320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
    Pedõk jagab käsklusi ka vist vene keeles.Vähemalt viimases mängus kuulsin kui ta vene keeles midagi kisas.
    Arusaadav ju, et samuti vene rahvusest mängijat vene keeles juhendab ning slaavi taustaga pole ainult ju Jahhimovits.

    Kommentaar


      Algselt postitas schultz Vaata postitust
      Ole nüüd tubli poiss ja ära enam pähe süsti ennast eks. Puht sportlikust huvist kohe küsimus, et milline too "natsliku kallakuga" sümboolika siis on?
      Ruuni lipp näiteks.
      Panen siia üles ingliskeelse jutu. Küllap saad aru.

      Odal Rune


      In Nazi Germany Odal rune was symbolic of the Blut und Boden (“Blood and Soil”) ideology, focusing on a concept of ethnicity based on descent and homeland. It was also the emblem of the Waffen-SS division “Prinz Eugen”, recruited from the Volksdeutsche (ethnic Germans) community in Croatia. It was also used by Reichsbauernschaft and Hitlerjugend.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ruuni lipp näiteks.
        Panen siia üles ingliskeelse jutu. Küllap saad aru.

        Odal Rune


        In Nazi Germany Odal rune was symbolic of the Blut und Boden (“Blood and Soil”) ideology, focusing on a concept of ethnicity based on descent and homeland. It was also the emblem of the Waffen-SS division “Prinz Eugen”, recruited from the Volksdeutsche (ethnic Germans) community in Croatia. It was also used by Reichsbauernschaft and Hitlerjugend.
        Miks sa ainult ühe vaatepunkti siia paned ?
        Kirjuta siis ausalt ka välja mis tähendus tal veel on.nt

        Odal Rune

        The Rune expresses faith in the pagan religion of Odinism and was originally a symbol of the Vikings.

        Selline natsi jama raiumine on juba ebanormaalne.
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Miks sa ainult ühe vaatepunkti siia paned ?
          Kirjuta siis ausalt ka välja mis tähendus tal veel on.nt

          Odal Rune

          The Rune expresses faith in the pagan religion of Odinism and was originally a symbol of the Vikings.

          Selline natsi jama raiumine on juba ebanormaalne.

          Ära ole loll, külamees. Tead sama hästi kui mina, et sinu poolt pakutud varianti te kohe kindlasti silmas ei pea.
          Nii palju sul võiks ikka julgust olla ja tunnistada- Jah, oleme küll natsid, mis siis. Praegu olete lihtsalt kapinatsid. Mis selles siis halba on kui teile meeldib selline maailmavaade? Igal inimesele on õigus oma arvamusele. See kui sa oma maailmvaadet eitad ja selliseid lolle vabandusi tood näitab kui arg vennike oled. Paneksin su samale pulgale kapihomodega .
          Julged olla, julge ka tunnistada!

          Peace!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ära ole loll, külamees. Tead sama hästi kui mina, et sinu poolt pakutud varianti te kohe kindlasti silmas ei pea.
            Nii palju sul võiks ikka julgust olla ja tunnistada- Jah, oleme küll natsid, mis siis. Praegu olete lihtsalt kapinatsid. Mis selles siis halba on kui teile meeldib selline maailmavaade? Igal inimesele on õigus oma arvamusele. See kui sa oma maailmvaadet eitad ja selliseid lolle vabandusi tood näitab kui arg vennike oled. Paneksin su samale pulgale kapihomodega .
            Julged olla, julge ka tunnistada!

            Peace!
            Mis kuradi juttu sa räägid ? Räägin selles,et ära lahmi ainult ühte rida koguaeg. Kui on erinevaid varjante,siis kirjuta ka kõik varjandid ausalt välja,mitte ära suru ainult üht.Otsid õiglust ja ausust,siis ole seda ise ennekõig,ning kirjuta ka kõik faktid välja !
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              rooney lipp....

              Kommentaar


                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                Mis kuradi juttu sa räägid ? Räägin selles,et ära lahmi ainult ühte rida koguaeg. Kui on erinevaid varjante,siis kirjuta ka kõik varjandid ausalt välja,mitte ära suru ainult üht.Otsid õiglust ja ausust,siis ole seda ise ennekõig,ning kirjuta ka kõik faktid välja !

