320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Ma vaatan jube harva seda teemat, kuid igakord kui vaatan näen kuidas kesa karjub et tema enam staadionile ei lähe. Hehe naljakam isegi, kui Chuck Norrise naljad.
    ju see on tõeline ARMASTUS jalgpalli vastu

    Kommentaar


      Flora paistis silma pallipoiste puudumisega. duubli mängul oli 1 pallipoiss, ML mängu ei näinud, aga kommentaarina kuulsin, et seal neid üldse polnudki.

      duubel tegi muidugi korraliku väravatesaju ning sama palju "100%-lisi" jäi ka lõõmata.

      Kommentaar


        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
        Staadionil on kõik hästi - veel ei küsita passi ja ei panda nimesid kirja.

        Üldiselt laienes nädalavahetusel taaskord maailmapilt uute ja huvitavate teadmistega meie politseiriigist.

        Enne südaööd Tartus ringi jalutades ja sigarette osta soovides leidsin, et ainus koht kus sobivat marki sigarette müüakse on kesklinna kasiino lobby baar. No ja siis läks asi ikka eriti haigeks - selleks et baari poolelt suitsu osta küsiti ID-kaarti ja registreeriti ära minu kasiinos käimine.... täiesti ebaterve, ei sisenenud ju isegi mängusaali. Minu ees pidi registreerima end üks naisterahvas põhjusel, et saaks kasutada tualetti. Lisaks saadeti minu kaaslanna baarist välja tänavale kuna ta oli lihtsalt minuga kaasas ja ei soovinud ennast registreerida.

        Terve mõistuse puudumine meie riigis on ikka väga suureks probleemiks saamas. Tahaks veel teada, millises maailmariigis saab pannakse kirja isikut tõendava dokumendi andmed kemmergus käimiseks või suitsu ostmiseks.
        No ju sul oli siis ikka nii suur suitsunälg, et lasid ennast registrisse ära registreerida. Keegi sind selleks ei sundinud. Tead, et bensiinijaamades müüakse ka suitsu, ka öösiti ?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aadu&co
          Minu meelest on jutus see sugune lause sees.

          "Enne südaööd Tartus ringi jalutades ja sigarette osta soovides leidsin, et ainus koht kus sobivat marki sigarette müüakse on kesklinna kasiino lobby baar."
          Rõhk sõnal ainus.
          Kui on vajadus vaid ühe kindla margi järele ning see vajadus on ikka otsatu, siis on imelik, et süüdi on riik. Analoogia oleks, et mulle meeldib ka ainult teatud sorti õlu, mida müüakse Tallinki laeval ja ma siis kirjutangi, et krt, selleks et õlut juua, pean ma sõitma laevaga. Haige riik!
          Kasiinod ei ole mõeldud ju suitsu ostmiseks, daah. Neil on veidi teine eesmärk ning ühiskonna (kui terviku) huvides on, et sellistele teenustele, mida kasiino pakub, peaks kehtima piirangud. Ja sellise seaduse vajaduse üle võib vaielda, kuid seda siis ikkagi kasiinonduse teemasse jäädes.
          Kui Luca tahab süüdlasi otsida, siis selleks on sigaretide jae- ja hulgikaubandus ning selle naise puhul aga nt Tartu linn, kes ei suuda 24 h avalikku kempsu orgunnida. Pole ju päris raketiteadus.
          Vabandus, OT.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas olll Vaata postitust
            ma hakkan vist aru saama
            sa ei sisene ühelegi Euroopa staadionile kui kuuled et seal tohib tribüünil õlut juua
            vaid keerad stadka väravas kohe uhkelt otsa ringi - sellise n-ö loomakarjaga pole sul midagi ühist , kindlasti ajavad märjukest sinu riiete peale jne
            nii - eks ?
            Sa paned rõhu valesse otsa - paljudel on täiesti savi, kas seal müüakse õlut või ei, kas seal kakerdavad ringi joobes iniesed,kes ei suuda isegi jalgpalli enam vaadata või ei, kuid kui iga jumala päev peab fc flora teemast lugema kui jube see elu on (käsitledes täielikke pseudoprobleeme), vot see hakkab küll juba vaikselt pinda käima.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Seltsimehed asjapulgad ja miilitsad istugu maha saagu siis lõpuks ometi kokkuleppele ja lõpetagu selline pull ära.

              Aitab lubadustest.

              Vähem möla, rohkem tegusid....
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Vabas maailmas on täiesti normaalne, et müüakse staadionitel õlut! Kas just tribüünil seda nautida saab, see on iseasi! Jalgpall ja mõõdukalt õlut, see ei tee kellegile paha!

                Kommentaar


                  Telepildist oli näha, et isegi MM-il nauditi tribyynil õlli ja seda muidex pudelist!

                  Kommentaar


                    Eesti Meistriliiga ja MM on tegelt küll täitsa võrdväärsed üritused võrdlemiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Eesti Meistriliiga ja MM on tegelt küll täitsa võrdväärsed üritused võrdlemiseks.
                      No seda enam!
                      Kumbal üritusel õlle müümisel risk suurem on?
                      Eestis kus käib mängudel keskmiselt mingi 150 inimest, võiks õlle tarbimine tribüünil ikka lubatud olla.

                      Aga tõesti, varsti hakkab see hala ühe teema üle juba pinda käima. Pohlaku sõnu ei tasu kuangi tõsiselt võtta, võib sulle ju näost näkku ilusti vastu naeratada ja kõige peale noogutada, aga edasine on juba fifty-fifty.

                      Kommentaar


                        Aitäh, poisid. Te olete teinud Flora teemast kõige koomilisema teema kogu foorumis. Virtuaalrespekt teile kõigile.

                        Kommentaar


                          Täiesti lõpp kui naljakas see kõik juba on! Minge randa ja nautige ilma!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Eesti Meistriliiga ja MM on tegelt küll täitsa võrdväärsed üritused võrdlemiseks.
                            Jah ma arvan, et ikka tasub võrrelda. Kui juba nii suurel yritusel lastaxe õllega sisse siis krt meie meistrikatel võix seda ammugi teha.

                            Kommentaar


                              Lugedes siin viimaseid kommentaare, siis kipub tunduma et:



                              =

                              .

                              Kommentaar


                                Nõustun
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X