320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    erxu, üks meie fänn ei olnud pussy ning andis vasakul sektoris seisnud rohetriibulisele vastu vahtimist. nüüd võid kalju omadega kah patsu visata ning ehk tõuseme nüüd su sümpaatsus edetabelis vähemalt teiseks.

    sa muidu enne tundusid täitsa norm vend, aga ju esmamulje on petlik.

    Kommentaar


      oh andis vä, kes andis kellele .. räägi täpsemalt,

      aga jah minu sümpaatsustabelis te kindlasti tõusite nüüd.. florast olete ka ees, te olete parimad.. parim klubi on teil!! on ainult üks nõmme kalju!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
        Sa ole ise vait.Tra kes käis Sillamäel ja sai seal kohalikelt peksa ja siis läks meediasse halama,et oi kül need Sillamäelased on tiblad ja oi küll meile tehti liiga ja armetult lennati peale kui meie rahulikult mängu vaatasime.Ja ei meie ei ole provakateeerind ega midagi.Lihtsalt sõnagi lausmata vaatasime mängu.Tra sa ära tule siia ise kisama ,et teised ei julge midagi teha ja Flora fännid on need kõvad lööma mehed kes kõigile vastu hambaid annavad !!
        huvitav et see vana iba on jälle päevakorral , et florakad said Sillamäel kõik kohutavalt peksa
        ühel kutil saadi nina veriseks , ning paraku õnnestus peksta kahte naisterahvast - aga sinu arvates ilmselt siis nii peabki ja oli tohutu suur kohalike saavutus
        ning mida siis nii väga florakad õigustasid - see oli vastus kohalike jamale järgmise päeval et kogu bussitäis florakaid oli maani täis , et kõik olid natsid , et juba bussist väljudes karjusid kõik natslikke loosungeid ja nii terve see aeg kohapeal , ja nii edasi , ja nii edasi ... täielik pask ühesõnaga
        muideks - täpselt niimoodi üks mu tuttav meedia põhjal asjast aru saigi esimese hooga
        ning temagi - ise ju kohapeal ei olnud ...

        Kommentaar


          Algselt postitas olll Vaata postitust
          huvitav et see vana iba on jälle päevakorral , et florakad said Sillamäel kõik kohutavalt peksa
          ühel kutil saadi nina veriseks , ning paraku õnnestus peksta kahte naisterahvast - aga sinu arvates ilmselt siis nii peabki ja oli tohutu suur kohalike saavutus
          ning mida siis nii väga florakad õigustasid - see oli vastus kohalike jamale järgmise päeval et kogu bussitäis florakaid oli maani täis , et kõik olid natsid , et juba bussist väljudes karjusid kõik natslikke loosungeid ja nii terve see aeg kohapeal , ja nii edasi , ja nii edasi ... täielik pask ühesõnaga
          muideks - täpselt niimoodi üks mu tuttav meedia põhjal asjast aru saigi esimese hooga
          ning temagi - ise ju kohapeal ei olnud ...
          Rahu see oli vastu erxule kelle arvates Flora fännid on maalmanabad ja löömavennad ja teiste klubide toetajad on mingid mõkud ja ei tohiks üldse eksisteerida. NB!! minu meelest ei ole naiste peksimne normaalne !!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            erxu, üks meie fänn ei olnud pussy ning andis vasakul sektoris seisnud rohetriibulisele vastu vahtimist. nüüd võid kalju omadega kah patsu visata ning ehk tõuseme nüüd su sümpaatsus edetabelis vähemalt teiseks.

            sa muidu enne tundusid täitsa norm vend, aga ju esmamulje on petlik.
            ise alustas tüli, pani ühe paugu, sai ise sitaks sisse ja jooksis veel ära, kokkuvõttes ikka pussy ju?

