320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Esimest korda Eesti jalgpalliajaloos tuleb meile mängima Venemaa Meistriliiga klubi Moskva Torpeedo,mille koosseisus mängivad veel ka kaks eestlast. Lisaks sellele on Torpeedo ka Vene liiga tabelijuht hetkel. Juba praegu on näha ,et Eesti meedia huvi mängu vastu on kergelt öeldes olematu. Pigem jahutakse mingist kettaheitjate jaburast dullist ,mis olevat Kuuse Lempsi jutu järgi hirmus põnev.
    Ma mäletan ,et kui ZSKA korvpallimeeskond vahetult enne uut aastat siia puhkama tuli ja teise koosseisuga Eesti koondist pika puuga loputas siis olid lehed sellist paska täis ,et hoia ja keela.
    Mida ma öelda tahan? Tahan öelda seda ,et loodetavasti tulevad kohale vähemalt FCF-toetajad ja kuigi mäng on treeningmäng siis ilusat jalgpalli näeme kindlasti.
    Kohtumiseni teisipäeval ,Arenal!!!!
    FCF Forever

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN


      Esimest korda Eesti jalgpalliajaloos tuleb meile mängima Venemaa Meistriliiga klubi Moskva Torpeedo,mille koosseisus mängivad veel ka kaks eestlast. Lisaks sellele on Torpeedo ka Vene liiga tabelijuht hetkel. Juba praegu on näha ,et Eesti meedia huvi mängu vastu on kergelt öeldes olematu. Pigem jahutakse mingist kettaheitjate jaburast dullist ,mis olevat Kuuse Lempsi jutu järgi hirmus põnev.
      Ma mäletan ,et kui ZSKA korvpallimeeskond vahetult enne uut aastat siia puhkama tuli ja teise koosseisuga Eesti koondist pika puuga loputas siis olid lehed sellist paska täis ,et hoia ja keela.
      Mida ma öelda tahan? Tahan öelda seda ,et loodetavasti tulevad kohale vähemalt FCF-toetajad ja kuigi mäng on treeningmäng siis ilusat jalgpalli näeme kindlasti.
      Kohtumiseni teisipäeval ,Arenal!!!!
      mina olen kohal nagu viis kopkat, kuigi mul omal mansal samal ajal kohtumine (sealt olen õnneks varakult ennast ära palunud).

      Lõbus saab kindlasti olema .. kui ka korralik saun tuleb (siis loodaks et Operi väravatest )

      Kõikse olulisem on, et teeme Fair Playd .. ja et ka fännid toetaksid mõlemaid pooli .. on ju meile oluline sõprussuhe nende kahe klubi vahel.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by Tihane
        Kõikse olulisem on, et teeme Fair Playd .. ja et ka fännid toetaksid mõlemaid pooli .. on ju meile oluline sõprussuhe nende kahe klubi vahel.
        Minu arust on oht pigem see, et asi hakkab meenutama Torpedo kodumängu, mitte Flora oma. Iseasi, kui palju venelastest vutisõpru end kohale viitsib vedada, kuid ikkagi tundub, et pigem hakatakse Operile ja Stepanovile kaasa elama.

        Torpedole tuleb ikka kõva lahing anda, eks hiljem kangialustes ja pubis jõuab Torpedo poolehoidjatega pitse kokku lüüa.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          ka kohal,Kunn barflies lipp on minu käes kui oled otsinudvõtan ikka kaasa ,hea et trummi ei pea vedama siis kohapeal jõuab kõvemini taguda

          Opi päästab torpeedo häbist ja lööb 2väravat seisuks jääb 4:2 florale
          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Flora koduleht raporteerib:
            FC Flora kaitsja Teet Allas (sünd. 02.06.1977) sõitis neljapäeva hommikul Riiga, et liituda seal treeninglaagris viibiva Moskva Torpedo meeskonnaga. Allas osaleb vene klubi koosseisus FC Flora ja Moskva Torpedo vahelises sõpruskohtumises, mis peetakse 22. juunil kell 18:00 A. Le Coq Arenal.
            Vaikus

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Mulle meeldib aga Flora pealkiri \"Torpedo vaatab Allast\". Oleks võinud ju pildi saata, oli siis vaja meest räsida.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                et siis ka Venemaal varsti oma eesti klubi
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  kes meil yldse 22ndal platsile läheb .. zahovaiko jääb 25ndani prantsusmaale .. allas mängib torpeedo eest .. mingid mehed on veel katki ..

                  tuleb hoopis FC Valga - Moskva Torpedo?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Lisaks eelpool mainitud Allasele ja zahovaikole peaks olema ka E.Jääger veel Slovakkias Jaroslavi šinniku treening laagris. Piiroja pidi arvatavasti juuni lõpus platsile saama, kuid se on küsimärgi all. Sellisel juhul jääb nimekirja ainult mõned üksikud.
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by Wuppi


                      E.Jääger veel Slovakkias Jaroslavi šinniku treening laagris.
                      Enar Slovakkias?!?

                      Viimati kui mina maailmakaarti uurisin asus Jaroslav veel Venemaal

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Epic, ole mõistlik, sa ei saa öelda, et sa ei saanud sellest lausest aru.

                        Copy-paste Flora kodukalt: FC Flora keskkaitsja Enar Jääger (sünd. 18.11.1984) sõitis laupäeval Jaroslavli Šinnikuga nädalaks ajaks Slovakkiasse treeninglaagrisse.
                        www.jalgpall.ee
                        http://www.last.fm/user/lennartk

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          eks siis näebki midagi uut ja huvitavat flora esituses.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by Tihane


                            kes meil yldse 22ndal platsile läheb .. zahovaiko jääb 25ndani prantsusmaale .. allas mängib torpeedo eest .. mingid mehed on veel katki ..

                            tuleb hoopis FC Valga - Moskva Torpedo?


                            pigem siis Parnu Tervis - Moskva Torpedo

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              võib olla tänu sellel Pärnust ka rohkem publikut tuleb
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                flora pole see hooaeg nii hästi mänginud tunda annab ka hamre lahkumine. levadia on hetkel juhtimas ja on näidanud ka paremat mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X