320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jansa Vaata postitust
    ..aga Tom - sa pead tunnistama et sellel jutul on iva sees - mõtle ja saad aru küll!!! Siinkohal puust ja punaseks enam rohkemalt tegema ei hakka....
    Vähetuntud vutivaatleja jutt on sedavõrd liialdatud ja utreeritud, et mina seal erilist eva ei näe. Käin staadionil suht harva aga mingit hirmsat sõimu või tülinorimist küll pole täheldanud. No lipsabki mõnel teatud neljatäheline väljend üle huulte- no mis teha, emotsioonid. Ega meist kuigi paljud ilmselt ka haamriga näpu pihta lüües ei hüüa "Pagana pihta" või "Ah sa sinder". Arusaadav, et lastega staadionil viibiv lapsevaenm võib tahta mängu vaadata natuke akadeemilises õhkkonnas aga kõigil on võimalus istuda staadioni teise otsa. Kindlasti pole fännide lärmil märkimisväärset seost üldise publikuarvuga.
    Ei saa nõus olla ka sellega, et fänn ei tohi treenerit, mõnda mängijat või klubi omanikku kritiseerida. Kui vaja, siis tohib ja peab, loomulikult teatud piirideni ja teatud vahenditega. Erinevalt mõnest lõunamaast, kus meeskonna buss peale kaotust kivirahe alla satub, pole meil selles osas ka mingeid probleeme olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      ..aga Tom - sa pead tunnistama et sellel jutul on iva sees - mõtle ja saad aru küll!!! Siinkohal puust ja punaseks enam rohkemalt tegema ei hakka....
      Krt. peab vist tunnistama jah ,et vigu on tehtud ja homselgi reisil läheb jälle joomaks ,kuna joogid sai enne seda esseed ostetud ,muidu oleks vist joomise maha jätnud. Sa ise tead ju need välisreisid lähevad tavaliselt käest ära.
      Ära väga hukka mõista .lubame ennast parandada aga see võtab aega.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        ..aga Tom - sa pead tunnistama et sellel jutul on iva sees - mõtle ja saad aru küll!!! Siinkohal puust ja punaseks enam rohkemalt tegema ei hakka....
        Aga mina tahaks puust ja punaselt.
        Iva.

        Kommentaar


          Mina jälle arvan ,et vähetuntud vutivaatleja ei ole pikaajaline Flora fänn ,sest neid ,kes klubi loomisest alates on meie seltskonnast läbi käinud ja nii öelda ennast ka fännina näidanud tunnen ma 100 % kõiki.. Vähetuntud vaatleja ei tea Florast ja tema fännidest tegelikult mitte sittagi. Ja ta ei tea kokkuvõttes ka kogu ülejäänud eesti fännikultuurist sittagi ,sest see eksisteerib juba ammu aga ta pole sellest lihtsalt aru saanud. Ja ongi kõik.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Alati võib omas mullis edasi elada ja toetada oma tondilossis koos sõpradega lemmikklubi või siis midagi teha selle vastu et inimesi pole. Kuida keegi soovib.

            Kommentaar


              Nõustun ka selle jutuga. Kunagi olid Kunn & co minu silmis väga sümpaatsed tegelased aga mida rohkem ma foorumit loen, seda rohkem see arvamus minus muutub. Igakord vast ei ole vaja vastu vaielda ja end õigustada, vaid võiks enne mõelda sellele, mida keegi teie kohta ütleb. Ma kahtlen, et mitmed inimesed siin foorumis võtavad asju õhust. Äkki on siiski teiega midagi valesti... (sellega ma ei taha öelda, et te ei ole head fännid, kuid midagi on siiski paigast)