            Kommentaar


              Omfg RoMaRiO.. ma arvasin, et sa normaalne tüüp ikka. Aga eksisin, järgmine kord räägi kõik detailid välja.

              aga kalev94 ära tige ole mu peale.. oleme sõbrad ikka edasi ja lähme mingit filmi vaatama näiteks

              Kommentaar


                Head uut jalgpalliaastat kõigile fännidele !

                Uuest hooajast Flora mängude pildid nüüd uuel leheküljel - http://fotoalbum.ee/photos/FCFlora
                Trummi JK nr. 85
                keskkaitsja

                de gustibus non est disputandum

                Kommentaar


                  Heh,Poleemika mis sugune,eksole? Lihtne mingi panter,mõtles,et võib läbi meie sektori tulla ning õlaga puksima hakata,ning õlut täis valada.Kui sai ta käest küsitud,et kas sa tuled mulle koju riideid pesema,selle peale saadeti siis kergelt üle türa ühesõnaga.Valati talle õlut vastu ning kutt mõtles,et lööb ära.Lõigi,ning selle peale vastu löödi tal nägu katki. Niiet ei ole te Pantrid midagi nii head poisid kui te ise räägite. Ning teie endigi seas poisid tunnistasid,et see Kuti/guti vms on ise pidevalt viina mõjuall asjade algataja.Samamoodi olevat olnud ka teie kaklusel Levadiaga. Kuid see selleks,lihtne on ju pusida teemat millest teavad ainult käputäis inimesi ning sellest rääkida kõigile teistele kes ei tea asjast midagi,et jääks muljeid. Ning teie atribuutika kohta nii palju,et ka mina kuulen esimest korda,et teil üldse midagi sai seal ära lõhutud. Tooge asi kohale ning vaatame mis teha annab. Head Uut Aastat!
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Oli esimese päeva õhtul kui meil suur roosa, mis meil sektori taustaks oli Flora poolelt katki lõigati. Tegijat kusjuures vist ei näinud keegi, sest kõigil olid silmad väljakul, sest kohe oli hakkamas Nõmme Kalju mäng. Väga suur vist see ära lõigatud tükk ei olnud aga ära seda ei paranda vist niisama. Tänan kõigile Florakatele, kes on pakkunud oma abi eseme parandamisega.

                    Head uut aastat!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Omfg RoMaRiO.. ma arvasin, et sa normaalne tüüp ikka. Aga eksisin, järgmine kord räägi kõik detailid välja.

                      aga kalev94 ära tige ole mu peale.. oleme sõbrad ikka edasi ja lähme mingit filmi vaatama näiteks
                      pole midagi öelda
                      noob

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Tegijat ei näinud keegi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Oli esimese päeva õhtul kui meil suur roosa, mis meil sektori taustaks oli Flora poolelt katki lõigati. Tegijat kusjuures vist ei näinud keegi, sest kõigil olid silmad väljakul, sest kohe oli hakkamas Nõmme Kalju mäng. Väga suur vist see ära lõigatud tükk ei olnud aga ära seda ei paranda vist niisama.
                          Huvitav. Ise sellist asja küll ei täheldanud. Enamus meist läksid kohe pärast viimase Flora mängu lõppu, olles viigist pettunud, minema.

                          Kommentaar


                            Oleme ikka kõik nüüd sõbrad omavahel, Eesti on isegi väike riik ja siin on halb kui üksteistega vihavaenlased oleme.. on alanud uusaasta ja uued jamad tulekul, jätame vanad mured vanasse aastasse!!! ))))))) parimat uut aastat!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
                              Huvitav. Ise sellist asja küll ei täheldanud. Enamus meist läksid kohe pärast viimase Flora mängu lõppu, olles viigist pettunud, minema.
                              Teie viimane mäng oligi enne meie mängu Peale teie viimast mängu toimuski see vist. Ei mäleta. Vana asi juba. Las see jama jääb eelmisesse aastasse ja elame sõbralikult edasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Vana asi juba. Las see jama jääb eelmisesse aastasse ja elame sõbralikult edasi.
                                Täiesti nõus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X