320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    vii ennast kurssi meie "idapoolsete" koosseisuga täna - enne kui kirjutama hakkad ! tänan !
    Sillamäe mängitab noori

    Milliseks osutub praktika, selgub täna ja homme. Õlekõrrel kõõlumisega tegelevad eelkõige Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev, kes mõlemad annavad Balti liigas põhimeestele puhkust.


    sloleht kirjutab niimoodi, võta siis näpust keda uskuda, kas sind või mida?

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      vii ennast kurssi meie "idapoolsete" koosseisuga täna - enne kui kirjutama hakkad ! tänan !
      Kus neid koosseise näha saab? Ma ei tea isegi, kes selles mängus väravad lõid. Tohutu promo ikka Balti Liigale, ei tea, kes mängisid, kes väravaid lõid. Kiiremini saab info ka Eesti kolmanda liiga kui Balti Liiga kohta.

      Pole vaja siin teistele peale põrgata, et nad koosseise ei teadnud ja lähtuvad eelinfost.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        Sillamäe mängitab noori

        Milliseks osutub praktika, selgub täna ja homme. Õlekõrrel kõõlumisega tegelevad eelkõige Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev, kes mõlemad annavad Balti liigas põhimeestele puhkust.


        sloleht kirjutab niimoodi, võta siis näpust keda uskuda, kas sind või mida?
        M.Staradubsev,
        Naumov, Boyko,A.Kulik,Dubõkin(Užkuraitis),Gruznov(Kabajev) ,Lipartov,(Mutik)R.Nesterovski,K.Gnedojus,Stankevi cius,Valaitis.

        selline oli koosseis.inffi vähe baltika kohta SL Õhtulehete ma eriti ei loe , selline puhas kollane ju
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          M.Staradubsev,
          Naumov, Boyko,A.Kulik,Dubõkin(Užkuraitis),Gruznov(Kabajev) ,Lipartov,(Mutik)R.Nesterovski,K.Gnedojus,Stankevi cius,Valaitis.

          selline oli koosseis.inffi vähe baltika kohta SL Õhtulehete ma eriti ei loe , selline puhas kollane ju
          kollane või mitte, aga spordi jaoks leiavad vähemalt leheruumi ...

          Kommentaar


            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
            selline oli koosseis.inffi vähe baltika kohta SL Õhtulehete ma eriti ei loe , selline puhas kollane ju
            et kesknädalat siis?

            Kommentaar


              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
              M.Staradubsev,
              Naumov, Boyko,A.Kulik,Dubõkin(Užkuraitis),Gruznov(Kabajev) ,Lipartov,(Mutik)R.Nesterovski,K.Gnedojus,Stankevi cius,Valaitis.

              selline oli koosseis.inffi vähe baltika kohta SL Õhtulehete ma eriti ei loe , selline puhas kollane ju
              no spordi koha pealt eesti parim
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Rääkige parem reisilt tulnud, kuidas mu hea sõber V.Lapeikis mängis?
                ja kuidas reis üldse oli?
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                  ja kuidas reis üldse oli?
                  kes teab, see teab?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Väga meeldiv reis oli.(Y)
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Rääkige parem reisilt tulnud, kuidas mu hea sõber V.Lapeikis mängis?
                      ja kuidas reis üldse oli?
                      Floora teemas tahad sellist teemat aretada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Su jutus on näha väga suurt vihkamist,suuremat vihkamist kui meie fännitribüünil seda üldse kokku on teatud inimeste vastu.Sinu jutust lugedes on siis süüdi need äärmuslikud inimesed kõiges,et inimesed staadionile ei tule,et Floral hästi ei lähe jne.Meist mitte keegi ei ole mitte kedagi peksnud,sülitanud või piinanud kuskil ja seepärast ei saa mina aru kust sul selline jutt tuleb,vb on sul endal olnud suuremad lahkhelid äärmuslike inimestega just rõhutan sõna teatud Persooniga,mitte nende maailma vaadetega ja oled vasta näppe saanud ja sealt ka see nii suur viha.Kahjuks on tänapäeval ka näha seda,et kui sa ei sulandu Hallimassi oeld sa erinev inimene,kahtlane,friik,jobu või mis iganes ning kas see mitte ei tee teiesuguseid inimesi sama vääriliselt Vihkajateks nagu on seda äärmuslikud inimesed?
                        hullult hea psüholoog oled! a mis tablete sööd muidu?
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                          hullult hea psüholoog oled! a mis tablete sööd muidu?
                          Tuled ravile?
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            mitme mängu keelu vunk sai??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Kahjuks on tänapäeval ka näha seda,et kui sa ei sulandu Hallimassi oeld sa erinev inimene,kahtlane,friik,jobu või mis iganes ning kas see mitte ei tee teiesuguseid inimesi sama vääriliselt Vihkajateks nagu on seda äärmuslikud inimesed?
                              Kahjuks räägid endale vastu. Kui inimene on teisest rassist ja erineb valgest rassist ja sii ta ju erineb teistest, aga sulle see ju ei meeldi.
                              NB! Kui sa tahad ise NII väga "hallist" massist erineda, siis jäta adolfipoiste leer kus see ja teine ning hakka pedeks. Paistad siis paremini hallist massist silma ja see ongi ju su peamine eesmärk.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kahjuks räägid endale vastu. Kui inimene on teisest rassist ja erineb valgest rassist ja sii ta ju erineb teistest, aga sulle see ju ei meeldi.
                                NB! Kui sa tahad ise NII väga "hallist" massist erineda, siis jäta adolfipoiste leer kus see ja teine ning hakka pedeks. Paistad siis paremini hallist massist silma ja see ongi ju su peamine eesmärk.
                                Kus sa elanud oled?praegusel ajal on ju halli massi seas väga populaarne end pedeks nimetada ehk siis pede on tänapäeval üks ühiskonna suurimaid halle masse...

                                sry off topicu pärast meie klubi teemas
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X