320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See peaks vist nii olema, et iga viienda tiitlivõiduga tuleb üks täheke.

    Parandage, kui eksin.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      See peaks vist nii olema, et iga viienda tiitlivõiduga tuleb üks täheke.

      Parandage, kui eksin.
      Just, iga viie tiitlivõiduga tuleb täht.
      FC Flora

      Kommentaar


        Kes on see mees seal Flora särgis?

        Kommentaar


          Mikk Reintam.

          Kommentaar




            online-intervjuu-martin-reim

            Kommentaar


              Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

              mainiti meie saavutus ka kodulehel ära

              Kommentaar


                Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
                Reim on nagu Lenin - pikk jutt aga sisuliselt mitte midagi ei ütle. Loodetavasti ta viib siis Floras ka läbi sellise revolutsiooni et tsaaride pead lendavad ...

                Kommentaar


                  Ilusaid Rootsi aegu Vanna
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Eesti jalgpallikoondise ründaja Vjatšeslav Zahovaiko on sõlmimas pooleteise aasta pikkust lepingut Portugali meistriliiga klubiga U.D. Leiria.


                    Palju õnne Slava!

                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      tubli. Portugali liiga on Eesti meestele väga kõva tase. teised tehku järele (ja ärgu olgu kadedad). EDU

                      Kommentaar


                        kas mina olen ainus loll, kes flora kodulehel ühtki linki avada ei saa või on se tavaline?
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          kas mina olen ainus loll, kes flora kodulehel ühtki linki avada ei saa või on se tavaline?
                          Minu arvates avanevad küll. Kas oled seepärast loll, see jääb su enda südametunnistusele, mina pole seda öelnud.

                          Kommentaar


                            Sellise taemega klubisse minek peaks Eesti mõistes juba automaatselt tagama koondise koha. Vähemalt on nii need asjad siiani käinud. Loodame ,et Slaval peab tervis kenasti vastu ning siis on kõik võimalik. Vähemasti Vosko suguse venna peaks ta igal juhul välja sööma . Tubli Slava ,hoiame pöialt.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              samas kui ta pingile jääb, siis tekib praktikapuudumisega probleeme, tuleb siis loota parimat.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Slava on selles mõttes väga huvitav näide , mõnes mõttes natuke sarnane Neemeloga ,kes omal ajal Florast ära põlati aga siis omale Faneras uue hingamise leidis. Slava oli pikka aega vigane ja klubis hakati usku kaotama ,et temast enam üldse asja saab aga Slava ise oli õnneks teist meelt , käis Soomes arstide juures, tegi kogu aeg individuaalselt trenni , näitas tõesti iseloomu ja tahtmist,millest jääb paljudel noortel ja ka vanematel puudu.
                                Slaval on ju täiesti omapärane,kordumatu tehnika ja väga korralik löök.
                                Ja nüüd ,kus klubi ilmselt lepingu pakkumisega ei kiirustanud või siis ei tahtnud Slava enam ise seda pikendada , tekkiski tal suurepärane võimalus ,mille ta loodetavasti nüüd edukalt lõpuni viib.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X