320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 818 Vaata postitust
    Mida see tähendama peaks?
    Usun et oled staadionil piisavalt viibinud, et seda teada. Kui siiski välja ei mõtle siis küsi Jaanuselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Usun et oled staadionil piisavalt viibinud, et seda teada. Kui siiski välja ei mõtle siis küsi Jaanuselt.
      Kulla Märt, hingame kõik koos nüüd rahulikult sügavalt sisse ja välja... ühesõnaga ära nüüd lase isiklikel arusaamatustel ühe persooniga segada oma hobi või tööd või midaiganes.

      Su suurt sõpra Florast polnud täna nagunii kohal....
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Eelmisel mängul, kui mängisime Šiauliaiga teisipäeval oli meid juba üsna arvestatav hulk, kuid mäng oli täna parem, fänlus parem... aga siiski eelmine mäng nüüd nii väga nigel ei olnud, vaatasid sillamäe euromängu hoopis?
        Ma tean küll, et sa pole nii loll, et ei saanud aru, et jutt käis Eesti meistrivõistlustest.

        Kommentaar


          Algselt postitas 818 Vaata postitust
          Pehmelt öeldes jätab külmaks, mida Sina 17 arvad...
          Heheheheeeee.... Parema tiiva poolt pikkkkk, pikkkkkk pai ja kimp punaseid nelke meie Sillamäe lemmikule, nr 17'le..... Mingi nimi talle ka "eiteamisvärvipassi" on pandud?
          Aleksandr Bõkov vms iganes oli see vist

          Kommentaar


            Algselt postitas 818 Vaata postitust
            Pehmelt öeldes jätab külmaks, mida Sina 17 arvad...
            Heheheheeeee.... Parema tiiva poolt pikkkkk, pikkkkkk pai ja kimp punaseid nelke meie Sillamäe lemmikule, nr 17'le..... Mingi nimi talle ka "eiteamisvärvipassi" on pandud?
            Aga kui end kiilaks ajan, kas siis huvitab?

            Kommentaar


              Ma irvitasin ja mõtlesin siin paar minutit, mida vastata, aga tegelikult pole nii lollile küsimusele vaja vastatagi...

              hahahaahaaah
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                Kulla Märt, hingame kõik koos nüüd rahulikult sügavalt sisse ja välja... ühesõnaga ära nüüd lase isiklikel arusaamatustel ühe persooniga segada oma hobi või tööd või midaiganes.

                Su suurt sõpra Florast polnud täna nagunii kohal....
                Polnd teie mängul täna, kuid on teisigi kes teid pildistavad ja seega ära muretse.

                Ja kui asjast rääkida siis äkki on teie lemmiku treener maksimalist, kes kunagi täit rahulolu ei tunne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Eelmisel mängul, kui mängisime Šiauliaiga teisipäeval oli meid juba üsna arvestatav hulk, kuid mäng oli täna parem, fänlus parem... aga siiski eelmine mäng nüüd nii väga nigel ei olnud, vaatasid sillamäe euromängu hoopis?
                  saite veerand viiendast sektorist täis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust

                    Ja kui asjast rääkida siis äkki on teie lemmiku treener maksimalist, kes kunagi täit rahulolu ei tunne.
                    Sellisel juhul jääb talle ainult kaasa tunda kui oma juhendatava meeskonna võit täit rahulolu ei valmista.
                    Või on tegu meeskonnaga, mis on treenerile teisejärguline.
                    Või ei anna täit rahulolu asjaolu, et uute tegelaste lisandumisega meeskonna juhendamise juurde on meeskonna resultatiivsus hämmastavalt kasvanud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Sellisel juhul jääb talle ainult kaasa tunda kui oma juhendatava meeskonna võit täit rahulolu ei valmista.
                      Või on tegu meeskonnaga, mis on treenerile teisejärguline.
                      Või ei anna täit rahulolu asjaolu, et uute tegelaste lisandumisega meeskonna juhendamise juurde on meeskonna resultatiivsus hämmastavalt kasvanud?
                      Kummaline.
                      oletan veel,et osad treenerid teadlikult ei kiida oma mängijaid,et nood taeva ei tõuseks. Flora emodel on see suht lihtne tegevus.

