320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kuulake Karu ( neemelo ) kommi !! Pigem oli pennal kuna ei saanud kastis palli vabalt vastu võtta kasti sees tahab ta palli vabalt saada nii ,et keegi vastu jalgu ei taoks.!!!! Elukoomikud krt !
    No vend ju laveeris niigi. Oleks ka suht revolutsiooniline nähtus, kui sell öelnuks, et ei - pennal oli vale ja saime teenimatu võidu. Ei kujuta ette, mida Prins sellise avameelsuse peale kostaks. Ilmselt paneks pingile mõtlema vähemalt üheks mänguks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      No vend ju laveeris niigi. Oleks ka suht revolutsiooniline nähtus, kui sell öelnuks, et ei - pennal oli vale ja saime teenimatu võidu. Ei kujuta ette, mida Prins sellise avameelsuse peale kostaks. Ilmselt paneks pingile mõtlema vähemalt üheks mänguks.
      kusjuures imestan, et üldse hakkas pikemalt sellest rääkima. mina tema asemel oleksin külma kõhuga vastanud, et ei oska seda kommenteerida, kuna väga selgelt ei näinud mis juhtus. kõik oleks rahul v.a. reporter muidugi

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Kas keegi vaatab praegu TV 14 pealt mängu kordust? Levadia teine värav oleks pidanud puhtalt Pedõki pall olema nii pikalt lendas see pall ja nii kaugelt anti ,et aega hüpata ja mõelda oli maa ja ilm. Millegi pärast aga oli Palatu seal hoopis teda segamas.
        Ja Kasimiril oli kohe peale seda hea viigivõimalus . Kohapealt ei näinudki ,et niivähe jäi väravast puudu.
        kas neemelo sulus ei olnud teise värava löömisel?

        Kommentaar


          Selle penalti juurde tagasi tulles, siis seda videot vaadates tekkis üks küsimus. Ok see penalt penaltiks, vb tõesti kohtunik nägi selles olukorras, et lükati selga vms. Aga kas keegi targem oskab öelda, kas kuskil on kirjas ka konkreetselt kus peaks kohtunik penalti löömise ajal asetsema. Mulle on jäänud mulje, et enamasti nagu kuskil viie kasti nurgas passivad, et ülevaade ka sellest, et keegi varem sisse ei jookseks ja ette ei jääks. Sest mulle tundus küll, et vend konkreetselt seljaga meeste poole töllerdas ja liikus veel enne löömist keskele ette. Et kui oleks väravavaht tõrjunud, siis näiteks tagasipõrkunud palli peale teistel meestel oleks vist päris raske olnud minna. Levadia nr 24. juba videoski vist jooksis ümber kohtuniku. Mingi kirjutamata reegel vast ikka neil on, et päris ees ei koperdaks. Ma reeglitega nii täpselt kursis pole, aga minu jaoks oli see penalti olukord rohkem hämmingut tekitavam kui pendla määramine ise oligi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
            Selle penalti juurde tagasi tulles, siis seda videot vaadates tekkis üks küsimus. Ok see penalt penaltiks, vb tõesti kohtunik nägi selles olukorras, et lükati selga vms. Aga kas keegi targem oskab öelda, kas kuskil on kirjas ka konkreetselt kus peaks kohtunik penalti löömise ajal asetsema. Mulle on jäänud mulje, et enamasti nagu kuskil viie kasti nurgas passivad, et ülevaade ka sellest, et keegi varem sisse ei jookseks ja ette ei jääks. Sest mulle tundus küll, et vend konkreetselt seljaga meeste poole töllerdas ja liikus veel enne löömist keskele ette. Et kui oleks väravavaht tõrjunud, siis näiteks tagasipõrkunud palli peale teistel meestel oleks vist päris raske olnud minna. Levadia nr 24. juba videoski vist jooksis ümber kohtuniku. Mingi kirjutamata reegel vast ikka neil on, et päris ees ei koperdaks. Ma reeglitega nii täpselt kursis pole, aga minu jaoks oli see penalti olukord rohkem hämmingut tekitavam kui pendla määramine ise oligi.


            Peakohtuniku asetsemise näeb ka pildilt ära.

            Kommentaar


              Kaua Anier ja Tamm laenul on? 1. juulini? Vaadates palju (õigem oleks öelda küll vähe) noormehed mänguaega Itaalias saavad, siis vaevalt Doria nendega lepingut pikendab või sõlmib.

