320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkab jälle peale, mingi lasteaed oma linkide ja piltidega.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Mõned pildid Flora kodulehel olevast bännerist:




      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Mõned pildid Flora kodulehel olevast bännerist:






        Alles nüüd nägid neid seal?

        Kommentaar


          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
          Alles nüüd nägid neid seal?
          Jälle üks kelle pea lõikab nagu pardi perse vett
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            to marcello.

            Sa ei jaga matsu.

            Kommentaar


              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


              Täna võttis jahmunud Kasimir ühendust Õhtulehega ja lausus: "Täielik nali ja väljamõeldis. Mulle pole keegi Kuressaarest rääkinud sõnagi - nii ei saadeta ju mängijat isegi mitte laenule. Huvitav, et ka FC Kuressaarest pole keegi mulle helistanud, et näiteks trenni kutsuda. Kuidas saab selline asi olla võimalik?"

              Kasimir kinnitas, et soovib igal juhul Florast minema pääseda. Poolkaitsja tunnistas, et klubi palgavõlg tema ees küünib hetkeseisuga peaaegu 200 000 kroonini.

              "Algul lubati, et lubatakse mul tasuta vabaks mängijaks saada. Aga siis selgus, et seda vaid tingimusel, kui kirjutan alla paberile ja olen nõus lepingu osapoolte kokkuleppel lõpetama. Sellega ei saa ma loomulikult nõus olla. Flora peab maksma seadusega ette nähtud hüvitise - siis küll," sõnas Kasimir. "Esmaspäeval lähen paberite ja juristiga uuesti kontorisse."

              Flora ML publik:

              Sprdland ja I muruväljak

              13. märts Trans- Flora 125
              20. märts Flora- Lootus 115
              27. märts Flora -Tammeka 160
              10. arill Flora - Kuressaare 125
              24. aprill Flora - Paide 102


              A Le Coq peaväljak:

              8. mai Flora- Kalju 220
              29. mai Flora- Levadia 530
              5. juuni Flora-Tulevik 180
              15. juuni Flora-Trans 130
              17.juuli Flora-Kuressaare 127
              31. juuli Flora-Tammeka 115

              Kommentaar


                miks Joonas Tamm ei mängi? vigastus?

                eelmised lingid olid iroonilised

                Kommentaar


                  Artiklik suht pädevad kommentaarid ka. Mõtlen just, et mida arvab veidi jalgpallist kauge väikse võsukese lapsevanem, kes viib oma lapse Flora süsteemi. Neid skandaale on tõesti Pohlaku suunas palju olnud. Pead ju ikka oma klubis midagi kardinaalselt muutma, kui juba aastaid ei suuda klubi majandada, ei saa nii kõrgelt lennata...

                  Ja Poomist kahju, kes Flora süsteemi läheb, Mart on nii intelligentne inimene, et tema seal süsteemis kaua vastu ei pea ma usun.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Ja Poomist kahju, kes Flora süsteemi läheb, Mart on nii intelligentne inimene, et tema seal süsteemis kaua vastu ei pea ma usun.
                    Ainult positiivne, et inimesed, kes on mängijana löönud läbi ka kõrgemal tasemel, tulevad tagasi ja püüavad anda oma panuse jalgpalli arengule kodumaal (sõltumata sellest, millise klubiga seotud ollakse).

                    Ma usun, et sul pole veel mõtet siin Poomile hingekella lüüa. Intelligentne inimene, nagu sa teda nimetasid, on niigi teadlik Flora probleemidest.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Milline mäng! Käisin siis arenal ära Tammeka- Flora mängul ja hea mäng oli. 9 väravat! Super, kahju aint, et pealtvaatajaid Jälle nii vähe oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                        Milline mäng! Käisin siis arenal ära Tammeka- Flora mängul ja hea mäng oli. 9 väravat! Super, kahju aint, et pealtvaatajaid Jälle nii vähe oli.
                        Mäng algas kell 17:00 ja sina tegid kell 17:57, 18:01, 18:22 ja 18:31 soccerneti foorumisse postitusi. Olid arvutiga kohapeal?

                        Kommentaar


                          Tegelt hakkas 17.15, aga mis siin ikka norida :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                            Mäng algas kell 17:00 ja sina tegid kell 17:57, 18:01, 18:22 ja 18:31 soccerneti foorumisse postitusi. Olid arvutiga kohapeal?

                            Ei olnud arvutiga. Telefoniga läksin interneti(web) ning seal ka oma postitused tegin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                              Ei olnud arvutiga. Telefoniga läksin interneti(web) ning seal ka oma postitused tegin.
                              rikas poiss.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                rikas poiss.

                                Eriti rikas peab ka muidugi olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X