320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    see siis mingi pooltevaheline kokkulepe, et ei avaldata? samas info testimise kohta sai ainult Portugali meediast..

    edit. sorri, pidasin silmas eelmises postis Vannat, kuid kirjutasin Vunk
    Nojah, ega mina ka ei tea, miks neid uudiseid valikuliselt tuleb. Samas, kui neid liiga palju levitada, siis tuleb jälle mujalt kobinat, et mis kaagutate enne munemist. Raske kõigile meele järgi olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      imelik värk see Flora poolne info avaldamine. Vungi info testimise kohta Rootsi esiliigas on üleval, kuid et Zahovaiko testib Portugali kõrgliigas, sellest pole sõnagi. Zaho võimalus jääks alla ainult Klavani AZ-le. Võrreldav oleks ehk Pareiko Tomiga ja Zenjovi Karpatõga.
      Karpatõt ma küll Tomi ja Portugali kõrgliiga klubidega ei võrdleks. Kunagi nõuka ajal olid nad aeg ajalt isegi väga heal tasemel kõrgliigas aga praegu siiski ukraina teine eshelon.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Karpatõt ma küll Tomi ja Portugali kõrgliiga klubidega ei võrdleks. Kunagi nõuka ajal olid nad aeg ajalt isegi väga heal tasemel kõrgliigas aga praegu siiski ukraina teine eshelon.
        ma pidasin eelkõige silmas liiga tugevust ja siis klubi enda tugevust. ses mõttes et saab ikkagi tugevaid mänge. kindlasti tugevamaid kui siin skandinaavia liigades pallivad poisid. eks ta ole nii ja naa
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ma pidasin eelkõige silmas liiga tugevust ja siis klubi enda tugevust. ses mõttes et saab ikkagi tugevaid mänge. kindlasti tugevamaid kui siin skandinaavia liigades pallivad poisid. eks ta ole nii ja naa
          Selles osas olen ma sinuga 101% nõus .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Mõnikord on ka nii, et mängija ise ei soovi, et tema testima minekust sündmus tehakse. Slava puhul oli näiteks nii, aga ega praegusel ajal kerge midagi varjata ei ole, nagu näha.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mõnikord on ka nii, et mängija ise ei soovi, et tema testima minekust sündmus tehakse. Slava puhul oli näiteks nii, aga ega praegusel ajal kerge midagi varjata ei ole, nagu näha.
              no arusaadav kui selline asi on.
              lihtsalt antud juhul oli mulle näiteks üllatav, et kellegi Rootsi esiliigasse proovima saatmine on mainimist väärt ja see, et keegi tõesti läheb Euroopa tippliigasse proovima, et sellest ei mainita miskit
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Respekt Vungile, et kõik välja rääkis. Maksku või koondisekoht, aga see oli seda väärt.

                Kommentaar


                  öelge mis tahate aga Pasi ära saatmine (muidugi leping lõppes) oli üks suur viga.. Vunk ütles ka et tema trennid olid hoopis teistsugused.

                  Kommentaar


                    "Abitreener" Allas rääkis aasta alguses Jalkas küll Pasist muud juttu.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Mida kuradit. Mis te teete nalja või.Flora ei hakka ealeski mitte mingisugust tiitliheitlejat mängima kui sääraselt poisid ära antakse.Kurat sellest Flora ideest,et meie mehed kõik minema on idiootsus juba.Okei jah tore vaadata kuidas mehed saavad välismaale pallima jne,kuid siiski koduliigale ka vaja ju mõelda.Jõudke sama kaugele nagu jõudis Levadia ja oleksid klubi võlad makstud ning ja mängijatele palgad makstud.Müüge siis enda mängumehi,et neid asendada ka tugevate poistega,et midagi kaotsi ei läheks,aga seni kuni müüakse ja veelkord müüakse KÕIKE,absoluutselt KÕIKE mis vähegi kõlbab,muutub juba idiootseks! See on minu arvamus. Aitäh!
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Nojah, ega mina ka ei tea, miks neid uudiseid valikuliselt tuleb. Samas, kui neid liiga palju levitada, siis tuleb jälle mujalt kobinat, et mis kaagutate enne munemist. Raske kõigile meele järgi olla.
                        kõigile ei ole vajagi meeldida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          "Abitreener" Allas rääkis aasta alguses Jalkas küll Pasist muud juttu.
                          Mulle meenus ka see siinkohal.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Tulevad uued noored peale ja müüakse need ka kohe ära, kui pisut huvigi on. Tamm jõudis vist ML-is 2 ja noortekoondiste eest 1 värava lüüa, kui ta juba maha müüdi. Ok, see sellek, ta on veel noor jne, aga see Vanna müümine on juba tõesti laus idiootsus. Oleks, et ta oleks ML üks tippkaitsjatest vms. Ei poolda ka sellist Flora poliitikat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Djemba-Djemba
                              Aga samas neil pole muud teha ju. Neil raha vaja, siis nad peavad kellegi maha müüma, võimalus on ka, et on keegi noortest silm peal - keskkaitsjal.
                              Võimalus on Euro sarjas kuskile ükskord jõuda,ning sealt tuleksid ka rahad millega enda võlgadest lahti saada,mitte materjali koguaeg maha müües!
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Seda ma räägingi,et kui ei müüdaks sääraselt kogu materjali maha,siis oleks saanud 2a väga hea meeskonna komplekteerida,aga mis ma ikka jahun,Florale jääb see poliitika,müün,müün ja veelkord vähegi müün KÕIKE mida saan. Kurat kui närvi selline asi ajab.
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X