320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Nii ta on, Levadia jõudis ette, muidu oleks Sillamäe viimases voorus kindlasti zemljakid pronksile kaotanud.
    No täitsa ajuvaba oled. Just Silla andis teile võimaluse kinkides 31ndal mängu. Otsi salanõu kaktuste vastu kust tahad, aga tõsi on see et teie mured lihtsalt ei huvita teisi. Teine asi on muidugi see et viletsat triibulist tantsijat segavad alati munad.

    Kommentaar


      Vandenõu teooria võimalus (naljaga): Flora kaotab "kogemata" Tulevikule, et Tulevik 5. koha saaks
      Levadia-Transi mängu tulemus ja Flora-Tuleviku mängu tulemused on täna väga olulised.

      Kommentaar


        Enne töö, siis lõbu

        Kommentaar


          Miks Pedõk Eesti U21 esiväravavaht on? Kui võrrelda tema ja Savitski esitusi oma klubi eest, siis jääb Savitski kindlalt peale.

          Kommentaar


            Savitski on end küll viimasel ajal paremast küljest näidanud, aga vigu teeb temagi.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Paistab et Zahho&co on ka tagasi..

              Kommentaar


                Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                Miks Pedõk Eesti U21 esiväravavaht on? Kui võrrelda tema ja Savitski esitusi oma klubi eest, siis jääb Savitski kindlalt peale.
                See et Savitski vahest hästi seal värava ees kenasti ja ilusti kargab ei tee temast kohe tasemel vv. Enamus mängud on tal aga läbikukkumised.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  See et Savitski vahest hästi seal värava ees kenasti ja ilusti kargab ei tee temast kohe tasemel vv. Enamus mängud on tal aga läbikukkumised.
                  Pean nõustuma Prasiga.Ning küsima,kas tänasest pilte ka on?
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Pean nõustuma Prasiga.Ning küsima,kas tänasest pilte ka on?
                    Ma olen piisavalt väljaku ääres pilt teinud, et peaksid teadma milline olevus ma olen ning siit ka järelda kas olin täna staadionil või mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma olen piisavalt väljaku ääres pilt teinud, et peaksid teadma milline olevus ma olen ning siit ka järelda kas olin täna staadionil või mitte.
                      pras, lihtsalt
                      su pildid on väga jamad ja leia omale muu tegevus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        Flora duubel tänase 0:1 kaotuse järel kindlalt 2.liigasse
                        nüüd jääb vaid loota, et keegi loobub või mõni süsteemi võistkond loobub. siis nad esimesed, kes tagasi Esiliigasse saaksid.
                        täna Tallinna Kalevi juhatuse liige Raimo Nõu uudistes arutles, et ilmselt loobutakse rahaliste kulude pärast Esiliigast ja jätkatakse 2.liigas

                        money talks ...

                        Kommentaar


                          Kuidas Stas siis ka hakkama sai?
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Paremini kui Aiko

                            Kommentaar


                              Samas on ausalt mänginud ka Flora, kes on mängu peale teeninud 1,20 kollast kaarti, mis on Meistriliiga parim näitaja.

                              Sel hooajal neljanda kohaga leppima pidav FC Flora peab viimase lahingu Tartus sealse Tammeka vastu, kelle tabelirida pole veel sugugi kindel.


                              Pigem näitab see vähest viimasel piiril tegutsemist ja agressiivsuse puudumist kaitse tegevuses.

                              Väike vandenõuteooria: kuna Rüütli teadis juba ammu, et sel aastal midagi välja ei tule, siis keelati kollaste kaartide saamine selleks, et jätta võimalus fair-play kaudu pääseda Euroopasse.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                Samas on ausalt mänginud ka Flora, kes on mängu peale teeninud 1,20 kollast kaarti, mis on Meistriliiga parim näitaja.
                                Sulle lihtsalt teadmiseks, et läbi aastate on Flora selle näitajaga esirindel olnud, ka eelmine aasta, kui kulla pärast võidaldi.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X