                Mida me siin ikka jaurame. Eks igaüks tehku ise omad järeldused ja arvaku ise kumba varianti silmas peate.
                PS! Muideks viikingite mood näete te kõik välja . Eriti siilisoengutes, lendurijopedes ja tanksaabastes

                Lõppu lisaksin veel kord, nagu ka korra olen juba kuskil maininud- poleks teie maailmavaade nii radikaalselt parempoolne, siis ehk isegi meeldiksite mulle.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Loomulikult.

                  Kui mäletad, siis pea aasta tagasi kui Flora viimati Gelsenkirchenis Hitleri 120 a. sünniaastapäeva puhul korraldatud välkturniiril Hitleri lemmikklubi Schalkega madistas, kuhu oli loomulikult kutsutud ainult rohkearvuliste natslike fännide poolt kurikuulus Flora, oli Flora fännidel kõik see igamänguline ja tavapärane natslik staff kaasas. Orgunnisime pidulikuks puhuks ka suure hakaristilipu lehvima.

                  «Schalke võit on tähtsam kui sõjategevus Idarindel,» sõnas kunagi Joseph Goebbels.

                  Paraku on ajad muutunud, Goebbelsi sõna ei loe enam midagi ja võit sai meitele, muidugi tänu Pedõki super väljajooksudele-tõrjetele.
                  Parem käsi siiani iga löödud värava auks tervitamisest valus.

                  Muuseas.
                  Viimased sahinad pajatavad, et Maschitchev, kellel ülisalajane kokkulepe Floraga olla sel ajal juba taskus, istus Tower'i kongis põhjusel, et üritas Albionile udu varjus natslikku Flora atribuutikat sisse smugeldada. Hall pass oli konspiratsiooniks.
                  Sealkandis pidavat Flora rohe-valge natsisümboolika hästi kaubaks minema

                  Järgmine natslik fussballüritus on meil Paide Statdtmanschafti vastu, tule kae oma silmaga! Kui raskusi, võtame oma Panzeri kapotile. Anname sulle ka Schmeisserit veits puhastada.

                  Geil Gitler!!!
                  Fussball macht frei! (nagu meil pantrigaasikambrites öeldakse)
                  Mart Juur ja Villi Frits tulid meelde. Väga hea!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas schultz Vaata postitust
                    Ole nüüd tubli poiss ja ära enam pähe süsti ennast eks. Puht sportlikust huvist kohe küsimus, et milline too "natsliku kallakuga" sümboolika siis on?
                    Sa peaksid ise endale pähe süstimise lõpetama, mis mõtet sul on siin foorumis oma ideoloogiat varjata, kaitse seda juba lõpuni. või oled selline kapist välja tulemata.

                    Nii siis sümboolika
                    Odal Rune http://www.adl.org/hate_symbols/racist_odin_rune.asp

                    olete kasutanud ka seda http://en.wikipedia.org/wiki/File:Fl...utzstaffel.svg vähemalt foorumis, pole kindel kas ka statal

                    Teie lipp on natside võitluslipult mahaviksitud



                    sammuti kasutate te luukere märki, sammuti saksa natsid kasutasid luukere märke http://en.wikipedia.org/wiki/FileHPatch.jpg

                    ja ärge tulge mulle rääkima, et see kõik on kokkusattumis ja see ka veel, et te käite tanksaabastes. Olge oma ideoloogiaga lõpuni.

                    Ma varem tahtsin küll selle teema lõpetada, aga kuna üks õli tuli siin ettekujutama, siis kirjutasin kõik lahti

                    Kommentaar


                      Täiesti perses

                      No kurat küll, iga kuu aja tagant jälle mõni uus vend avastab enda jaoks mingid seosed ja sama laimujutt hakkab taas algusest peale.

                      Kurat võtaks, ausõna, kas teil sellest "natsitondi" otsimisest ja meie konkreetsest provotseerimisest juba kopp ees pole? Osad on nagu mingid Zuroffi kloonid juba.