              Kommentaar


                Achtung, achtung!

                Nonii, kuna kõigile teada tuntud fakt on see, et nii mõneski meie loos on osad sõnad veidikene üle vindi ropud, mis võivad väikseid lapsi, nõrganärvilisi viisakuse etalone jne. solvata, siis proovime teiste inimeste roosamannavahumaailmapildi säilitamise nimel edaspidi mitte olla verbaalselt NII madalalaubalised, ropendavad kaikamehed

                Tänaseks mänguks Ekranase vastu on juba asendatud ühes teatud lookeses paar ropumat sõna, et ka väikesed lapsed ja usklikud valgekraed saaksid ilma valehäbi tundmata kaasa ümiseda.

                Tallinna Flora, Tallinna Flora,
                Sügaval Sa oled minu südames!
                "Ekranase" loomad, "Ekranase" loomad,
                Te nahad nülime, Te nahad nülime!


                Jutumärkide vahel siis on igas mängus erineva vastase nimi ja nüüd saame kõik ilusti toredasti koos rõõmsalt edasi räusata

                Forza Flora!
                Parem Tiib!
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  tänast mängu kuskilt näeb ka ?

                  Kommentaar


                    NB! enne kui loete mu teksti siis arvestage, et mõne jaoks võib see olla off topic!

                    Üks väike (minu jaoks) naljakas lugu seoses tänase mänguga.. Sai just hiljuti sõpradega seltskonnas ünenägude üle arutletud, et ei enam neid mäleta hommikul ja kui ka unenägu tuleb meelde siis ainult sellel põhjusel, kui päeva jooksul juhtub midagi, mis tuletab meelde, et "hei, seda ma nägin ju unes" (tuleb kindlasti lugejatele tuttav ette).
                    Ok igatahes poindi juurde siis: tulin siis täna soccerneti ja vaatan et näe Flora ja Ekranase mängu kohta kirjutab siin ja siis mõtlen kohe et oooot oooot kas tõesti Flora võitis selle kohtumise 7:0????? Või see pidi vast ikka uni olema??? Ja siis meenus et tõepoolest - kahjuks või õnneks nägin ma hoopis unes sellist asja
                    Ühesõnaga unenägu oli selline, et tulin netti ja hakkasin tulemust vaatama ja siis vaatan et ooohooohhh Flora võitis 7:0, kuidas nii??? Mõtlesin kohe et äkki siis mingi kihlveo skandaal jälle...ja samas tuli ka meelde see et kuskul kihlveo saidil oli vist Flora tugevamaks märgitud, et äkki siis Flora ongi hetkel tugevam..

                    Ok..nii palju siis sellest, loodan, et mu unenägu väga mööda ei läinud (juba kardan tulemust ) ja vaatame siis kuidas tegelikult läheb

                    Edu Florale ja tänud Flora toetajatele ja fännidele (kunagi olin ka mõnda aega fänn)
                    Loodame head tulmust!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                      Edu Florale ja tänud Flora toetajatele ja fännidele (kunagi olin ka mõnda aega fänn)

                      Glory hunter???

                      Kommentaar


                        Mis glory't sa Florat fännates hunt'id? Seda kauaihaldatud pronksmedaliga kaasnevat?

                        Kommentaar


                          Eesti meistrid 2003.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lostprophet Vaata postitust
                            Glory hunter???
                            Alguses ei saanudki täpselt aru mida silmas pidasid, kuid siis vist sain su mõttest aru
                            Mingi muu jalka klubi fänniks ma ei hakanud, ütleme nii, et tekkisid teised huvid ning üldse jäi jalka jaoks vähe aega. Ilmselt siis pole Glory hunter, kuid igale ühele jääb oma arvamus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                              Alguses ei saanudki täpselt aru mida silmas pidasid, kuid siis vist sain su mõttest aru
                              Mingi muu jalka klubi fänniks ma ei hakanud, ütleme nii, et tekkisid teised huvid ning üldse jäi jalka jaoks vähe aega. Ilmselt siis pole Glory hunter, kuid igale ühele jääb oma arvamus
                              (südames hoian siiani igal mängul Florale pöialt kuid pole aega mängude vaatamiseks jne..)

                              Kommentaar


                                Kust ma näeks mängu seisu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X