320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Paide vv oli suht kloun täna, aga päris mitu korda päästis ka. Aksalu tegi ka publikule showd ja vaatamata ilmale oli tore. Eelmine mäng (vs Flora kodus) oli veelombis ja täna siis pehmel lumisel väljakul. Mõlemad 0-6 ja niiöelda normaaoludes oleks vast suht igav sellist peksu vaadata, niiet ilmataadile tänud vast ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ja Paide vv oli suht kloun täna, aga päris mitu korda päästis ka. Aksalu tegi ka publikule showd ja vaatamata ilmale oli tore. Eelmine mäng (vs Flora kodus) oli veelombis ja täna siis pehmel lumisel väljakul. Mõlemad 0-6 ja niiöelda normaaoludes oleks vast suht igav sellist peksu vaadata, niiet ilmataadile tänud vast ikka.
      See Paide vv-kloun on Flora duublist laenatud kloun. Pda sõimab katelt, ühed mustad mõlemad..

      Kommentaar


        ma nüüd ei saa aru...

        Kas sa sõimad mind sitaks väravavahiks või mis? Kui EI siis ma ei saa tõesti aru, kui JAH, siis on sul tuline õigus.

        Kommentaar


          Jalgpalli rahvusesinduse abitreener Janno Kivisild sai koondisevälises elus uue ja meelepärasema töökoha – alates reedest töötab ta teise juhendajana ka FC Flora juures.

          Alates 29. oktoobrist tuleb Florasse veel üheks abitreeneriks seni esiliiga meeskonda Valga Warriori juhendanud Zaur Tšilingarašvili – senine teine loots Teet Allas saab nüüd keskenduda vaid palliplatsil siblimisele.

          Jalgpalli rahvusesinduse abitreener Janno Kivisild sai koondisevälises elus uue ja meelepärasema töökoha – alates reedest töötab ta teise juhendajana ka FC Flora juures.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Algselt postitas spekter Vaata postitust
            tundub, et asi on treeneris. Flora duubel tehti tugevamaks, aga võite ei tule. Warriorist võeti Liivamägi ja Junolainen ära, aga meeskond võidab ikkagi. järelikult teeb Zaur head tööd, olgu võistkonna koosseis milline tahes. Hea treener!

            Aastast aastasse on Zaur edukalt järelkasvu treeninud, millal saab ta võimaluse end järgmisel tasemel tõestada?
            jõuabki kätte Zauri aeg edu talle!

            Kommentaar


              Zauri on lahe.
              Last edited by Silver; 20.10.09, 11:30.

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Zauri valik on kõige õigem valik üldse! Respekt, üks Eesti hinnatuim treener minu silmis.
                Aivar Pohlakul on habe minu silmis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  Aivar Pohlakul on habe minu silmis.
                  he's back, and his back with a bang!!!
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    he's back, and his back with a bang!!!
                    Eks nüüd on teada, kust see kummaline eesti keele grammatika kräpp Nõmme Kalju kodulehele tekib.

                    Kommentaar


                      Mis Kivisilda puutub, siis peasi, et ajalugu ei kordu - et ühel ilusal päeval ei leia taas, et nppd mehel kogemusi sedavõrd, et paneme ta peatreeneriks.

                      Kommentaar


                        Minu meelest võiks smörgåsbord ja Darren uurida läbu all teemat: "Peded laupäeval Tallinnas"

                        Kohe näha, et teie vahel on tõmmet.
                        Last edited by Silver; 20.10.09, 11:40.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Eks nüüd on teada, kust see kummaline eesti keele grammatika kräpp Nõmme Kalju kodulehele tekib.
                          Igatahes mitte foorumlase Eveni näppude alt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Minu meelest võiks smörgåsbord ja Darren uurida läbu all teemat: "Peded laupäeval Tallinnas"

                            Kohe näha, et teie vahel on tõmmet.

                            Minu arvates on tõmmet hr. Tehva ja senjoor Getulio vahel
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Mul on paar miljonit Kalju flaierit üle muidu ja siis üks ÕS, anyone?

                              Või on see nüüd väga vale teema?

                              Kommentaar


                                Palju õnne, pääsesite wsc.co.uk Weekly Howl e-maili.

                                Badge of the week ~ FC Flora Tallinn
                                One of the many creeping terrors of the 21st century, along with melting glaciers and chemistry between newsreaders, is the globalisation of karaoke.

                                The tonal difference between three pub blokes on pear cider singing Angels and an air-raid siren heard from underwater is absolutely subtle. And yet here is a popular Estonian club bringing this social virus to their very crest.

                                Clearly pictured here is a young woman belting out I Will Survive with her cardigan over her arm (because it's cold out but there's a lot of body warmth in the pub) with the confidence born of two shared jugs of sangria.

                                Rather than discouraging this sort of behaviour, FC Flora appear to represent the phenomenon as uplifting and empowering.

                                Why they couldn't have her in an ankle-length skirt reading a novel on an ottoman is anyone's guess.

                                That would be a proper example to set the people of Estonia.

                                Although at least here she had the good sense to take a jumper out with her.

                                Cameron Carter
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X