320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Felipe äkki kustutad oma postituse siit ära ja teed selle uuesti vastavasse teemasse (mis oli ka loodud just täieliku OT vältimiseks siin teemas)? Aga nagu näha siis kõigil pole mõistust tegemaks vahet kas räägitakse klubist, selle fännidest või millestki muust Üleüldse vaadates seda videot ei saa aru, kust otsast see puudutab Paremat Tiiba. Parem Tiib on fännirühmitus mitte poliitiline rühmitus mistõttu äkki seletad ära lisatud video seose jalgpalliga? Kuna sa mainisid just PAREMA TIIVA aktiviste siis peab mainima, et pole nagu näinud, et Parem Tiib käiks ringi käsi püsti ja üksteisega suhtlemine käiks karjudes ja saksa keeles (nagu antud videos)...ei ole näinud, et nad selliselt Florat toetaks.

    Kommentaar


      just nimelt Ballack
      väga vaimuvaene , labane ja igav klipp
      nagu selle postitaja kindlasti isegi

      Kommentaar


        Ärgem pöörakem tähelepanu pooletoobistele ja mõttetutele asjadele. Ees on ülitähtis karikafinaal ja seal peame kõik kohal olema nagu üks mees. Eilne võit tuli raskelt aga kas peabki kergelt tulema ? Mida me siis tahame lõppude lõpuks ? Parem tasavägised aga võidukad mängud. Leedu emotsionaalse võidu järel oli selgelt eile keskendumise ja motivatsiooniga probleeme aga tahtejõu ja oskuste pealt tuli ära ja ongi kõik , panter poodi jälle üles
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Parem tasavägised aga võidukad mängud.
          aga tahtejõu
          1) Mida tasavägisemast mängust võit, seda magusam võit
          Fännina muidugi tahaks suuremat võitu, et südamerabandust ei saaks :P aga tasavägisemad võiks olla atraktiivsuse pärast...kes tahab jalgpalli vaadata kui tulemus ette teada (tavalised inimesed ma mõtlen mitte fännid)?
          2) Tahtejõud on see, mida eelmine hooaeg ei olnud...see hooaeg aga peab küsima mis imerelv Martinil on mis nii suure tahtejõu on meestes see hooaeg tekitanud. Lausa lust oli vaadata hämmeldunult kuidas peale väsitavat Leedut teise poolaja teisel poolel Kalju lihtsalt üle joosti ja võideldi nagu oleks elud mängus

          Kommentaar


            Jummale lahe on kui Ballack jälle reageerib

            Tegin siis eilsest ka pilti http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=53&lang=est

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Jummale lahe on kui Ballack jälle reageerib
              No ega Kalju fännidele ka ei meeldiks kui ma otsiks youtube'st mingi lambi videod paljade torsodega vendadest ja postitaks Nõmme Kalju teemasse. Postitagu fännide teemasse mis selle jaoks spetsiaalselt isegi loodud on mitte siia...ja otsigu mingid seosed ka jalgpalliga. Kui neid seoseid jalgpalliga ei leia siis pangu see kuhugi teemasse "lahedad videod" või "lahedad lingid" vms kuna antud hetkel ta mitte ei räägi Paremast Tiivast ehk fännirühmitusest (ja sellega seonduvast), vaid osade inimeste maailmavaate sarnasustest mingi videoga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                No ega Kalju fännidele ka ei meeldiks kui ma otsiks youtube'st mingi lambi videod paljade torsodega vendadest ja postitaks Nõmme Kalju teemasse.
                kes teab, see teab!

                aga mulle ka alati meeldib kui ballack reageerib

                tglt, ma vist olen kunagi ballackule vaid korra vastanud stiilis a'la ballack. pärast seda vist väga pikalt härra sõna ei võtnud... kui veel Kunnile hakata vastama stiilis a'la Kunn, siis no seda ta vist ei kannataks välja

                Kommentaar


                  Steiv vasta mulle ka mingis stiilis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Steiv vasta mulle ka mingis stiilis
                    sinuga, raibe, on mul oma suhtlusstiil nah

                    Kommentaar


                      Kas OT'd on veel vähe?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Kas OT'd on veel vähe?
                        võib juurde tekitada kui soovi on

                        Kommentaar


                          Miks mitte ?
                          Onju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Miks mitte ?
                            Onju
                            ballack võiks aint teemad soovitada küll siis räägiks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              äkki seletad ära
                              Saad sa aru mees, SULLE EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK MIDAGI SELETADA SEST SA EI SAA MILLESTKI ARU, HAKKAD AINULT MINGIT LOLLI ILA VASTU AJAMA!!!



                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                              aga mulle ka alati meeldib kui ballack reageerib
                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Jummale lahe on kui Ballack jälle reageerib

                              Kohe reageerib uuesti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Saad sa aru mees, SULLE EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK MIDAGI SELETADA SEST SA EI SAA MILLESTKI ARU, HAKKAD AINULT MINGIT LOLLI ILA VASTU AJAMA!!!
                                See näib olevat kogu Flora toetajaskonna puuduseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X