                      Ma OLEN siin foorumis pikalt ja põhjalikult kirjutanud juba mitu korda, et JAH, mina isiklikult ning MÕNED meie liikmed,toetajad omavad rohkemal või vähemal määral NATSIONAALSOTSIALISTLIKKU poliitilist maailmavaadet, kuid see ei tähenda, et KÕIK flora fännid kohe samal pulgal on.
                      Meie seas on väga palju erinevate vaadetega inimesi, keda ühendab kirg jalgpalli ja Flora vastu. Kurat võtaks, ajad on muutunud. Võrreldes 3 aasta taguse ajaga on Flora fänluses toimunud silmnähtav areng paremuse poole ning iga debiilik peaks aru saama, et me tõsiselt tegeleme OMA meeskonna TOETAMISEGA! Kahjuks mõnikord häirivad need ilmselgelt kadedate inimeste laimujutud meie vastu, kuid pole hullu, las koerad hauguvad, karavan liigub kindlalt edasi. Oleme me siis natsid, rassistid, budistid või kesiganes, miks se teie perset torkima peaks?

                      Kordan. Olen selle jutu kõik juba ammu lahti seletanud, (flora fännide laimamise või mingis taolises teemas) proovinud viisakalt ja kurjasti, kuid enam ei viitsi, sest mida sa lollile ikka mitu korda seletad, kui ta aru ei saa! Kutsun ülesse neid Flora fänne, keda siin provotseeritakse, mitte reageerima imbetsillide laimule meie vastu.

                      Teema lõpetatud, ma loodan!
                      Päikeselist kevadet!
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        Sa võiks küll veidike erutust varjata.

                        Kommentaar


                          niisiis
                          erinevad põhjused, miks ei saa staadionile jalgpalli vaatama minna

                          levadia- venelasi liiga palju
                          flora- natse liiga palju
                          kalju- brasiillasi liiga palju, fännid karjuvad liiga palju
                          tammeka- asub tartus, annelinna on liiga pikk maa, emajõgi ajab liiga palju üle
                          trans- lepivad tulemusi kokku liiga palju
                          kuressaare- saarlasi liiga palju
                          viljandi- flora süsteemi liiga palju
                          paide- mäo rist on liiga palju remondis
                          lootus- tuhamägesid on liiga palju
                          sillamäe- fänne ei lasta statkale sisse, hümn on nõme

                          et siis, vaadake, ise mis teile täpselt ei meeldi
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            See oli hea

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 818 Vaata postitust
                              Kurat võtaks, ausõna, kas teil sellest "natsitondi" otsimisest ja meie konkreetsest provotseerimisest juba kopp ees pole? Osad on nagu mingid Zuroffi kloonid juba.
                              Provotseerimisest rääkides.. kõik algas Narva teemas nii..
                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Midagi positiivset siis ka Narva fänniklubilt. Uus klubihümn terve fännikooseisu poolt siis:

                              http://www.youtube.com/watch?v=VYqrWRiS204
                              Siis suunduti edasi juba Sillamäe teemasse.
                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Kui juba transi teemas klubi hümnile jutt läks siis leidsin ka Sillamäe hümni. Ootate juba uut ja paremat aastat?
                              http://www.youtube.com/watch?v=XZOGf9ucbJ4
                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Ikka on:

                              Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                              Sillamäel peaks siiamaani Venemaa hümn popp olema. Jee http://www.youtube.com/watch?v=kMZfXN1UOpw
                              Seejärel jõuti alles siia Flora teemasse
                              Algselt postitas jkj Vaata postitust
                              kui juba hümnideks läks, siis postime flora oma ka siia http://www.youtube.com/watch?v=fUDpVHA4DTs
                              Seega, kes krt provotseerib?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mg Vaata postitust
                                niisiis
                                erinevad põhjused, miks ei saa staadionile jalgpalli vaatama minna

                                levadia- venelasi liiga palju
                                flora- natse liiga palju
                                kalju- brasiillasi liiga palju, fännid karjuvad liiga palju
                                tammeka- asub tartus, annelinna on liiga pikk maa, emajõgi ajab liiga palju üle
                                trans- lepivad tulemusi kokku liiga palju
                                kuressaare- saarlasi liiga palju
                                viljandi- flora süsteemi liiga palju
                                paide- mäo rist on liiga palju remondis
                                lootus- tuhamägesid on liiga palju
                                sillamäe- fänne ei lasta statkale sisse, hümn on nõme

                                et siis, vaadake, ise mis teile täpselt ei meeldi
                                Kalju puhul sa tahtsid vist öelda veel lisaks palja torsoga alaealised

                                Kommentaar

                                Working...
                                X