320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
    Kahju jaa, aga positiivne, et kooseis võrreldes Taanlaste vastu on nüüd korralik.. st põhimehed. Ei usu, et 4:0 tuleb jälle.
    Vaevalt et koosseis parem on, kuna U21 jälle osasi poisse röövib ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Vaevalt et koosseis parem on, kuna U21 jälle osasi poisse röövib ju.
      Kui suvatseksid Flora lehelt koosseisu vaadata, mitte oma tarkust kasutada, siis sa nii ei arvaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kui suvatseksid Flora lehelt koosseisu vaadata, mitte oma tarkust kasutada, siis sa nii ei arvaks.
        Ülim EJL poolt, et enne tähtsaid mänge antakse U21 koondislased Levadiale ning Florale mänimiseks mingeid suvalisi sõpakaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ülim EJL poolt, et enne tähtsaid mänge antakse U21 koondislased Levadiale ning Florale mänimiseks mingeid suvalisi sõpakaid.
          ju ikka vastupidi, et klubid EI ANNA, sest tahavad samuti oma ettevalmistavaid mänge parima koosseisuga mängida

          PS. millega tegeleb psühhoterapist, kes Rootsi kaasa sõidab? hinge/vaimu ravimisega?

          Kommentaar


            Algselt postitas spekter Vaata postitust
            ju ikka vastupidi, et klubid EI ANNA, sest tahavad samuti oma ettevalmistavaid mänge parima koosseisuga mängida
            No Flora on ju sotsiaalne rühmitus. rõhuvad ikka ju koondisele või olen ma millegist valeti aru saand ? No Leedu mänguks andsid mängijaid, kuid enne ametlikku mängu ei anna. Loogika puudub.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              No Flora on ju sotsiaalne rühmitus. rõhuvad ikka ju koondisele või olen ma millegist valeti aru saand ? No Leedu mänguks andsid mängijaid, kuid enne ametlikku mängu ei anna. Loogika puudub.
              Mis sa nokid koguaeg? Koondislased saavad ühe korraliku mängu. Eestis on nagunii halba ilma oodata. Pühapäeval tulevad tagasi ja sõidavad Gruusiasse, kellel veab.

              Mängu AIK-ga saavad kõik huvilised vaadata ka, loe sealt: http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2324

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Mis sa nokid koguaeg? Koondislased saavad ühe korraliku mängu. Eestis on nagunii halba ilma oodata. Pühapäeval tulevad tagasi ja sõidavad Gruusiasse, kellel veab.
                Nokin. Ma räägin äkki nii nagu asjad on mitte nagu mõni, kes armastab reaalsust eirata ja pilvedesse kaaslasi ajada.

                Üldse ma aru ei saa miks peavad koondise trennid toimuma miinustes ja lageda taeva all kui meil samal ajal on Tlns tervelt kaks väga heal tasemel halli, kus oleks märksa tervislikum trenni teha.

                Või eksin ma ning on tõesti ühes neist kahest need trennid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Üldse ma aru ei saa miks peavad koondise trennid toimuma miinustes ja lageda taeva all kui meil samal ajal on Tlns tervelt kaks väga heal tasemel halli, kus oleks märksa tervislikum trenni teha.
                  .
                  Üks on Kotka hall ja mis teine?

                  Ja siis teemasse küsimus kaa... kes mees see Valeri Minekin vms on? Ka miskine noor kutt noorterühmadest?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Üks on Kotka hall ja mis teine?

                    Ja siis teemasse küsimus kaa... kes mees see Valeri Minekin vms on? Ka miskine noor kutt noorterühmadest?
                    Männiku ka,mis ka normaal välja.

                    Paistab et see Valery võeti otse tripkalt,kuna pingil teda polnd igatahes.

                    Kommentaar


                      Kas see Valeri Minkenen?



                      Leningradis sündinud, Soome kodanik, äkki mingitpidi ingerlane?



                      A le Coq peaks poisile sobima.

                      Kommentaar


                        Seda minagi vaatasin ja imestasin ,et mis mees? Hiiul arutasime ja tutkisime kõik andmed läbi aga keegi ei tundnud selle nimelist. Kuna arvutit käepärast ei olnud siis jäimegi pika ninaga. Nüüd siis Kesa otsis välja Ilmselt mingi ingeri soomlane ?
                        Tulemus on täitsa norma aga mina neid pre -hooaja tulemusi ikkagi eriti ei hinda. Kunagi ei tea ju mis plaanidega ja koosseisudega keegi mängib.
                        Võtan seda kui nappi kaotust endast arvatavalt kõvasti tugevama klubi vastu ,kes mõlemad valmistuvad algavaks hooajaks.
                        Kas ingerlane oli katsetel või juba vkindel mees ? Midagi pole kuulda ! Keegi võiks väheke meid informeerida .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Mind paneb muretsema,et kas Flora on kaotamas oma fänne, kuna palju mingeid rõvedaid "tiblasi", mingid grusiinid ja siis mingi põder ka. Väravas ka ju mingi imelik vene poiss. Jube ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Mind paneb muretsema,et kas Flora on kaotamas oma fänne, kuna palju mingeid rõvedaid "tiblasi", mingid grusiinid ja siis mingi põder ka. Väravas ka ju mingi imelik vene poiss. Jube ikka.
                            Kas sind ajab närvi, et keegi ei protesteeri? Asud siis hagu alla loopima, vaene mees.

                            Kommentaar


                              Nüüd AIK mängust. Rahvast oli päris palju ja mäng üpriski tasavägine, teisel poolajal isegi Flora domineeris, kahjuks vaid rünnakute löögiga lõpetamisel esines probleeme. Vastaste rünnakud olid siiski ohtlikumad.

                              Ma ei tea, kas see oli soojendusega väljak, aga ilus roheline oli ta küll ja kõrval olid lumehanged, nii põlvekõrgused siiski vaid. Värava lõi uus mees väga ilusa, üle müüri, vv ei liigutanudki. Kui ta florasse jääb, siis peaks igatahes väärt täiendus olema. Ega ta päris tundmatu teadjatele ei olnudki, tegi juba nädala jooksul Tallinnas trenni ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mind paneb muretsema,et kas Flora on kaotamas oma fänne, kuna palju mingeid rõvedaid "tiblasi", mingid grusiinid ja siis mingi põder ka. Väravas ka ju mingi imelik vene poiss. Jube ikka.
                                Ja siis mingi PraS veel kommenteerib ka .
                                Sa hoia parem pedekossul silma peal seal üritatakse juba aastaid igale neegritolgusele kodakondsust anda ja koondisesse kutsuda ainult ,et siiani pole veel keegi pekki alla neelanud
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X