320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Öelda tahtsin seda, et ära lase ennast eksitada, sellised debiilid nagu MihkelHK ei esinda mingil moel Nõmme Kaljut.

    Kõige paremini annab informatsiooni selle kasutaja kohta laekunud PM mu postkasti mõni hetk tagasi

    IME LAHTI ENDAL

    LIBU
    Ei, mul pole Kalju fännide vastu vähimatki. See ei välista, et teie hulgas ei pruugiks humoriste olla. Aga noh, las ta olla, see offtopic ongi siin mitu päeva juba kõiki oksendama ajanud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      keda türa huvitab su nimekiri langenud mängijast siin fc flora teemas? saada moderaatorile juba kiri, et teema pealkiri võiks olla "fc flora ja muu provotseeriv/vinguv saksa ja vene pask".
      Kesa tehtud nimekiri on tõeliselt huvitav , näitab bolshevike-kommunistide tapatööde tohutut ulatust
      pigem võib küsida - Eesti ja tema saatus sulle korda ei lähe - mida türat sinutaolisi ka huvitab ?
      aga vot see vist nüüd tõesti enam kedagi ei huvita
      eks moodustagi endale ja omataolistele teema "provotseeriv vinguv pask"

      Kommentaar


        Nõus Ollliga.

        Kommentaar


          Võiks ju Ollliga nõus olla, kuid kas Flora teema just selle jaoks õige paik on?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Väljasõit Viljandisse!

            Aitab nüüd OT'st.

            Järgmine mäng:
            Viljandi Tulevik - Fc Flora
            Laupäeval, 07.08.10. Kell 19:30

            Viljandis!!!
            Paljudel on plaanis Viljandisse mängule sõita, seega kõik Flora fännid, kel on autos vabu kohti ja/või soov mängule sõita, siis andke teada!!! Suurem arutlus toimub FPT orkuti kommuunis "Järgmine mäng" topicus. Tehke siis häält!

            Forza Flora!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Kui teid homme miskit Paide ei meelita, siis näete internetist ka, kui soovi.

              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

              Kommentaar


                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                Kui teid homme miskit Paide ei meelita, siis näete internetist ka, kui soovi.

                http://soccernet.ee/flora-homset-kar...-ka-internetis
                Internetiülekannet kahjuks ei toimu.

                Kommentaar


                  Kolmapäeval 18.30 Taaveti ja Koljati heitlus.
                  Loe lähemalt: http://kuma.fm/index.php?id=110&tx_t...e3105197fc6048

                  Kommentaar


                    5:0, rahulikult lükati ära siis.
                    Täna oli ka võimalik uusi vorme näha, lõpuks on nad kätte saadud.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      duubel kaotas aga 3.liiga satsile 1:3

                      Kommentaar


                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        duubel kaotas aga 3.liiga satsile 1:3
                        Jah selline see jalgpall on - 3 päeva tagasi "tambiti" 7:0 Tallinna Kalevit, kes täna võitis Meistriliiga liidrit. Aga võib-olla sinna see võhm läkski ja ei taastutud ära. :-)

                        Kommentaar


                          Vormid olid isegi kenad, mulle meeldisid. Kuid seda kuldset vormi sooviks näha, see vist on ikkagi kole ma kardan..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            duubel kaotas aga 3.liiga satsile 1:3
                            Mida rohkem madlamaid satse edasi pääseb seda ägedam on
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas spekter Vaata postitust
                              duubel kaotas aga 3.liiga satsile 1:3
                              Vaadates Sillamäe duubli statistikat kolmandas on ilmselge, et tegu ei ole tasemelt kolmanda liiga meeskonnaga

                              1 JK Sillamäe Kalev II 13 13 0 0 85:4 39

                              Kommentaar


                                Eilse mängu pildigalerii on nähtav siit:



                                Kas Flora nüüd lõpuks ometi mängis esimest korda sellises särgis? Mina olen neid pidevalt ainult rohelises näinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X