320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroliigade esimese ja teise ringi kvalifikatsioonipaaride loosimine 21.06.
    Floral ja ka Transil
    Esimene ring 1. ja 8. juulil
    kui teise ringi edasi ning ka Sillamäe,
    siis 15. ja 22. juuli

    võimalikud vastased (seeded teams), mõned riigid pole veel koduliigat lõpetanud.:

    Kommentaar


      Ventspils - Flora kohtumist mõnest telekanalist ka näha saab?
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
        Ventspils - Flora kohtumist mõnest telekanalist ka näha saab?
        Viasat Sport Baltic

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Ega netist vist streami ei leia?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Ega netist vist streami ei leia?
            Mina ei leidnud. VSB-d mul ka pole.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              0:2 pealt läheb suht raskeks ikka kodus,muidugi kõik on veel võimalik,kui kaitseliini paika saab ja ise ees ära lööme.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Nojaa, eks ta nüüd kodus raskeks läheb. Oleks suutnud üheväravalise vahe hoida, oleks oluliselt lihtsam minna kodumängule vastu, aga mis need oleksid siin maksavad.

                Aga noh, kõik on veel võimalik. Tervelt 90 minutit mänguaega ees.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Vot sellist juttu räägitakse 1 päev enne kohtumist!!

                  Tallinna FC Flora tähistab oma 20. juubelit homme, 29. mail kell 19:30 A. Le Coq Arenal, kui Meistriliiga 13. voorus seistakse silmitsi oma igipõlise vastase - FC Levadiaga.

                  Tasuta sissepääs on kõigile jalgpallisõpradele, kes kannavad FC Flora särki või on alla 20-aastased!

                  Poolajal toimuvad meelelahutuslikud minimängud 2001. – 2003. aastal sündinud poiste vahel. Võitlustulle astuvad FC Flora I ja FC Levadia ning FC Flora II ja Nõmme JK Kalju noormängijad.

                  Sissepääsul jagatakse torti!

                  Ootame kõiki A. Le Coq Arenale FC Flora sünnipäeva tähistama ning Meistriliiga esikoha võitlust vaatama.

                  Tavapileti hind täiskasvanutele on sünnipäeva puhul 20.-

                  ERR SPORT/FC Flora pressiteenistus

                  Kommentaar


                    Heh A päris huvitav üritus. Peab derby ikka üle vaatama.

                    Kommentaar


                      Jah , kahjuks aetakse meil asju nõnnaviisi ,et päev enne 20. sünnipäeva üllitatakse miskine pressiteade . Hea ,et tagantärgi seda ei tehtud . Mulle igatahes pähe ei mahu ,kuidas saab asju niimoodi ajada? Kas seda nimetamegi nüüd kampaaniaks suurele derbile ja ootame tuhandeid staadionile ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Keda see huvitab,kas tuleb rahvast või mitte-teeme eesti moodi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Jah , kahjuks aetakse meil asju nõnnaviisi ,et päev enne 20. sünnipäeva üllitatakse miskine pressiteade . Hea ,et tagantärgi seda ei tehtud . Mulle igatahes pähe ei mahu ,kuidas saab asju niimoodi ajada? Kas seda nimetamegi nüüd kampaaniaks suurele derbile ja ootame tuhandeid staadionile ?
                          Täiesti nõus sinuga. Mis kurat toimub? Ja küllap ka EJL-i(ja Flora) ustav sõdur vastab siia.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Despoot Vaata postitust
                            Täiesti nõus sinuga. Mis kurat toimub? Ja küllap ka EJL-i(ja Flora) ustav sõdur vastab siia.
                            Noo ma juba kujutan ette ,et see vastus saab olema stiilis,et olge rahul et me üldse midagi korraldame või teile ütleme.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Wikipeedia andmeil on kahekümnes sünnipäev 10. märtsil ,mil klubi asutati. . Kas keegi pani totaalselt mööda ? Tänase kuupäevaga ma küll mingit seost ei leia
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Flora ruumidest kostab ämbrite kolinat...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X