ma väga kõrgelt -, ja arvan, et klubi võiks paar tribüünil rippuvat kaltsu eemaldada, kuid eks see ole Flora enda asi.

        Kuid kui meeskond Euroopas heitleb, siis hoian alati pöialt, et hästi läheks. Olen ju isegi aastaid tagasi sellesama klubiga kaasas käinud, kuid siis polnud kodukoha vutist veel lõhnagi, nüüd juba tsipake on ehk lihtne ka eelistust valida.

        Erinevalt mõnest loodan mina aga, et hästi läheks kodumaisel jalgpallil tervikuna, mis tähendab, et ma ei pritsi sappi ja ei sõimle, kui näiteks Levadia Euroopas võidutseb, vaid olen selle üle siiralt rõõmus ning pigem kurb, kui see neil ei õnnestu.

        Aga seda põhjust, miks teid pigem negatiivse pilguga vaadatakse, peate enda seest otsima.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Ja Smut, 50 inimest Leetu mängule on ikka päris hea tulemus.
          Polegi kordagi midagi muud väitnud.

          Aga ma arvan ka, et see number olnuks (ja võib-olla ka oli - mälu veab praegu alt ja ajan Flora mõned mängud Balti turniiriga vist sassi) täidetav juba kümme aastat tagasi. Vot see on hirmutav fakt, sest kas klubi on kümme aastat paigal tammunud?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Polegi kordagi midagi muud väitnud.

            Aga ma arvan ka, et see number olnuks (ja võib-olla ka oli - mälu veab praegu alt ja ajan Flora mõned mängud Balti turniiriga vist sassi) täidetav juba kümme aastat tagasi. Vot see on hirmutav fakt, sest kas klubi on kümme aastat paigal tammunud?
            Eesti suurust/väiksust arvestades võibki see muide lagi olla ,kui 50-60 ühe klubi fänni piiri taha kaasa sõidavad.Seda enam ,et tegemist on nädala sees toimuva mänguga.
            Kebab vana kossupede peaks hästi mäletama ,et eelmisel aastal sõitsid liba-kalevi ja rocki mudilaskoorid lausa ühes bussis kusagile mängu vaatama. Nii ,et ei ole see sugugi nii lihtne 50 inimest nädala sees ,tööajal Leetu kärutada.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Meid on kindlasti vaid 10-20. Sellel u vahet ei ole,et meid kena 50 inimest lausa kolmapäeval Leetu sõidab!
              Oma 10-20 pakkusin pidades silmas sõnaühendit "kõige lojaalsemadki fännid", kui muidu võib staadionil näha 5-üealist inimhulka, siis kõiki ma eelnimetatu alla ei liigitaks Ehk siis minu arvates ei tehta neid muudatusi fänne meeles pidada - kui kedagi klubivälist, siis ikkagi sponsorid on need, kellele on vaja vastust anda, kuid tõenäoliselt saadakse juhtkonnas lihtsalt aru, et asjalood pole kõige paremad. Seejuures kahtlen sügavlt, et konkreetselt palgasüsteemi kallale minek midagi päästab, küsimus on ikkagi meeskonna komplekteerimisel ning mängijate müügis, kuni need õhimõtted ei muutu, saabki FC Flora vaid siis tiitli võita, kui juhtub hea aasta olema.. õigemini kui teistel juhtub kehv aasta olema.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                49 kiilakat+rootsi kunn nagu füürer eesotsas!

                Halenaljakas kui tribüünil fännid Tarmo Rüütlile lollusi karjuvad, unustamata, et Tarmo on eesti parimaid peatreenerid, kes peab noorikuid täismeestega koos mängima panema. Kogu probleem ei ole ju tegelikult ainult Rüütli ja Flora tasemes, vaid selles, et Tarmo "solvas" neid mingil mängul. Muidu löövad küll Sundjat, küll ähvardavad siin foorumis kõiki, aga väikse ütluse peale on pill lahti nagu naistel.
                Kuidas Tartu Tammeka kiilakate gängil ka läheb? Ma juba mõtlesingi, et Tammeka esikiilakas pole tükk aega juba midagi kirjutanud Lõpuks ikka kirjutasid. Tervitused päälinna fännide poolt! Musi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Halenaljakas kui tribüünil fännid Tarmo Rüütlile lollusi karjuvad, unustamata, et Tarmo on eesti parimaid peatreenerid, kes peab noorikuid täismeestega koos mängima panema.
                  Noorukid täismeestega mängima?

                  Millised noorukid? Allas, Kasimir, Zahovaiko, Kams, Aksalu (pole ka enam mingi poisike), Palatu, Vanna, Konsa???

                  Sinult polegi midagi oodata, üks idiootlik postitus teise järel. Halenaljakas oled sina.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Noorukid täismeestega mängima?

                    Millised noorukid? Kasimir, Zahovaiko, Kams, Aksalu (pole ka enam mingi poisike), Palatu, Vanna, Konsa???

                    Sinult polegi midagi oodata, üks idiootlik postitus teise järel. Halenaljakas oled sina.
                    Pole hullu, poisil lihtsalt katus sõidab praegu, kuna hooaja esimene pool läks nii nii nii aiataha ja siis järsku...nagu mersu volga tehasest...tulid väljamaa pallurid mis võttis pisara silma kohe...nagu valged rüütlid valgetel hobustel kes päästavad Tammeka. Nüüd ta vaeseke ei saa 24/7 magada

                    Kommentaar


                      sorri offtopicu poolest, kuid mitu fänni teil seal brondby võõrsil mängul oli?
                      selle vanna värava videost loen ainult 7 kokku :/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        sorri offtopicu poolest, kuid mitu fänni teil seal brondby võõrsil mängul oli?
                        selle vanna värava videost loen ainult 7 kokku :/
                        No aga tavai lase edasi ,tahtsid sellega seoses midagi öelda või ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                          sorri offtopicu poolest, kuid mitu fänni teil seal brondby võõrsil mängul oli?
                          selle vanna värava videost loen ainult 7 kokku :/
                          Hmm.. ma ei tea kelle poolt sa küll oled - Tallinna Kalev, Kuressaare mida iganes? Teiesugused esmalt üritage üht asja - Välismaale saada võistlema. Siis vinguge teiste kallal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                            sorri offtopicu poolest, kuid mitu fänni teil seal brondby võõrsil mängul oli?
                            selle vanna värava videost loen ainult 7 kokku :/
                            Omg, oled täitsa loll vä?

                            Sina oled igal jalgpallimatsil, kus sinu meeskond mängib? Arvan, et sa ei teagi mis on jalgpall...
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              rahu rahu.
                              ei poolda ühtegi klubi eraldi.
                              lihtsalt küsisin, et kas oli 7?
                              et kui nüüd teid juba 50 läheb on suurepärane tulemus.
                              miks te kohe kallale kargate

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                                rahu rahu.
                                ei poolda ühtegi klubi eraldi.
                                lihtsalt küsisin, et kas oli 7?
                                et kui nüüd teid juba 50 läheb on suurepärane tulemus.
                                miks te kohe kallale kargate
                                Kuule ära mängi lolli. Mis sa arvasid ,et Taani reis oli meil esimene või. 19 aasta jooksul olen Flora sabas pool Euroopat läbi sörkinud ja on ka üle 50 inimese olnud.
                                Tõmbasid lihtsalt naha tagasi ,kui nägid ,et sind läbi hammustati.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X