320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Ivo Linna ulgumine või?

    Kommentaar


      kuule flora fännide alfaisased tehke Meine Kleine hümniks see on jummala kaasahaarav, ma juba pooltundi kuulan seda

      Kommentaar


        Algselt postitas v50 Vaata postitust
        See Ivo Linna ulgumine või?
        mis ajast iff ulub?

        Kommentaar


          Algselt postitas jepjep Vaata postitust
          mis ajast iff ulub?
          aastast 1966

          Kommentaar


            Algselt postitas jepjep Vaata postitust
            mis ajast iff ulub?
            Sellest ajast kui kuuris välja vineerist sai saetud kitarr... ja nagu eelkõneleja mainis - aasta siis oli 66

            Kommentaar


              Algselt postitas jepjep Vaata postitust
              mis ajast iff ulub?
              Kui mina veel noor olin, juba siis kirusid mõned vanad kännud, et see pole Ivo laul pole laulmine, vaid teab mis kiunumine või siis ulumine, nagu seekordne vanameelne pakkus.

              Kommentaar


                olen vist kuu peal elanud, aga alles nüüd sain teada Mašitštevi seiklustest inglismaa vanglas http://nordeurope.kp.ru/daily/24476/634222/

                Kommentaar


                  Minu kõrvu jõudis ka see lugu esmakordselt, väga huvitav seik.

                  Kommentaar


                    nojah õhtuleht võttis vaevaks ka sellest teatada, muidugi omasel moel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jkj Vaata postitust
                      kui juba hümnideks läks, siis postime flora oma ka siia http://www.youtube.com/watch?v=fUDpVHA4DTs
                      kas see kiivris oli ballack ve?

                      aga panen kah omaltpoolt ühe variandi
                      Springtime for Hitler

                      a seda filmi "The Producers" soovitan vaadata, väga hea komöödia

                      Kommentaar


                        huvitav kui flora mängiks euroopas mingi saksa klubiga, kas fännid siis võtaksid ka oma sümboolika sinna kaasa, ma mõtlen just seda mis on natsiliku kallakuga, julgen arvata, et nad seda ei teeks vaid jätaks ilusti koju. See oli lihtsalt üks vahemõte, ei midagi isiklikku, igal klubil on oma identiteet

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jkj Vaata postitust
                          huvitav kui flora mängiks euroopas mingi saksa klubiga, kas fännid siis võtaksid ka oma sümboolika sinna kaasa, ma mõtlen just seda mis on natsiliku kallakuga, julgen arvata, et nad seda ei teeks vaid jätaks ilusti koju. See oli lihtsalt üks vahemõte, ei midagi isiklikku, igal klubil on oma identiteet
                          Loomulikult.

                          Kui mäletad, siis pea aasta tagasi kui Flora viimati Gelsenkirchenis Hitleri 120 a. sünniaastapäeva puhul korraldatud välkturniiril Hitleri lemmikklubi Schalkega madistas, kuhu oli loomulikult kutsutud ainult rohkearvuliste natslike fännide poolt kurikuulus Flora, oli Flora fännidel kõik see igamänguline ja tavapärane natslik staff kaasas. Orgunnisime pidulikuks puhuks ka suure hakaristilipu lehvima.

                          «Schalke võit on tähtsam kui sõjategevus Idarindel,» sõnas kunagi Joseph Goebbels.

                          Paraku on ajad muutunud, Goebbelsi sõna ei loe enam midagi ja võit sai meitele, muidugi tänu Pedõki super väljajooksudele-tõrjetele.
                          Parem käsi siiani iga löödud värava auks tervitamisest valus.

                          Muuseas.
                          Viimased sahinad pajatavad, et Maschitchev, kellel ülisalajane kokkulepe Floraga olla sel ajal juba taskus, istus Tower'i kongis põhjusel, et üritas Albionile udu varjus natslikku Flora atribuutikat sisse smugeldada. Hall pass oli konspiratsiooniks.
                          Sealkandis pidavat Flora rohe-valge natsisümboolika hästi kaubaks minema

                          Järgmine natslik fussballüritus on meil Paide Statdtmanschafti vastu, tule kae oma silmaga! Kui raskusi, võtame oma Panzeri kapotile. Anname sulle ka Schmeisserit veits puhastada.

                          Geil Gitler!!!
                          Fussball macht frei! (nagu meil pantrigaasikambrites öeldakse)

                          Kommentaar


                            Nii et see oled siis sina seal videos selle kiivriga ja lõpus Schmeisser käes. Ok ok jätame selle teema.

                            Aga pedõki väljatulekud on küll vinged, keegi võiks nendest video kokku monteerida ja siis saata reimile, las ta vaatab mitu korda seda ja mõtleb miks pedõk siiani seisab raamis, floral pole vist kunagi nii tasemel vv olnud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jkj Vaata postitust
                              huvitav kui flora mängiks euroopas mingi saksa klubiga, kas fännid siis võtaksid ka oma sümboolika sinna kaasa, ma mõtlen just seda mis on natsiliku kallakuga, julgen arvata, et nad seda ei teeks vaid jätaks ilusti koju. See oli lihtsalt üks vahemõte, ei midagi isiklikku, igal klubil on oma identiteet
                              Ole nüüd tubli poiss ja ära enam pähe süsti ennast eks. Puht sportlikust huvist kohe küsimus, et milline too "natsliku kallakuga" sümboolika siis on?

                              Kommentaar


                                Pedõk jagab käsklusi ka vist vene keeles.Vähemalt viimases mängus kuulsin kui ta vene keeles midagi kisas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X