320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Floral polnud täna ees meest, kes asja ette võtaks ja palli väravasse lööks.
    Levadia see-eest lõi paar enda võimalust ära ja oligi korras.
    Huvitav, kas Dupikoviga hakkab olema sama jama, mis Konsaga eelmisel hooajal, et peab mängima äärel? Kumbki neist ei sobi sinna.

    Kommentaar


      floral on ju olemas väga head ääred: Masitšev, Luts, Kams, Peitre

      Kommentaar


        Tegin ka siis mõned pildid :


        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Järvela Miki Hiirena on täitsa kena vaatepilt, pane või seinale ...

          Kommentaar


            Ma veel selle ühe mängu põhjal suuri järeldusi ei teeks ja Levadiale kulda kaela ei riputaks. Nii kindlad nagu eelmine aasta nad nüüd kah ei olnud. Meil olid head võimalused esimesel poolajal aga ära ei löödud. Praegu on tähtsam keskenduda kahele raskele mängule Sillamäel ja Narvas. Mõned uued mehed ,kes peaksid meil ilma tegema on alles meeskonnaga liitunud. Meeskond pole sugugi nii kogenematu nagu paistab ,sest meil on siiski ka vanemaid mängijaid. Teine teema on see ,et kui head nad on võrreldes Levadia vanakestega. Peale tänast põgusat vestlust Martiniga usun ma ,et ta pigistab sellest florakivist ka vee välja ,võtab maksimumi. Enne hooaja algust hakkab minu pessimism Martini suhtes kaduma , sest nägin täna ikkagi paremat punti kui julgesin loota. Kams oli hea juba Gruusias ja ka täna. Ilmselt esimene kandidaat Flora müügilehel .Vastastest võin öelda ,et tuleb Teniste läbimurdeaasta ja varsti kaob ta kusagile välisliigasse.Tema mäng oli muljetavaldav( ka Gruusias ).
            Fänluse koha pealt oli meid täna üllatavalt palju ( ligi 100 aktivisti ) ja mingi 2-3 kümmend oli veel puudugi nii,et asi edeneb. Väheke uimasevõitu olime aga pole hullu , me käivitume pikema süütenööriga. Ise ei saanud täna ühtegi laulu kaasa laulda kuna häälematerjal jäi Tbilisi tänavatele ja staadionile ning tuleb paari päeva pärast koju tagasi.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kams oli hea juba Gruusias ja ka täna. Ilmselt esimene kandidaat Flora müügilehel .Vastastest võin öelda ,et tuleb Teniste läbimurdeaasta ja varsti kaob ta kusagile välisliigasse.Tema mäng oli muljetavaldav( ka Gruusias ).
              Kamsi suhtes julgen küll kahelda. heaküll, tal on piisavalt kiirust, aga pallipuude on tal ikka väga kehv, eks selles osas annab tunda noorena tegemata töö, kuna tegeles muu spordialaga.
              Teniste puhul on küll teema vale aga huvitav kas hakataksegi poolkaitses kasutama? Ise sooviks pigem ründava kaitsjana näha, sest on on piisavalt agressiivne poiss.
              Üldiselt jättis Flora siiski hea mulje, individuaalselt Levadiale alla ei jäädudki, maksis lõpuks vist siiski pisut suurem kogemustepagas.

              Kommentaar


                Mäng oli hea, Esimesel poolajal meie omad näitasid head mängu, söödud, kiirus jms. aga jah, Pedõk pudistab väravas liigapalju, kuidagi ebakindel on ta. Meerits on kah parem. aga pole hullu, varsti näitame Levadiale koha kätte!

                Kommentaar


                  No siiani on Pedõk ju pingil istunud ja seega pole ime, et ebakindel on. Nüüd kus mängupraktikat saab hakkab ka kindlus tulema vaikselt.

                  Kommentaar


                    sain ka üle pika aja jälle Flora mängule, kuigi tulemus polnud hea, aga Floral on alati parimad fännid. Ise olin ka seal Flora fännide keskel ja seal ikka nalja sai ja laulud olid ka toredad.

                    Kommentaar


                      ML kalendris on huvitav anomaalia.
                      Esimeses kahes voorus ja ka vastavalt edaspidi on kalendris Floral kaks mängu järjest võõrsil Sillamäe ja Transiga, samuti Levadial kaks mängu järjest kodus Transi ja Kuressaarega.

                      Iseenesest tekib vandenõuteooria, et esimeses voorus teisipäeval tööajal toimuv mäng on vägisi kalendrisse poogitud, et välistada nähtavasti algselt laupäevale loositud võimalik Flora fännide invasioon Eesti- ja Floravaenuliku Sillamäe rusikakangelastest kubisevasse lõvikoopasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        No siiani on Pedõk ju pingil istunud ja seega pole ime, et ebakindel on. Nüüd kus mängupraktikat saab hakkab ka kindlus tulema vaikselt.
                        voi olla totta, ma pean isegi ballackuga nõus olema.

                        Mees sai ju mingi pool aastat vms MLis Pärnu eest mängida kui Flora ta kohe endale ära tõmbas. Niivõrd head olid ta etteasted. Nüüd on pidanud aga paar aastat pingil istuma. Ja mees on veel 21!

                        Kommentaar


                          Siiski sai Pedõk Vapruse eest ML-is mängida poolteist aastat ja selle ajaga tuli kokku päris arvestatav hulk mänge. Andke natuke aega talle, mees on siiski heast materjalist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust

                            Iseenesest tekib vandenõuteooria, et esimeses voorus teisipäeval tööajal toimuv mäng on vägisi kalendrisse poogitud, et välistada nähtavasti algselt laupäevale loositud võimalik Flora fännide invasioon Eesti- ja Floravaenuliku Sillamäe rusikakangelastest kubisevasse lõvikoopasse.
                            Ma olen kuulnud hoopis selliseid jutte, et Flora fännidele on esimeseks mänguks keeld määratud Sillamäel. Samas võin ka eksida, kes teab, see teab nagu tavaks öelda.

                            Kommentaar


                              Tervele sellele Flora pundile tuleks näidata filmi "Bend it like Beckham". Nii sitta tsenderdamist annab ikka meestele õpetada. Räige aeglane kaarpall kaarpalli otsa, teravust polnud üheski söödus.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Ma olen kuulnud hoopis selliseid jutte, et Flora fännidele on esimeseks mänguks keeld määratud Sillamäel. Samas võin ka eksida, kes teab, see teab nagu tavaks öelda.
                                Ei määratud keeldu. Öeldi, et ei taheta meid seal näha praegu kuna lume tõttu on platsi ääres nii vähe ruumi, et ei saa fänne eraldi panna vaid peavad koos olema. Nii vähemalt öeldi meile laupäeval koosolekul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X