320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Flora enda ilusate uute vormide asemel duubli omi kasutab?

    Kommentaar


      Algselt postitas v50 Vaata postitust
      Miks Flora enda ilusate uute vormide asemel duubli omi kasutab?
      Mis sa ise arvad ?
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Laua peal olid trans-flora "kava" ja piletid ainult...
        Tahan ka tasuta Kalevi mängule
        Ei olnud, siis kui mina sisse läksin olid ka Kalevi mängu kava ja see pisteti mulle näppu.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Ei olnud, siis kui mina sisse läksin olid ka Kalevi mängu kava ja see pisteti mulle näppu.
          Sel juhul võisid juba otsas olla või polnud toodud. Koos avavilega astusin väravast sisse
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Sel juhul võisid juba otsas olla või polnud toodud. Koos avavilega astusin väravast sisse
            Siis võisid otsas olla küll.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Mis sa ise arvad ?
              Ei oska arvata, ehk oskad sina kui Flora fänn paremini öelda?

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Meie sektoris olid täna mõned gruusia noored ,kes tulid oma mehele kaasa elama. Seoses sellega tahaks küll öelda ühe repliigi. Gruusias võeti meid vastu nagu sõpru ja me võiks samaga vastata siin aga mitte roppusi suust välja ajad ,kuna teised ilmselt eesti keellest aru ei saa . Kelle aadressil ma seda ütlesin eks see teab aga mulle igatahes selline asi ei istu. Kui kari lolle naerab ja peab seda vaimukaks siis näitab see vaid nende äärmist lollust.
                Kas tõesti? Mina seda küll ei kuulnud kuigi seisin täpselt nende ees. Väga toredad 4 tüdrukut ja 1 poiss olid kes elasid mõnuga kaasa ja lubasid ka järgmistel mängudel kohal olla ja oma sõpru kutsuda.
                Sinu asemel Kunn oleks ma sellele vannale füüsilise noomituse teinud mitte sellest siin rääkinud.

                Kommentaar


                  Ei tea ka, mis sõimamisest siin juttu on. Eks ropendamist tuleb ette statal ikka, kui mööda lüüakse vms, aga ega keegi Grusiine ei solvanud või nedega ei mölisenud. Ja kui tõesti selline asi aset leidis, tuleks see koha peal paika panna.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Meie sektoris olid täna mõned gruusia noored ,kes tulid oma mehele kaasa elama. Seoses sellega tahaks küll öelda ühe repliigi. Gruusias võeti meid vastu nagu sõpru ja me võiks samaga vastata siin aga mitte roppusi suust välja ajad,kuna teised ilmselt eesti keellest aru ei saa.
                    Meenus üks aasta tagune postitus:

                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Õhtuleht kirjutab ,et mingi 17 a. grusiin on siia tulemas. Tugevdus või ? Ei tahaks eriti uskuda ,pigem on tegemist järjekordse äriprojektiga.Äkki õnnestub kutt aasta,kahe pärast kusagile maha müüa . Aga karta on ,et et ei õnnestu ,sest varsti saab ta kindlasti tuttavaks siis vegeteerivate Rocki kitsenikkujatega ,kes siin mõnusalt head elu naudivad ja kitsede asemel lolle blondiine põrutavad ning ongi poiss spordi jaoks kadunud.
                    Gruusias pidigi praegu olema selline tendents ,et kõik kes vähegi kaela kannavad , püüavad riigist minema saada.Nii perses on elu seal.Ei osanud nad nõuka ajal tööd teha ja ei oska nad ka praegu oma vabadusega muud teha ,kui kogu aeg kellegi vastu protestida ja miitinguid korraldada. Ühesõnaga lambad.


                    Kord on lambad, kord on sõbrad - otsusta ära

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Kord on lambad, kord on sõbrad - otsusta ära
                      Kunn on nagu feminist: mitmel üksteisele vasturääkival positsioonil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Meenus üks aasta tagune postitus:



                        Kord on lambad, kord on sõbrad - otsusta ära
                        Kunn tahtis öelda, et töötegemisel ja muul sellisel alal on lambad aga sõbralikkus ja muu sellise kohapealt on ülimalt sõbralikud (kõige sõbralikumad inimesed keda siiani näinud)

                        Ma juba vahepeal kartsin, et sa kadunud oled siit foorumist aga õnneks ei ole Võib-olla olen lihtsalt valesid teemasid lugenud. Kalli

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Kas tõesti? Mina seda küll ei kuulnud kuigi seisin täpselt nende ees. Väga toredad 4 tüdrukut ja 1 poiss olid kes elasid mõnuga kaasa ja lubasid ka järgmistel mängudel kohal olla ja oma sõpru kutsuda.
                          Sinu asemel Kunn oleks ma sellele vannale füüsilise noomituse teinud mitte sellest siin rääkinud.
                          Ei kujutagi ette milline võib olla Seni füüsiline noomitus....oksendad endale peale ja kukud ennast nokki we ?
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Et grusiin tööd teha ei viitsi , veendusin ma ka sel korral seal viibides ,mis nagu ballack mainis ei sega neid sõbralik olemast. No ei ole neil seda soolikat et ausalt töötada ikka püütakse mingit musta äri ajada ja selles osas on nad parandamatud. Nõukaaeg on neil kümme korda rohkem veres,kui meiesugusel. Moldova kohtunik osteti ära ( joodeti , söödeti ja sebiti naisi ) enne meie mängu ja tulemus oli nende võit.
                            Eestlaste kohta liigub venemaal sadu anektoote selle kohta ,kui aegalsed ja pikkade juhtmetega me oleme aga see ei takista venelasi kuidagi meiega äri ajamast või tavainimeste tasandil meisse sõbarlikult suhtumast.. Olen seda omal nahal tundnud ,kui aastaid venemaal ära ajasin.
                            Ma arvan ,et yheksa pole oma elus kordagi gruusias käinud ega jaga sellest teemast samuti midagi nii ,et pole mõtet siin intriigi otsida .Kõik mis öeldud peab paika ka praegu.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et ma siis rohkem ei arva hetkel rohkem midagi, sest muidu keegi arvab midagi taas ja keegi arvab, et ta on asjast omamoodi aru saanud.
                              Ja vöib veel juhtuda, et keegi arvab, et tema arvamus on alati õigeim ja temaa arvates ei peaks keegi üldse vastu hakkama ning oma arvamust avaldama.

                              Foorumid on täis oksendatud paska, see on õudne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Ma arvan, et ma siis rohkem ei arva hetkel rohkem midagi, sest muidu keegi arvab midagi taas ja keegi arvab, et ta on asjast omamoodi aru saanud.
                                Ja vöib veel juhtuda, et keegi arvab, et tema arvamus on alati õigeim ja temaa arvates ei peaks keegi üldse vastu hakkama ning oma arvamust avaldama.

                                Foorumid on täis oksendatud paska, see on õudne.
                                Ära nüüd põe Kirjuta ikka edasi Ega me pahatahtlikud ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X