                      Kommentaar


                        Fänlus on viimases paaris mängus tõesti väga hea olnud. Sama võib öelda meeskonna kohta, täna igatahes oli Flora Sillamäest ikka täiesti üle, suht arusaamatu kuidas sellise mänguga sibulad üldse tabelis teisel kohal on.

                        Kommentaar


                          Kiirelt mõned kommentaarid. Tänane fänlus oli üle prahi , üks viimaste aegade parimaid. Viimasel mängul enne tänast olin ma veel kriitiline aga tundus ,et see mõjus Meid oli ligi 70 ja kõik toimis nagu õl(u)itatult. Mul on eriliselt hea meel ,et järelkasv on olemas nii Viienda Sektori ,kui Parema Tiiva poolt tulemas. Lähen kahe nädala pärast pensionile
                          Tänane näitas ,et kui me tõesti tahame siis oleme parimad EESTIS. Kui ma praegu meenutan seda ,kuidas me eile Petsinhoga TTÜ saalis vaatasime ,kuidas kolm ,voolu all venda , 1, 5 tundi järjest ainult ühte ja sama sõna määgisid , pasunat ja trummi tagusid nii ,et isegi meil vanadel peerudel hakkasid kõrvad paska välja ajama siis on vahe meiega valgusaastate pikkune.
                          Mul on hea meel ,et meil on palju noori aktiivseid tegelasi ,kes näitasid täna suurepärast tahtmist ja hingestatud fänlust. Kui kõik läheb nii edasi siis ma ei kahtle ,et meist saab arvestatav jõud kogu Baltikumi jalgpallifänluses. Aga eks näis võibolla näitame ennast väljaspool jalgpalli Eestis ... talvel ,siis kui jalgpall puhkab.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Kiirelt mõned kommentaarid. Tänane fänlus oli üle prahi , üks viimaste aegade parimaid. Viimasel mängul enne tänast olin ma veel kriitiline aga tundus ,et see mõjus Meid oli ligi 70 ja kõik toimis nagu õl(u)itatult. Mul on eriliselt hea meel ,et järelkasv on olemas nii Viienda Sektori ,kui Parema Tiiva poolt tulemas. Lähen kahe nädala pärast pensionile
                            Tänane näitas ,et kui me tõesti tahame siis oleme parimad EESTIS. Kui ma praegu meenutan seda ,kuidas me eile Petsinhoga TTÜ saalis vaatasime ,kuidas kolm ,voolu all venda , 1, 5 tundi järjest ainult ühte ja sama sõna määgisid , pasunat ja trummi tagusid nii ,et isegi meil vanadel peerudel hakkasid kõrvad paska välja ajama siis on vahe meiega valgusaastate pikkune.
                            Mul on hea meel ,et meil on palju noori aktiivseid tegelasi ,kes näitasid täna suurepärast tahtmist ja hingestatud fänlust. Kui kõik läheb nii edasi siis ma ei kahtle ,et meist saab arvestatav jõud kogu Baltikumi jalgpallifänluses. Aga eks näis võibolla näitame ennast väljaspool jalgpalli Eestis ... talvel ,siis kui jalgpall puhkab.
                            Tõsine huumor! 10 000sel staadionil on 125 inimest…Aga jah teil on meeletu arv poolehoidjaid ja tohutu järelkasv, loodan, et ikka ära mahute

                            Kommentaar


                              flora tänases sõprusmängus flora v. flora kehtna jalgapallikooli kasvandikud oli poolaja seisuks 2-0. Esimese kolli lõi kams ja teist ei tea. kaks grusiini olid ka platsil, tehnika poistel hea, aga platsi nägemine jättis soovida. eesti liiga stiili jaoks olid veits lühikesed ja kõhetud ka.

                              Kommentaar


                                kaua need grusiinid ja muun testimisel on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X