              Kommentaar


                Alla 1h väljasõiduni. Tuleb järjekordne võimas Flora tripp, hõissa FLORA!
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Mina jälle arvan ,et vähetuntud vutivaatleja ei ole pikaajaline Flora fänn ,sest neid ,kes klubi loomisest alates on meie seltskonnast läbi käinud ja nii öelda ennast ka fännina näidanud tunnen ma 100 % kõiki.. Vähetuntud vaatleja ei tea Florast ja tema fännidest tegelikult mitte sittagi. Ja ta ei tea kokkuvõttes ka kogu ülejäänud eesti fännikultuurist sittagi ,sest see eksisteerib juba ammu aga ta pole sellest lihtsalt aru saanud. Ja ongi kõik.
                  Kunn aga ehk eksisteerib võimalus, et klubi loomisest alates on toimunud ka fännide hulgas teatud jagunemised? On olemas aktiivsed ja passiivsed fännid, on pooldajad, kaasaelajad, on inimesed kellele flora on lihtsalt sümpaatne või ebasümpaatne ja on ka ultrate tiib (mis minu meelest on foorumis esindatud kõige häälekamalt) eesotsas su enda, Seni ja ballaciga. Põhiline on vist siiski neid kõiki aksepteerida ja mitte üritada oma käitumist teistele peale suruda.
                  Mind ennast häirib siin teinekord kui staadionile tulnud (mis on juba iseenesest suur saavutus) pealtvaatajaid võrreldakse tennisepublikuga vms. Palju reisinud fännina oled sa kindlasti näinud soliidses eas vanahärrasid Old Traffordil või noori tuulepäid Luznikil. No ei saa neid ühte patta panna. Vähetuntud Vutivaatlejal aga soovitan alustada enda vaateid ja suhtumist jagavate poolehoidjate koondamist. Mitte kusagil ei ole kirjas, et sama klubi ei tohi toetada mitu erinevat fänniühendust ... Foorumis omavahel tülitsemine jätab eriti totra mulje.
                  299195

                  Kommentaar


                    INCE'ga täiesti nõus.

                    Kommentaar


                      Mida Aksalu mõtles, ründaja oli 2 kaitsja vahel ja Aksalu tuleb vastu. Mõni ilusam hetk oli ka aga üldiselt kuidagi lahja.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Aksalu on vist üldse hooaja lõppfaasis maru ära vajunud, mida võib kogu Flora meeskonna kohta samas öelda .

                        Kommentaar


                          tore kuulda et flora tegi võõrsil viigi, said lõpus ikkagi oma tahtmise. krt olex pidand ka ikka hoopis hommikul bussile istuma, mis sõidab leetu, mitte töö juurde rsk.
                          kodumängux võix tulla rahvast siiski toetama rohkem, kui oli eilsel mängul kaljul. kuid kui mõelda hetkex flora viimastele mängudele ( ka ammustele muidugi), on võõrsil üllatatud nii mõningaidki klubisi, kuid kodus saun saadud (seega ei pruugi eriti rahvast tulla). ex paista mis saab! kui minnakse vastu siiski jälle täie koosseisuga(mitte nagu idapoolsed ja levadia) siis on kindlasti % suur et tuleb edasipääs.
                          EDU

                          Kommentaar


                            Algselt postitas almar Vaata postitust
                            tore kuulda et flora tegi võõrsil viigi, said lõpus ikkagi oma tahtmise. krt olex pidand ka ikka hoopis hommikul bussile istuma, mis sõidab leetu, mitte töö juurde rsk.
                            kodumängux võix tulla rahvast siiski toetama rohkem, kui oli eilsel mängul kaljul. kuid kui mõelda hetkex flora viimastele mängudele ( ka ammustele muidugi), on võõrsil üllatatud nii mõningaidki klubisi, kuid kodus saun saadud (seega ei pruugi eriti rahvast tulla). ex paista mis saab! kui minnakse vastu siiski jälle täie koosseisuga(mitte nagu idapoolsed ja levadia) siis on kindlasti % suur et tuleb edasipääs.
                            EDU
                            vii ennast kurssi meie "idapoolsete" koosseisuga täna - enne kui kirjutama hakkad ! tänan !
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Ince'iga suhteliselt nõus jah, kui vähetuntud vutivaatlejale ei meeldi midagi, siis tuleks ise proovida paremini teha. Pealegi see, et kirjutada kokku selline kirjatükk inimeste kohta, kellega pole ise kokkugi puutund, ning mitte mängudel käijana kommenteerida intsidente või olukorda, pole just kuigi adekvaatne.

                              Kommentaar


                                Kui õieti aru sain siis ta mängudel ei käi aga kirjeldama on küll nagu teaks iga pisematki fakti. Müstika.

                                Kui Flora poolehoidja on siis võiks kokku koondada enda sugused ja luua uus fännklubi vms. Ega klubil ainult üks fännklubi ei saagi olla. Ikka mitu erinevat.

                                Vähetuntud vutivaatleja, kui seda loed siis võta asi ette. Asjad ei tule iseenesest. Ikka ise peab midagi tegema. Siin foorumiski ju mitmeid kes sinuga kokku sobiks üheks pundiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X