320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea käik. Martinion piisavalt häid treenereid olnd kellelt õpitut miksida.

    Ummist rääkides siis. Ta on paberite järgi EJL töötaja. KEs samas ka Flora lehte toimetab. Siililegi selge ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Jah, sinu ViHa oli selgelt otsustav. Küsi nüüd Aivarilt oma suurte teenete eest diplom ja Kasekese kommipakk.
      Tra ära ole nii krdi ülbe rsk. Miks peaks fakk härra ViHale soovima Kasekese kommipakki? SEE ON JU KRÄPP!!! Fazeri šokolaadi toob talle Vunk näiteks.

      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Reimile hakatakse toidutalongides maksma.
      Reim on väikest kasvu, et ei söö ka väga palju. Talonge siis.

      Sry. Erki Kõlu hüppas kapist välja ja lükkas mu arvuti tagant ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

        aa, ja EJL töötaja ei tohiks ühte kindlat klubi toetavaid postitusi küll pidevalt teha, saan aru sümpaatiast, aga eetikanormid siiski.
        siis ju veel hullem see, et Dima (Skiperski) lausa ühe võistkonna eest väljakul jooksis naljamehed

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Tra ära ole nii krdi ülbe rsk. Miks peaks fakk härra ViHale soovima Kasekese kommipakki? SEE ON JU KRÄPP!!! Fazeri šokolaadi toob talle Vunk näiteks.



          Reim on väikest kasvu, et ei söö ka väga palju. Talonge siis.

          Sry. Erki Kõlu hüppas kapist välja ja lükkas mu arvuti tagant ära.
          Äkki avad oma huumoriklubi?

          Kuskil muus teemas.

          Aitäh.
          Cerveza.

          Kommentaar


            Algselt postitas shepard Vaata postitust
            Äkki avad oma huumoriklubi?

            Kuskil muus teemas.

            Aitäh.
            Soccerneti foorum ja eriti Flora ja Barca teemad ongi minu huumoriklubi.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Soccerneti foorum ja eriti Flora ja Barca teemad ongi minu huumoriklubi.
              Reali ja ViHa teema unustasid

              Kommentaar


                Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

                Kommentaar


                  Guardiolaga Reimi võrdlemine Ummi poolt on küll nüüd rumalus. MIne istu nurgas ja häbene natuke.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Reali ja ViHa teema unustasid
                    Sa hakkad ka minu lemmikuks poisiks saama varsti Flora kodumängudel
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Kas Pohlak ja Rüütli pöörasid tülli?- http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=357600

                      Jou kutid kes seal Eestis pesitsevad, jookske nüüd kribinal-krabinal Lillekülla ja küsige Pohlaku käest- Milles kühvel?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                        Kommentaar


                          Seekord on päevaleht päris neutraalse artikli valmis teinud ja tundub, et sealt saab vastused enam-vähem kõikidele küsimustele.

                          Õhtulehe oma on natukene naljakas, aga eks nad ole pettunud ka, et treenerivahetus seekord nii rahulik oli, et kollane ajakirjandus mingit intriigi leida ei suuda. Aga ikka suudavad leida, nagu näha, nii kehv Õhtuleht ka ei ole.

                          Kommentaar


                            Tundub, et Rüütli tahab väga siiski koondise treenerina jätkata ja selle pärast ka nähvas kahele ajakirjanikule, kes raha kohta küsisid. Kogu Eesti jalgpall paistab töötavat okei-pohlak-me-teame-et-sa-oled-täielik-munn-aga-kuna-me-hoolime-tõesti-jalgpallist-siis-me-lihtsalt-talume-seda süsteemil.

                            Kommentaar


                              kui see saladus pole, siis mis meeskonnas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                                kui see saladus pole, siis mis meeskonnas?
                                see on teemas-Kes järgmisena-täpselt kirjas
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X