320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõlemad noored on ju laenudena Itaalias. Vannast lahti saamine on Florale kui kingitus. Slava ju nagunii uuel hooajal floras ei jätka.

    Nüüd kus treeneritetiim on tasemel peaks ka mängijad tehniliselt palju paremaks muutuma. Flora süsteemis on materjali küll millest midagi vormida.

    Levadia ja Flora vahe on see, et Levadia pole sotsiaalprojekt. Levadia mängib tulemusele ning ei pea rahanatukest suunama mingitele teisejärgulistele klubidele.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Nüüd kus treeneritetiim on tasemel peaks ka mängijad tehniliselt palju paremaks muutuma. Flora süsteemis on materjali küll millest midagi vormida.
      nii, see mulle meeldib. PraS, lao oma teadmisel lauale- nimeliselt Flora vormitav materjal

      Kommentaar


        Algselt postitas spekter Vaata postitust
        nii, see mulle meeldib. PraS, lao oma teadmisel lauale- nimeliselt Flora vormitav materjal
        Noored Baranov, Toomet, Frolov, Jahhimovits, Taar, Võtti, Sillaste, Jegorov, Luts, Leimann, Rõivasepp, Karpov, Meerits, Hannes Anier, Junolainen, Mööl, Peitre. Ning mõned mehed kes Floras juba mitmendat aastat. Kusjuures see Usa vend oli ka suht terav. Samas pole mul infi kes neist testil olnud grusiinidest ja USA vennast ka alles jäeti.

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Seda ma räägingi,et kui ei müüdaks sääraselt kogu materjali maha,siis oleks saanud 2a väga hea meeskonna komplekteerida,aga mis ma ikka jahun,Florale jääb see poliitika,müün,müün ja veelkord vähegi müün KÕIKE mida saan. Kurat kui närvi selline asi ajab.
          No mida sa ootad kui palka pole POOL AASTAT makstud poistele? Ilmselt tahavad nad ise minema saada. Mida sina teeksid selles olukorras? Üritaks voimalikult kiirelt välismaale saada voi jääksid Florasse paariks aastaks, et äkki saame Euroopas kaugemale?

          Kommentaar


            Jah aga kui saaks euroopas kaugemale oleks ka palgad hoopis teisest puust...
            Kui ei saa Eestiski hakkama mis palkadest siis üldse mõtet rääkida???
            Cerveza.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Noored Baranov, Toomet, Frolov, Jahhimovits, Taar, Võtti, Sillaste, Jegorov, Luts, Leimann, Rõivasepp, Karpov, Meerits, Hannes Anier, Junolainen, Mööl, Peitre. Ning mõned mehed kes Floras juba mitmendat aastat. Kusjuures see Usa vend oli ka suht terav. Samas pole mul infi kes neist testil olnud grusiinidest ja USA vennast ka alles jäeti.
              Vaatasin Kuressaare nimekirja ning ei osanud leida, keda Rüütli oma intervjuus sealt silmas pidas. Tulevikust lisaks Veis. 1993 poistest on Klemmer saanud Warrioris mänguaega. Rakverest jäi meelde Ljas. Flora duubel küll põrus aga noortekoondislasi on seal veel- Indermitte, Liivamägi, Goldberg, Roosimets

              Jah, nimesid justkui on. Samas olid Levadial 93 paremad poisid juba duublis, lisaks ootavad oma võimalust 94 vanus.

              Kommentaar


                Algselt postitas shepard Vaata postitust
                Jah aga kui saaks euroopas kaugemale oleks ka palgad hoopis teisest puust...
                Kui ei saa Eestiski hakkama mis palkadest siis üldse mõtet rääkida???
                kui saad ML-is 4nda koha siis pole sul õigust palka saada? no pohlak on sinuga nõus igatahes
                Nõmme BSC OlyBet
                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                MIND Media Live Streaming services
                www.mind.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas willane Vaata postitust
                  Vaatasin Kuressaare nimekirja ning ei osanud leida, keda Rüütli oma intervjuus sealt silmas pidas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    ja selle mängija nimi on ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      ja selle mängija nimi on ...

                      Sander Laht?!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas socceri Vaata postitust
                        Sander Laht?!
                        ja ta mängib Sõrves....

                        Kommentaar


                          Aga kurat küll, kuhu see raha kaob siis? Ei mõista seda, miks ei saa siis palku maksta. MILLE TAHA RAHA JÄÄB?

                          Ei ole ma sellest veel aru saanud. Miks enamik klubidest saab rahad ära makstud, aga Flora mitte?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            on ainult üks Aivar Pohlak

                            Kommentaar


                              Algselt postitas socceri Vaata postitust
                              Sander Laht?!
                              see on ju see puujalgade Cristiano Ronaldo.

                              Aru ma ei saa mis see euroopa nüüd kõva palgatõusu tooks. Makstakse täpselt nii tihedalt ja nii palju kui vaja on.

                              Nagu on kunagi üks suur isa öelnud. Kas sa võtad selle lepingu vastu või lähed keskturule maasikaid müüma. See oli 6-7a. tagasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                on ainult üks Aivar Pohlak
                                Kas neid peaks mitu olema?:O
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X