320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meerits on ikka mängukõlbulik??

    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Meerits on ikka mängukõlbulik??

      http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=385863
      paari mängu pärast on poisid kindlasti juba jälle meeskonnas tagasi kui tahetakse tiitli eest võidelda
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Nii asjad vaevalt et käivad, seal on poisse küllalt, kes ennast tõestada tahavad, distsipliin on meeskonnas kõige alus !
        Muide kas tänasest mängust pilti üldse ei toodeta?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Nii asjad vaevalt et käivad, seal on poisse küllalt, kes ennast tõestada tahavad, distsipliin on meeskonnas kõige alus !
          Muide kas tänasest mängust pilti üldse ei toodeta?

          Tundub, et Gruusia on arengult Eestist ees, TV pilti võid ise ette kujutada.

          FC Flora - Tbilisi Dinamo on neljapäeval eetris Vikerraadios


          Aga tegelikult, miks mitte.
          Haarad kapist külma õlle, sätid raadio Vikerraadio lainele, sulged silmad ja... pealtvaatajatest pungil möllavad tribüünid, Tiisler röögib Konsa, silme ette tuleb Villa, Kasimir- Xavi, Palatu-Puyol.. Meerits-Casillas jne. jne. ilus, kas pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Facebooki kampaania, kus kujundad mingi pildi ja ütled et selle sõpradele jagajate vahel loositakse 50 piletit vms, ei maksaks palju. Ei maksaks kohe midagi tegelt. Ei ole raske ka teha. Turundusinimene mõtleks poole tunniga välja paar odavat viisi välja kuidas oleks saand seda kõike reklaamida.
            mis on väga hea mõte. Ja ma imestaks kui Eestis seda tasuta reklaamivõimalust 110% tuuridel ära ei kasutata. Ma ei tea, võibolla Floral on facebooki konto (mul ei ole, ja seega käin sellest kohast ka kaarega mööda), ja kui ei ole, tuleks see kiiremas korras neil teha. Ammendamatu tasuta reklaami koht. Samuti twitteri konto (see mul on), pangu oma 140 tähemärki kirja, ja kyll neid jälgijaid koguneb, ning kui kasvõi 25 inimest läbi selle tasuta reklaami end kohale veab on asi juba "vaeva" väärt. Saab püsiühenduse kuutasu kasvõi ära maksta.
            Ja üldse, see läheb küll OT aga, ka klubide fännid (nende olemasolul) peaksid kasvõi siinsamas foorumis rohkem eelseisvaid mänge kajastama - mis kell ja kuskohas , palju pilet jne. Ma sain ka just praegu siit teada, et mingi euro mäng on tulemas. Aga ma pole ka suurem asi jalgpallifänn.

            Kommentaar


              Flora näitas kolmele reeglirikkujale ust

              FC Flora puhastas tänase eurosarja mängu eel koosseisu: peatreener Martin Reim "ülendas" reegleid eiranud Stanislav Pedõki, Nikolai Mašitševi ja Sergei Mošnikovi duubelrivistusse.

              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


              Noh, mis poisid tegid? Panid kärakat?

              Kommentaar


                Huvitav kas seal Vabaduse väljaku kandis mõni tänase mängu reklaam ka oli?Sellest rahvahulgast mõned ikka oleks tee staadionile leidnud:

                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                Eile näiteks olevat väidetavalt mingist vene raadio jaamast Levadia mängu reklaam tulnud.
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Flora näitas kolmele reeglirikkujale ust

                  FC Flora puhastas tänase eurosarja mängu eel koosseisu: peatreener Martin Reim "ülendas" reegleid eiranud Stanislav Pedõki, Nikolai Mašitševi ja Sergei Mošnikovi duubelrivistusse.

                  Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                  Noh, mis poisid tegid? Panid kärakat?
                  Kärakapanek küll nüüd kellegi reeglirikkumine pole ju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Kärakapanek küll nüüd kellegi reeglirikkumine pole ju?
                    Kui sa tuled lõhnadega trenni, siis vast ikka on.

                    Aga siin ei olnud probleemiks tina panemine.

                    Kommentaar


                      Valgustage palun siis ?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        No Pedõki kaotus pole hull...Vähemalt saab paremaid esitusi tegev Meerits väravas olla...seega ei tule mängu vaadates kõik need sisse pudistatud väravad silme ette kui pall meie värava lähedal on. Ikka liiga palju oli neid...läks nii mõnigi punkt nendega.

                        Kommentaar


                          kas tasuta ei saa kuidagi mängule? mul pole raha lihtsalt aga tuleks kohale küll.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Palju pilet maksab?

                            Kommentaar


                              eelmüügist vist oli 35/75 ja kohapealt 50/100.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                oot, kas ma saaks 5 kümpariga?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X